Wyjecie zwezki d13b2

Serce samochodu niedomaga ?
Piekal
Podwójny As
Posty: 289
Rejestracja: czw 31 sty 2013, 22:08:44
Lokalizacja: Brodnica

Wyjecie zwezki d13b2

#1

Post autor: Piekal »

Witam. dzis wyjąłem zweżke ta co jest na dolocie w obudowie filtra powietrza,taka blaszka przykrecana na 1 srube na klucz 10. I moje pytanie jest takie czy teraz zwiekszy sie spalanie na gazie ? Bo teraz chyba dostaje wiecej powietrza.
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#2

Post autor: Laskosz »

Działa Ci wszystko normalnie po tym zabiegu ?
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
szatri
Forumowy As
Posty: 158
Rejestracja: czw 01 mar 2012, 22:36:46
Lokalizacja: Zamość

#3

Post autor: szatri »

Wojtek92
Podwójny As
Posty: 268
Rejestracja: wt 02 kwie 2013, 00:30:12
Lokalizacja: Rzeszów

#4

Post autor: Wojtek92 »

generalnie po całej procedurze odblokowania d13n2 przy normalnej jeździe powinno być bez większej różnicy, ale w mocy różnica bd wyraźnie odczuwalna. emmmm, z resztą dużo więcej Ci tego powietrza tam nie wpadnie,, turba z gaźnika raczej nie będzie ;D
RychuBMX
Nałogowiec
Posty: 643
Rejestracja: pt 18 lis 2011, 22:06:55
Lokalizacja: Łódź

#5

Post autor: RychuBMX »

Laskosz pisze:Działa Ci wszystko normalnie po tym zabiegu ?
hahahah dooobreee.... :D
ja bym teraz bal sie wyjechac z garazu,a nawet z pod bloku ruszyc,zeby wszystkiego w kolo nie powciagac dolotem... no i spalanie to na bank ze 3litry wiecej bd...
nie no a tak szczeze to litosci... z takimi pytaniami to juz troszke zenada...Czy problem jest dla Ciebie Piekal wziac teraz i zatankowac do pelna, pojezdzic kilka dni tak jak zawsze,zeby te 100km pyknac i dla swojego spokoju znow podjechac,zalac fulla i miec odp na swoje pyt? Zreszta roznica rzedu nawet 0.5litra na setke to bd taka masakra?
wsiadaj jezdzij a jak nawet zauwazysz jakie masakryczne spadki mocy badz dyrastycznie wieksze spalanie elpidzi to sobie przykrecisz owa blaszke i po klopocie... nad czym tu wgl myslec i debatowac :bored:
ODPOWIEDZ