Czego żałuję, że nie wiedziałem kiedy kupiłem swoją 5tkę ??

Dyskusje ogólne.
Wojtek92
Podwójny As
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 kwie 2013, 00:30:12
Lokalizacja: Rzeszów

#101

Post autor: Wojtek92 »

negroazor pisze:Kupujac swoja Hanie, nie wiedzialem ze wpakuje sie uczuciowo w zwiazek miedzy czlowiekiem a maszyna. Nie wiedzialem tez ze Vgen z dobrym zawiasem prowadzi sie lepiej niz Lexus i Range ktorymi jezdzilem wczesniej. Nie wiedzialem tez, ze V generacja skupia najfajniejszych ludzi ze wszystkich Hondziarzy. Nie wiedzialem co to JDM, USDM, ORI, nie wiedzialem nic o budowie auta ani o modelach. Czego zaluje ? Niczego.
:japan: Chyba najlepszy, najbardziej wymowny, szczery, śmierdzący benzyną i spalinami post w tym całym temacie. :clap: :civic: :japan:
Awatar użytkownika
RaDar
Nałogowiec
Posty: 605
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 21:11:03
Lokalizacja: LTM
Wiek: 30

#102

Post autor: RaDar »

Ja żałuję że mój wybór był pochopny, chociaż dzięki temu związałem się bardziej z marką która jest niesamowicie wciągająca. To tyle z żałości :gossip:
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#103

Post autor: Grzybohun »

ja jedynie mogę żałować że przepłaciłem za hondę, a tak to żałuję że tak mało kasy mogę w nią wpompować na chwilę obecną ;)
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#104

Post autor: Grzybohun »

ojj taaaak :D
Wojtek92
Podwójny As
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 kwie 2013, 00:30:12
Lokalizacja: Rzeszów

#105

Post autor: Wojtek92 »

Ja jedynie żałuję tego że kupiłem najuboższą wersję jaka mogła wystąpić na rynku.... Nawet 1 żarówkę miała spaloną :(
Bado

#106

Post autor: Bado »

ja żałuję, że nie znalazłem przed kupnem niczego o klimach w hondach bo chyba mam podróbę połączoną z samoróbką...
MaciejWU
Forumowy As
Posty: 184
Rejestracja: pn 03 cze 2013, 09:47:48
Lokalizacja: SBE

#107

Post autor: MaciejWU »

Wojtek92 pisze:
negroazor pisze:Kupujac swoja Hanie, nie wiedzialem ze wpakuje sie uczuciowo w zwiazek miedzy czlowiekiem a maszyna. Nie wiedzialem tez ze Vgen z dobrym zawiasem prowadzi sie lepiej niz Lexus i Range ktorymi jezdzilem wczesniej. Nie wiedzialem tez, ze V generacja skupia najfajniejszych ludzi ze wszystkich Hondziarzy. Nie wiedzialem co to JDM, USDM, ORI, nie wiedzialem nic o budowie auta ani o modelach. Czego zaluje ? Niczego.
:japan: Chyba najlepszy, najbardziej wymowny, szczery, śmierdzący benzyną i spalinami post w tym całym temacie. :clap: :civic: :japan:
Tylko że tu piszemy CZEGO żałujemy..
Nie ważne przy czym stoisz.Ważne jak tym jeździsz.
rad-ek
Obeznany
Posty: 130
Rejestracja: pn 23 wrz 2013, 18:13:11
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

#108

Post autor: rad-ek »

Ja żałuje tego że Civic był kupiony jako prezent dla mamy i wybrałem wersję silnikową 1.3 na gaźniku bo jak się okazało tak mi autko przypadło do gustu że stało się moją zabawką a ŻAŁOWAĆ MOGĘ tylko tego ze robiąc cokolwiek z takim silnikiem(mpfi,swap czy minime) to jest masa pracy,kosztów i nerwów (no chyba że ktoś już jest obeznany ale jeżeli tak jak jest się zielony to massaaa pracy i znaków zapytania co jest wgl grane i co zrobiło się nie tak)
NIGDY WIECEJ RZEŹBY!
Black_Devil
Berbeć
Posty: 46
Rejestracja: pn 17 mar 2014, 07:49:16
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 30

#109

Post autor: Black_Devil »

Ja niestety z pierwszą to źle trafiłem bo okazało się że była robiona typowo na handel i pewnych jej wad nie mogłem dostrzec, tak więc po pół roku musiałem ją zezłomować. Druga blacharke ma do ograniecia ale to powierzchownie i jest od od znajomego więc sprawdzone auto i w dobrej cenie :-D
Awatar użytkownika
syndicate
Nałogowiec
Posty: 856
Rejestracja: czw 04 wrz 2014, 00:48:02
Lokalizacja: Kraków

#110

Post autor: syndicate »

żałuję, że nie wiedziałem wszystkiego tego, co wiem teraz i żałuję, że mimo iż wiedziałem o istnieniu tego forum, to na nie nie wchodziłem, a wtedy zdecydowałbym się na jakiś egzemplarz forumowy, nie olx'owego kota w worku ;p
szponder
Berbeć
Posty: 41
Rejestracja: pn 21 kwie 2014, 14:59:57
Lokalizacja: Mazowsze

#111

Post autor: szponder »

Żałuje jak syndicate, mimo, że wiedziałem o forum to kupiłem kota w worku z olx.
Mimo, że wiedziałem, że hania pije olej, to dopóki nie kupiłem qp, nie wiedziałem, że aż tak.

Żałuje, że przepłaciłem.
maniek22
Berbeć
Posty: 31
Rejestracja: pn 16 sty 2012, 00:06:39
Lokalizacja: Wiśniowa Góra

Pomarańczka H22

#112

Post autor: maniek22 »

Hmmm..widząc tego posta nasuwa się refleksja :D Czego żałuję... ??? Hania dała mi wiele frajdy z podróżowania nią. To za sprawą jednostki napędowej (H22A7+ skrzynia U2Q7) Parę sprintów,miny klesi w autach obok... BEZCENNE :D Spalanie nie grało roli,liczył się FUN z jazdy. Pewnego dnia przyszedł do głowy pomysł ,, I need TUURBO" spoko,poszedł remoncik,nowe panewy pierścienie grubsza uszczelka,motor odprężony można zakładać suszarkę :D ale... no właśnie za każdym projektem stoi jakieś ale. W tym wypadku był to stan blachy :/ Jak się w niedługim czasie okazało,szału ni ma,dupy nie urywa. Patrząc obiektywnie ser szwajcarski ma mniej dziur niż moja Hanka :( (...) Ostatnia przejażdżka zamykamy licznik 235 :D łututututu odcina,rozsypały się przeguby :furious: wrrr chwila strachu noo i nie stety stało się.... resztę dopiszcie sobie sami. Pozdro dla wariatów :gunsmilie:

W momencie zakupu :p
Obrazek

I zlot C5G 2012 Wiśniowa Góra
Obrazek
Na rozkręcenie kresek :D 2.2 vs 1.5
Obrazek
Hmm..coś w tym jest :p
Obrazek
Docieramy :D
Obrazek
Montujemy suszarke :D
Obrazek

Ale nie stety wszystko co piękne szybko się kończy...tak było i w moim przypadku,sam ją stworzyłem i sam byłem tym oprawcą który zgotował jej taki los :(
Obrazek
Są żeczy których kupić się nie da ,a za paliwo i tak zapłacisz MASTERCARD :p
Obrazek


Czego żałuję, że nie wiedziałem kiedy kupiłem swoją 5tkę ?? Że ją potnę na żyletki :(
ODPOWIEDZ