Wyciagniecie fotela bez szyn.

Czyli jak to zrobić i się nie narobić.
Wojtus

Wyciagniecie fotela bez szyn.

#1

Post autor: Wojtus »

tak jak w temacie, jest moze jakas mozliwosc cvy trzeba wyciagac z szynami bo mam do wziecia za free kubelek tylko ze bez szyn, a z tego co zauwazylem to probujac przesunac fotel do przodu nie wyskoczy bo blokuja go nity a wysywajac do tylu jest bolec ktory zapobiega wyjechaniu fotela z szyn, podkreslam ze chodzi tu o sedana ;)
CYkada
Nałogowiec
Posty: 820
Rejestracja: sob 22 maja 2010, 22:53:50
Lokalizacja: poznan

#2

Post autor: CYkada »

nie kumam, a co to za problem odkręcić fotel razem z szynami, odkrecic szyny od fotela i oddac szyny?
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#3

Post autor: młody »

CYkada, chyba nie kumasz :P

Wojtus, chce wyjąć fotel z samochodu zostawiając szyny w aucie i zalożyć na "siedzące" w aucie szyny ten kubeł co ma za free, a dostaje go bez szyn i stąd to pytanie :)
Wojtus

#4

Post autor: Wojtus »

dokladnie tak jak napisal młody, pytam czy jest jakas mozliwosc wyjecia fotela z mojego samochodu bez odkrecania szyn, czy robil ktos juz taki zabieg, bo chce wlozyc kubel i zobaczyc jak bedzie sie w nim siedzialo i czy bedzie wgl pasowal do tych szyn. kubel wyglada tak:

Obrazek
Kondraczek
Podwójny As
Posty: 244
Rejestracja: wt 03 sie 2010, 20:09:21
Lokalizacja: Bezwola/Lublin

#5

Post autor: Kondraczek »

Wojtus, U mnie w garażu leża wyciągnięte fotele, to jak Ci się bardzo nie spieszy i nikt tego nie ogarniał to mogę oblukać, albo zrobić Ci foto żebyś sobie sam obczaił. Tylko, że to dopiero w czwartek jak zjade na chate.
thompson17
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: pn 13 cze 2011, 20:46:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

#6

Post autor: thompson17 »

Wojtus pisze:pytam czy jest jakas mozliwosc wyjecia fotela z mojego samochodu bez odkrecania szyn, czy robil ktos juz taki zabieg, bo chce wlozyc kubel i zobaczyc jak bedzie sie w nim siedzialo
to jaki problem odkręcić normalnie fotel z szynami, odkręcić szyny od fotela i przykręcić szyny do podłogi same?
cztery śruby ziomek :)
Bolsik
Żółtodziób
Posty: 13
Rejestracja: pn 20 lip 2009, 17:47:00
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

#7

Post autor: Bolsik »

thompson17 pisze:
Wojtus pisze:pytam czy jest jakas mozliwosc wyjecia fotela z mojego samochodu bez odkrecania szyn, czy robil ktos juz taki zabieg, bo chce wlozyc kubel i zobaczyc jak bedzie sie w nim siedzialo
to jaki problem odkręcić normalnie fotel z szynami, odkręcić szyny od fotela i przykręcić szyny do podłogi same?
cztery śruby ziomek :)
8 srubek jak będzie odkręcał od fotela i od podłogi wiec nie wiem jaki sens jest wykręcać bez szyn zresztą nie widzę innej opcji jak przymierzysz szynę do nowego fotela ? :) głowę wsadzisz pod fotel ?
CYkada
Nałogowiec
Posty: 820
Rejestracja: sob 22 maja 2010, 22:53:50
Lokalizacja: poznan

#8

Post autor: CYkada »

napewno nie zlozysz kompletu z ori dołu i góry tuningowej szyny, bo chyba o to chodzi...
thompson17
Podwójny As
Posty: 206
Rejestracja: pn 13 cze 2011, 20:46:02
Lokalizacja: Bydgoszcz

#9

Post autor: thompson17 »

nie nie, właśnie koledze chodzi o to żeby odkrecić fotel od auta a zeby seryjne szyny zostały na aucie, żeby mógł przymierzyć kubełek.
andybreaks
Berbeć
Posty: 49
Rejestracja: ndz 27 mar 2011, 09:58:39
Lokalizacja: Karczew

#10

Post autor: andybreaks »

Głupota!!! Do kubłów tylko mocowania boczne bądź dolne, specjalne pod kuby.

Inaczej jak będziesz kombinował z kubłem i seryjnymi szynami to wyjdzie kicha i przy dzwonie mogę się założyć że pewnie wyrwie kubeł z seryjnych szyn :bored:
ODPOWIEDZ