Civic 5gen 1.5 czy 1.6vtec

Dyskusje ogólne.
serwal4

#21

Post autor: serwal4 »

Miałem, jeździłem; Eibachy zostały, wpadły MTS'y;

Ale jak zaznaczyłem miałem fabryczen amory; Zapewne wytłuczone;

Trochę niezrozumiale napisałem posta, chodziło mi o to, że jak dostaniemy auto na wytłuczonych amorach to efekt będzie taki jak opisałem wyżej;
Chyba, że będziemy mieli szczęście i trafimy na auto z amorami w db/bdb stanie i sprawności;
m0drzyN

#22

Post autor: m0drzyN »

tak myślałem że o to Ci chodziło ;) hehe
Greg90

#23

Post autor: Greg90 »

a jednak znalazlem cos inniejszego w bdb stanie bez zadnych korozji. Czarne coupe 95rok 1.5 :) i jestem mega zadowolony :) jak zrobie oczywiscie dodam foty. Niby drozsze o 1500zl ale warto bylo.

Mam pytanko co do szyberdachu, cos sie zacina przy rozsuwaniu, lekko go dotkne i juz smiga jak nalezy. Co moze byc przyczyna albo jak usunac usterke?
Awatar użytkownika
dj-napster
Podwójny As
Posty: 287
Rejestracja: pt 12 mar 2010, 14:03:50
Lokalizacja: Piła -> Krajenka

#24

Post autor: dj-napster »

Greg90 pisze:
Mam pytanko co do szyberdachu, cos sie zacina przy rozsuwaniu, lekko go dotkne i juz smiga jak nalezy. Co moze byc przyczyna albo jak usunac usterke?
Przesmaruj porządnie prowadnice oraz uszczelkę. Jeśli nie pomoże zdemontuj klapę szyberdachu i sprawdź czy wszystko gra.
serwal4

#25

Post autor: serwal4 »

Tzn blokuje ci się w momencie podnoszenia? Tj. zaczyna się unosić i nagle staje? I trza go ręką wypchnąć?
Ew w czasie przesuwania się żabkuje?

Mam to samo, mechanizm ok, nasmarowane jest;
Niestety ale powiązałem to z faktem, że moje auto było bite stąd niewidoczne okiem odkształcenie się auta... które jednak przeszkadza szybrowi...
Greg90

#26

Post autor: Greg90 »

tz mi tak na samym poczatku uniesie sie troche i przestaje dalej isc, lekko popchne i potem juz nie ma problemu z rozsuwaniem. Ale zrobie jak mowicie, rozkrece obczaje co i jak
ODPOWIEDZ