Czy widzieliście TO!!!

Dyskusje ogólne.
Kondraczek
Podwójny As
Posty: 244
Rejestracja: wt 03 sie 2010, 20:09:21
Lokalizacja: Bezwola/Lublin

#21

Post autor: Kondraczek »

Własnie wczoraj oglądałem powtórkę i tak sobie pomyślałem, że na pewno będzie o tym na forum, no i się nie pomyliłem :P Ten program nie pasuje do polskich realiów, zachowanie tych mechaników na wzór usa jest wręcz parodią. Co do samego samochodu to bardziej chyba chodzi o to żeby pokazać co umieją zrobić niż żeby to miało jakiś sens :/
p.s.
Chętnie oddał bym im jakiegos poloneza żeby zrobili z niego lowridera :D
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#22

Post autor: Pecado »

Kondraczek, piszesz o Pimp My Ride ? czy o czyms innym ?
torres
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: czw 28 kwie 2011, 22:56:57
Lokalizacja: taki pomysł?

#23

Post autor: torres »

Co do samego samochodu to bardziej chyba chodzi o to żeby pokazać co umieją zrobić niż żeby to miało jakiś sens
... no właśnie. To naprawdę bardzo zdolni ludzie. Ich praca naprawdę jest na wysokim poziomie, brakuje tylko kogoś kto by tą grupą pokierował.
Lepiej by było gdyby mieli jeszcze jakiegoś projektanta - grfika, który by naszkicował ogólny zamysł całości przeróbek.
Kondraczek
Podwójny As
Posty: 244
Rejestracja: wt 03 sie 2010, 20:09:21
Lokalizacja: Bezwola/Lublin

#24

Post autor: Kondraczek »

Pecado , o pimp my ride. No o tym jest temat. Zdawało mi się, że napisałem tak że wiadomo o co kaman, a jak nie do końca to sory :-)
RychuBMX
Nałogowiec
Posty: 643
Rejestracja: pt 18 lis 2011, 22:06:55
Lokalizacja: Łódź

#25

Post autor: RychuBMX »

ja osobiscie nie oddal bym swego auta to takiego programu tam zawsze przesadza z czyms i wstawia albo mikser na caly bagaznik albo obszyja deske rozdzielcza jakims dywanem zaloza 30 monitorow i jak cos padnie typu elektryka to nikt nie bedzie mogl dojsc do ladu co jest porobione w tym aucie
Dj Diablo
Potrójny As
Posty: 473
Rejestracja: sob 07 sie 2010, 20:29:14
Lokalizacja: Pcim

#26

Post autor: Dj Diablo »

to też śmiech na sali jest wieś tańczy i śpiewa :/
Ke3oS
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: pt 15 paź 2010, 13:48:33
Lokalizacja: PPL

#27

Post autor: Ke3oS »

A rekajca babki pewnie w stylko " oł maj gasz its awesome" a w myślach <co wy kur** zrobiliscie z mym autem chyba was zaj** po programie> totalna żenada cytując modre słowa " vanitas vanitatum et omnia vanitas" ;]

P.S Jakby ktoś ostatnich słów nie rozumial http://portalwiedzy.onet.pl/117387,,,,v ... haslo.html
Spidi460
Pełnoprawny User
Posty: 84
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 10:28:53
Lokalizacja: Pleszew (PPL)

#28

Post autor: Spidi460 »

Ke3oS, co ty opowiadasz za głupoty ??? Po obejrzeniu programu zaraz zacząłeś na dodatek przy mnie dzwonić do MTV ze chcesz odkupić tego węża taki byłeś zakochany w tym civiku... A teraz tak negatywnie o nim myślisz nie poznaje cie :D
Ke3oS
Żółtodziób
Posty: 17
Rejestracja: pt 15 paź 2010, 13:48:33
Lokalizacja: PPL

#29

Post autor: Ke3oS »

No wiesz chciałem im pogratulowac projektu jak pieknie oszpecili pewnie juz zajechane 1.3 :D
ODPOWIEDZ