rozkopana instalacja duży problem

Problemy z prądem.
szafarz
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: pn 02 cze 2014, 08:18:01
Lokalizacja: tarnow

rozkopana instalacja duży problem

#1

Post autor: szafarz »

Witam

Mam poważny problem z Honda oryginalnie silnik 1.4, pewni fachowcy zmienili silnik na 1.5 , i z racji tego ze sie ruznia instalacje to wywalili cala wiązkę ale ze środka z auta poucinali wtyczki bo nie pasowały np do lamp i teraz trzeba to naprawić ale jak?

Doradzcie mi jak to najlepiej zrobić, ja myślę ze włożyć instalacje do auta spowrotem oryginalna z silnika 1.4 a wiązkę z silnika 1.5 jakoś podłączyć do reszty kabli z 1.4. Moje pytanie czy dobrze to myślę zrobić??? Jeśli tak to na co mam zwrucic szczególną uwagę przy podlaczaniu wiązki z silnika 1.5 do reszty kabli ori czyli 1.4

Dzięki za pomoc
szatri
Forumowy As
Posty: 158
Rejestracja: czw 01 mar 2012, 22:36:46
Lokalizacja: Zamość

#2

Post autor: szatri »

A po co były kable ruszane? słupek 1,4 i 1,5 niczym (chyba) z zewnątrz nie powinien się różnic, napisz konkretnie jakie to słupki.
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#3

Post autor: Hakier »

mogło być inne obd, ciężko jest na ci coś doradzić, ale na pewno musisz dorwać schematy obu wiązek, miernik w łapę i jazda
szatri
Forumowy As
Posty: 158
Rejestracja: czw 01 mar 2012, 22:36:46
Lokalizacja: Zamość

#4

Post autor: szatri »

ale obd nie jest do oprzyrządowania silnika/słupka? a jak ono nie było zmieniane w wiec w czym problem?
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#5

Post autor: Hakier »

problem może byś taki że w 1.5 możesz mieć osprzęt pod np. obd0 albo obd1 a w 1.4 możesz mieć osprzęt pod obd2
ODPOWIEDZ