Kiepsko z Szybą pasażera

Problemy z prądem.
DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

Kiepsko z Szybą pasażera

#1

Post autor: DaNi_ezG »

Siemanko :)

Sluchajcie mam problem taki ciekawy nawet heheh... otoz szyba pasazera domyka jak i zamyka sie elegancko domykana z panelu pasazera natomiast z panelu (kierowcy) szyba pasazera domyka sie bardzo ciezko ledwo co idzie otwiera sie Ok

Doradzcie jak mozecie moze spotkaliscie sie z takim problemem w swojej H Dzieki :)
Awatar użytkownika
RaDar
Nałogowiec
Posty: 605
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 21:11:03
Lokalizacja: LTM
Wiek: 31

#2

Post autor: RaDar »

zdejmij z boczków przyciski do otwierania, rozbierz, przeczyść styki miedzy kostkami a najbardziej miedzy przyciskiem a płytką bo ja miałem z tym problem poprzeczyszczałem i było później ok.
DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

#3

Post autor: DaNi_ezG »

Kolego przeprowadzalem ten zabieg jakis czas temu na panelu u kierowcy jaki i u pasazera. Czyszczenie i spsikanie wd 40 wlasnie tych plyek bo opuszczalo ok ale nie chcialo podniesc... lecz wlasnie nic nie robilem z przyciskiem pasazera od strony kierowcy... myslisz ze to moze byc te powod ??
Awatar użytkownika
RaDar
Nałogowiec
Posty: 605
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 21:11:03
Lokalizacja: LTM
Wiek: 31

#4

Post autor: RaDar »

u mnie było tak że wolno się opuszczały wszystkie, przeczyściłem styki na przyciskach i smarem w sprayu psiknąłem mechanizmy i wszystko ładnie śmiga;]
DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

#5

Post autor: DaNi_ezG »

No dzis wezme sie za to przeczysCzenie plytki. Ale teraz tak rozkminiam bo noe powiedzialem o module domykania szyb ktory zamyka szybki z pilota i z szyba pasazera jest tak samo ledwo sie domyka. Nie domykam z panelu hmmm...
Awatar użytkownika
RaDar
Nałogowiec
Posty: 605
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 21:11:03
Lokalizacja: LTM
Wiek: 31

#6

Post autor: RaDar »

to mechanizm szyb musisz psiknąć smarem w sprayu
DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

#7

Post autor: DaNi_ezG »

Jest spsikane a pisalem na gorze ze dziala szybka elegancko pasazera tylko jak domykam panelem te zod pasazera.

Z panelu kierowcy jak i z pilota szyba pasazera domyka sie masakrycznie wolno
Bado

#8

Post autor: Bado »

DaNi_ezG pisze:Jest spsikane a pisalem na gorze ze dziala szybka elegancko pasazera tylko jak domykam panelem te zod pasazera.

Z panelu kierowcy jak i z pilota szyba pasazera domyka sie masakrycznie wolno
Miałem to samo. Robisz tak
Na początek kupujesz silikon w sprayu, wyciągasz uszczelki w których siedzi szyba, myjesz je wodą z płynem żeby wypłukać syf a potem jak wyschną psikasz do środka i na zewnątrz tym silikonem. Po założeniu uszczelek i szyby możesz przy opuszczonej jeszcze trochę popsikać do uszczelki. Ja dodatkowo rozebrałem cały silnik od wycieraczek i się okazało, że jest tam więcej syfu niż smaru i to też całe wrzuciłem do rozpuszczalnika, nasmarowałem od nowa i skręciłem. Teraz szyby zamykają się i otwierają jak w nowej hondzie.
ODPOWIEDZ