Problem z zegarkiem i radiem

Problemy z prądem.
matik123
Forumowy As
Posty: 189
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 14:05:31
Lokalizacja: Kutno

Problem z zegarkiem i radiem

#1

Post autor: matik123 »

siemka,
sprawa wyglada tak, po ostatnim moim doglebnym czyszczeniu autka (w celu przeczyszczenia nawiewow, napsikalem do nich plyn do mycia szyb) tak wiem, wiem, glupi pomysl ale do rzeczy. w trakcie porzadkow wszystko bylo ok, tzn gralo radio, zegarek tez dzialal, odstawilem auto do garazu i po paru godzinach chcac odpalic auto po przekreceniu zaplonu zero reakcji, zadna kontrolka sie nie zapalila ani nie obrocil silnik, tak jakby padl akumulator, z racji ze musialem jechac odpalilem auto za pomoca prostownika, odpalil, wszystko bylo ok procz wlasnie radia i zegarka, radio nie wlacza sie ani nie podswietla po wlaczeniu swiatel, zegarek takze sie nie uruchamia po przekreceniu zaplonu, dopiero gdy odpali sie silnik wlacza sie ale bardzo slabo podswietla, a za kazdym razem kiedy wylacze zaplon resetuje sie. przelecialem juz cala wiazke idaca do bezpiecznikow, bezpieczniki i wszystko jest ok, na pewno gdzies zrobilo zwarcie, ale gdzie... mial ktos podobny problem?
dodam ze reszte elektryki dziala
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1661
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#2

Post autor: Logan »

Bezpiecznik backup 7,5A pod maską.
matik123
Forumowy As
Posty: 189
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 14:05:31
Lokalizacja: Kutno

#3

Post autor: matik123 »

Loganek jestes wielki :D jak bedziesz kiedys w okolicach Kutna to masz u mnie piwo :) kurde niby przelecialem bezpieczniki z pod maski ale tego nie obczailem. jeszcze raz wielkie dzieki ;)
ODPOWIEDZ