skradziono samochod

Dyskusje ogólne.
Guegou69
Obeznany
Posty: 148
Rejestracja: czw 23 wrz 2010, 15:03:02
Lokalizacja: Gdy
Wiek: 36
Kontakt:

skradziono samochod

#1

Post autor: Guegou69 »

na forum Honda Trojmiasto - h3m.pl powstał wątek o kradzieży samochodu
Meksyk pisze: To jakis absurd.. ale skradziono mi wczoraj Honde Civic V w kolorze turkusowym. Zaczynam watpic w ludzką godnosc.. W razie jakichkolwiek informacji prosze o kontakt - 517 768 599

Ukradli go na parkingu Lidla - Gdynia Grabówek, w godzinach 22- 7 rano.. kolor turkusowy, na przednim zderzaku dziura sklejona białym silikonem, srebrne kołpakiHondy.. nr rejestracyjny GA 9929K

Byłem na strazy miejskiej..nie został odholowany... ja pierd*** to sie nazywa chamstwo!!!

wersja College, przedni zderzak z lewej strony sklejony - widac białe ranty
Mam zdjecia..
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jakby ktos cos wiedzial to sprawa została zgłoszona na policje
lub o kontakt pod numer telefonu w cytacie

pozdr G.
Ostatnio zmieniony wt 19 kwie 2011, 15:56:01 przez Guegou69, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#2

Post autor: Uszy »

podczepiłem temat
Lysy9005

#3

Post autor: Lysy9005 »

Noo ziomek będę się rozglądał bo sam jestem z Grabówka. Mam nadzieje ze Hondzina się znajdzie. Przy okazji sam się boje o moja Hondzine ;/ dziadostwo sie szerzy..!!!!
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#4

Post autor: ceelx »

moja 2 razy kradli, ale sie odnajdywala.
przykro mi :cry:
podaj jakies znaki szczegolne, moze cos na allegro sie pojawi, bo w calosci to ona juz napewno nie stoi :wstyd:
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
Lysy9005

#5

Post autor: Lysy9005 »

No i jak :flex: Civic sie znalazl czy nie ?? http://civic5g.pl/images/smiles/flex.gif
Meksyk

#6

Post autor: Meksyk »

Civic sie nie znalazł.. nic nie wiadomo, nikt nic nie wie :(
Lysy9005

#7

Post autor: Lysy9005 »

Kurcze nie dobrze :/ po takim czase to juz raczej male szanse.... przykroo
Meksyk

#8

Post autor: Meksyk »

Wiem, trace powoli nadzieje... w planach kolejna Hania 5 generacji :-)
Barthez

#9

Post autor: Barthez »

Meksyk pisze:Wiem, trace powoli nadzieje... w planach kolejna Hania 5 generacji :-)
Byle dobrze kasy dali.
dax

#10

Post autor: dax »

Barthez pisze:
Meksyk pisze:Wiem, trace powoli nadzieje... w planach kolejna Hania 5 generacji :-)
Byle dobrze kasy dali.
za co maja dac ??AC watpie by takie auto mialo:)
pozatym niełudzmy sie ze auto znajdzie sie...jesli wzieli go po to zeby dupe powozic..to moze gdzies w krzakach jest...
a jak ktos go machnoł na czesci to przy okazji rozje***przez policje jakiejs dziupli znajda sie jakies czesci:)
Spidi460
Pełnoprawny User
Posty: 84
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 10:28:53
Lokalizacja: Pleszew (PPL)

#11

Post autor: Spidi460 »

Ehh szkoda civa :/ Tylko kto kradnie auto mniej warte niż 20tyś... ??? Bardziej mi się wydaje że ktoś chciał sobie polatać tak jak już kolega napisał... Może stoi gdzieś porzucone w lesie lub gdzieś :/
panadol20

