Jesteś tu nowy? Przywitaj sie ! :]

Dyskusje ogólne.
Lelenbp
Pełnoprawny User
Posty: 89
Rejestracja: pt 07 sty 2011, 20:19:50
Lokalizacja: Biała Podlaska

#1241

Post autor: Lelenbp »

Witam z tej strony kłania się Lelenbp...
Mariusz:) Pochodzę z Białej Podlaskiej a od ponad 2 lat pracuje w Gołdapi...
Jeżdżę grafitową hondą Civic Vgen htb ktróra wyjechała z silnikiem 1.5(d15b2) a teraz pod machą siedzi 1.6(d16z6)
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#1242

Post autor: ceelx »

gicior :ok:
witamy :cool2:
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
Bilu

#1243

Post autor: Bilu »

Witam serdecznie wszystkich. Swojego Civic'a niestety jeszcze nie mam ale niebawem mam zamiar być w posiadaniu :) Jestem Marcin :)
Pyrek

#1244

Post autor: Pyrek »

Eloooooooooo!
camus1989

#1245

Post autor: camus1989 »

Witam. Nazywam się Maciek mam 21 (jeszcze xP ) lat i mieszkam we Władysławowie . Choruję na Civic'a i prawdopodobnie w tym roku zmienię auto (moją Renatkę - Renault Twingo ... ) właśnie na Civic'a 5g:)

Pozdrawiam
toster
Żółtodziób
Posty: 16
Rejestracja: sob 01 sty 2011, 17:22:02
Lokalizacja: Stargard

#1246

Post autor: toster »

Siemanko mam na imię Tomek mam 25 lat i od niecałego roku jeżdżę niebieskim Civic'iem 1,3... V gen. oczywiście. Pozdrawiam
DKO

#1247

Post autor: DKO »

Witam wszystkich od kąd pamiętam CiviC V robiło na mnie masakryczne wrażenie i od tygodnia ją mam :) pierwsze autko HONDA CIVIC V mam nadzieje ze mi posłuży bo jest inna niz wszystkie którymi miałem okazje latać 3majcie kciuki żebym z niej dał rade zrobić perełkę bo warto w te autka inwestować bo juz nigdy takich maszyn nie wyprodukują !!!!! Pozdrawiam wszystkich właścicieli CiviC V
jarosi

#1248

Post autor: jarosi »

Witam, byłem już wcześniej na forum ale to tak raczej nieoficjalnie :) Sprzedałem teraz swój samochód i rozglądam się za V generacją także do usłyszenia, pozdrawiam Jarosi :)
Pomszczak

#1249

Post autor: Pomszczak »

Siemaneczko, nazywam się Wojtek i mieszkam we Wrocławiu. Nie długo mam zamiar nabyć Civic z silniczkiem 1.5 :) Więc myślę że mi w tym pomożecie :)
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#1250

Post autor: ceelx »

w imieniu forumbota i calego C5G

WELCOME :gunsmilie:
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
chochol

#1251

Post autor: chochol »

Witam wszystkim jestem Łukasz... wszyscy mówia na mnie Chochol(chochlik)...
Jestem tez na Hondzie Slask...
Pozdrawiam...
antek123458
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: wt 14 gru 2010, 23:10:40
Lokalizacja: Biłgoraj

#1252

Post autor: antek123458 »

Siema! Michał jestem i mam Hankę V 93r 1.6 vtec....;)
cranium

#1253

Post autor: cranium »

antek123458 pisze:Siema! Michał jestem i mam Hankę V 93r 1.6 vtec....;)
witajcie jestem dziewczyna mam 24 lata kupilismy z chlopakiem honde civic hatchback 1.5 90 KM wczoraj byla moja czwrata jazda prawko robione 5 lat temu w meidzyczasie zero praktyki i mamy problem........autko stan tehcniczny super wszystko ok jestemsmy bardzo zadowoleni tylko ,ze no wlasnie ostatnio jechalismy poza miastem noca i auto zaczelo mi jakby uciekac do bokow jakbym stracila nad nim kontrole mailo ustaiwona swiezo zbienozsc kierownice trzmalalm prosto nie skrecalam a ono jakby mi ucuekalo spod kontroli i nie wiem czy to iwna mich "umiejetnosci" tego ze mam zla widocznosc bo mam 158 cm ,ktos mi powiedzial ze moze dlatego ze za nsiko siedze .......i nie mam dobrego pola widzenia zeby podlozyc poduszke poradzcie cos rposze to autko jest super.........na jazdach doszkalajacyhc mialam malego mercedesa i instruktor nic mi nie zwracal uwago ze autko mi ucieka na boki m prosze Was o rade zalezy mi na tym .........autku dziekuje
Awatar użytkownika
fala
Pełnoprawny User
Posty: 52
Rejestracja: czw 12 cze 2008, 19:43:13
Lokalizacja: brać zioło?

#1254

Post autor: fala »

na moje to bita była ... :)
"Nie zapale, nie usne bo lubię gdy canabinoll przesiąka mi poduszkę..."
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#1255

Post autor: Pecado »

Ten temat słuzy do witania sie a nie rozwiazywania problemów ;)
Witamy nowych !
rompaz

#1256

Post autor: rompaz »

Elooo
Jestem Rompaz. Jezdze BMW E36 poki co. W planach mam przesiadke na Cifa5g HB. Moze jest ktos zainteresowany zamiana? :P
Pozdro dla calej ekipy!
Dj Diablo
Potrójny As
Posty: 473
Rejestracja: sob 07 sie 2010, 20:29:14
Lokalizacja: Pcim

#1257

Post autor: Dj Diablo »

Witamy Wszystkich Nowych Bardzo serdecznie życzymy miłego pobytu na Naszym forum :-)
Evan1982

#1258

Post autor: Evan1982 »

Dzień dobry się z Państwem ;)
Mam na imię Piotrek, pochodzę z Radzymina, mam 28 lat. Od 2007 roku jestem szczęśliwym posiadaczem szarego metallic EG8, czyli sedan z silnikiem D15B2. Aktualnie moja dziecinka zaniemogła z układem paliwowym, więc zamiast naprawiać... przerabiam go na B7 :D Nawet dzisiaj za każdym razem, gdy na nią spojrzę, to robi mi się ciepło na sercu, bo taką ma piękną sylwetkę :)
Na niniejszym Forum jestem nowy, bardziej znają mnie na CKPL i JHM. Z tym ostatnim z resztą jestem mocniej związany. Liczę na znalezienie Tu dużo pasji i inspiracji, by nadal kochać nasze Hanki :)
Pozdrawiam !
Spirsu
Żółtodziób
Posty: 18
Rejestracja: czw 10 gru 2009, 23:43:43
Lokalizacja: Kartuzy

#1259

Post autor: Spirsu »

ooo widzę jak wpadne do brackiego w radzyminie to bedzie mozna spota zrobić :D haha
Witamy :D
Evan1982

#1260

Post autor: Evan1982 »

Ok, ale dopiero jak się uporam z konwersją na B7 ;)
ODPOWIEDZ