Pytanie co dalej

Awatar użytkownika
Davidho
Forumowy As
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 sie 2013, 17:30:37
Lokalizacja: Gdynia

Pytanie co dalej

#1

Post autor: Davidho »

Może wy bedziecie w stanie mi doradzić ... jak już niektórzy zapewne widzieli w moim temacie miałem ostatnio wypadek . Nie chce drugi raz opisywać prebiegu zdarzenia , jeśli to kogoś interesuje to w moim temacie wszystko jest . Do rzeczy ... zastanawiam się nad dwoma opcjami albo rozsprzedaje wszystko co się da , albo wyciągam silnik , kupuję drugą i przekładam wszystko co ocalało z mojej - głównie zalezy mi na zawieszeniu i silniku + t oco zostanie poszłoby na handel . Ogólnie już się trochę zniechęciłem ...tyle czasu , pracy i $ i przez jakiegoś pedała auto rozbite . Nie chce działać pod wpływem emocji , a nawet ja kwszystko sprzedam i znowu najdzie mnie ochota na Civ'a z b serią to raczej ciężko znaleźć niezajechany silnik , a mój po remoncie przejechał zaledwie 2500 km . Co byście zrobili na moim miejscu ?
Awatar użytkownika
RaDar
Nałogowiec
Posty: 605
Rejestracja: śr 16 paź 2013, 21:11:03
Lokalizacja: LTM
Wiek: 31

#2

Post autor: RaDar »

Przejrzałem temat;/ Na twoim miejscu rozebrałbym to co się nadaje, i szukałbym budy w jak najlepszym stanie bez motorowni, przełożyć wszystko co się da, bo naprawdę bardzo szkoda silnika, i części tam zamontowanych. To zależy czy nadal masz na to parcie.
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#3

Post autor: Grzybohun »

Nie wiem.ile.wsadzileś w to auto kasy, ale podejrzewam ze wiecej niz te 10k ktore po sprzedazy furki na graty dostaniesz... Jesli nadal uwazasz ze Civikiem sie jezdzi lepiej niz innymi autami to kup jakąś budę bez rdzy i przekladaj. Masz miejsce, masz czas i checi to przekladaj ;)
Awatar użytkownika
Davidho
Forumowy As
Posty: 150
Rejestracja: pt 16 sie 2013, 17:30:37
Lokalizacja: Gdynia

#4

Post autor: Davidho »

W sumie macie racje ... wymontuje wszystko co się da . Będę szukał jakiegoś eg3,eg4 i wtedy przełożę wszystko z mojej ... kupa roboty mnie czeka . Jak na razie to nie znalazłem żadnej zdrowej budy , bo na razie szukam tylko w pomorskim , jeśli przez dłuższy czas nic się nie trafi to wtedy rozszerzę zakres poszukiwań . Ja po prostu kocham Civici dlatego muszę odbudować Civ'a . Nie wiem jak wam ale mi żaden samochód nie dał tyle frajdy co ten ... b16 to kiedyś było moje marzenie ;)
ODPOWIEDZ