#12

Post autor: panadol20 »

siema się wetnę :-)
Zastanów się czy ktoś cię nie lubi bo na części hanie to trochę słabo chyba że na Ukrainie.
ja bym się za swoją zapłakał, Jak to dobrze że w Koszalinie nie ma złodzieji ;)
Spidi460
Pełnoprawny User
Posty: 84
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 10:28:53
Lokalizacja: Pleszew (PPL)

#13

Post autor: Spidi460 »

Heh panadol20, dobrze mówisz jest to całkiem możliwe ze poszła na wschód...
elPresidente

#14

Post autor: elPresidente »

Dziwna sprawa trochę... Niby dla większości nasze Civki to stare graty ( dla nas jedynie stare:D ), a jednak kradną. Słyszałem, już od wielu osób, że 5g lubią znikać. Dziwi mnie to, bo zarobek z tego żaden. Swoją drogą jak mi radio z CC wyciągneli (oczywiście bez panelu), 2 dni po zakupie to mało sobie włosów nie powyrywałem. A potem zajumali brę z machy i (uwaga uwaga!) WŁĄCZNIK OD ŚWIATEŁ! Wiadomo, że nie ma to porównania, zwłaszcza w kwesii finansowej do tego przypadku.

Ale ja na ten p********* w d*** zaje**** włącznik za 15zł musiałem 3 dni czekać, choć zwiedziłem wiele sklepów. Więc może bardziej ktoś potrzebował części, a reszta jest na alledrogo.

Sam boję się o swoją Hankę, choć prawie każdy element dotknięty odrobiną rudzielca, ale zamek jakoś podejżanie działa, na dodatek odpalanie bez kluczyka...

A nawet to, że młody jestem ( z resztą jak większość z nas, w końcu mamy tylko 5g :D ), to sama wizja choćby jednego dnia bez samochodu mnie przeraża :D Oby się znalazł, albo chociaż sprawcy.

A co do "eksportu" to faktycznie byłoby to prawdopodobne, zwłaszcza przy Ukraińskich zarobkach. Dziadek swojego czasu kupił roczną Skode 120L i cały czas mi mówił, że wtedy to było tak, jakby mieć teraz Mercedesa. Oni mogą mieć ten sam problem.
felix1909

#15

Post autor: felix1909 »

Chamstwo sie szerzy i nie ma na to sposobu;/;/ Przykro mi z tego powodu!!!! Szkoda tej CIvi ze poszła sie jeb**! :furious:
felix1909

#16

Post autor: felix1909 »

Weżcie looknijcie na ten link ja widze bardzo duże podobienstwo miedzy ta honda , a ta co zostala skradzionia, fakt moge sie mylić, ale moze jednak to ta http://allegro.pl/honda-civic-1-3-igla-i1468716152.html
Meksyk

#17

Post autor: Meksyk »

Felix, to nie jest moja Hania... widziałem ją wczesniej juz na allegro, moja miała plamke rudego na bagazniku no i naklejke na całej szerokosc auta, ktora ponoc ciezko zerwac.. ale dzieki za pomoc :-)
felix1909

#18

Post autor: felix1909 »

POmsłałem ze to ta bo ten sam kolor, i kolapki, i podejrzane bylo to ze zrobil nią tylko 600km i bez rejestracji, wiec sa wądki co do tego :D, jak cos sie dowiem to dam znac popytam ludzi z INowrocławia czy nic nie widzieli !POzdro
Guegou69
Obeznany
Posty: 148
Rejestracja: czw 23 wrz 2010, 15:03:02
Lokalizacja: Gdy
Wiek: 36
Kontakt:

#19

Post autor: Guegou69 »

troche czasu juz minelo, niestety samochod się nie znalazł, wiec najprawdopodobniej poszedl na czesci albo poprostu było zamowienie na blachy

mysle ze mozna odkleic temat
i dziekuje bardzo za inicjatywe administracji/moderatorow
szukam samochodu :-)
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#20

Post autor: Pecado »

Odkleiłem, temat zostawiam. Mam nadzieje ze sie znajdzie porzucony gdzies na parkingu.
ODPOWIEDZ