Woda na podlodze (kierowcy)

DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

Woda na podlodze (kierowcy)

#1

Post autor: DaNi_ezG »

Witam od wczoraj borykam sie z problemem mokrego dywanu po stronie kierowcy wyszla sprawa na jaw po wczorajszym sprzataniu..

podwinalem ile moglem wykladzine tam dosyc mokro lecz unoszac ta gabke pod pedalami woda doslownie sie wylala jakby z piana (wczorajsza byc moze myjka) dalem nura i patrzylem na wizki linke od maski tam ok sucho na lewej sciance jak i w rogu... problem tkwi nadal wydaje mi sie ze dostaje sie centralnie pod gabke ale ciezko ja bedzie zdjac... probowalem nawet woda z banki lalem po szyberku liswach podszybiu szybie laczeniu maski na podszybie i przygladalem sie trzymajac gabke podwinieta ile sie dalo i nicccc nie widzialem zeby lecialo takze na obecna chwile jestem w czarnej D.... dzis chce zdemontowac podszybie moze tam sie nagromadzil jakis syfiliz zobaczymy .... aha na pewno nie leje sie przez drzwi kolo glosnika

moze jakies dacie mi wskazowki jeszcze ??
Black_Devil
Berbeć
Posty: 46
Rejestracja: pn 17 mar 2014, 07:49:16
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 31

#2

Post autor: Black_Devil »

Może tam pod wykładziną masz jakąś dziurę albo ten otwór do odprowadzania wilgoci przez to wchodzi woda od dołu.
froscio
Pełnoprawny User
Posty: 92
Rejestracja: ndz 23 maja 2010, 18:26:55
Lokalizacja: Nakło Śląskie

#3

Post autor: froscio »

Drav3n
Obeznany
Posty: 103
Rejestracja: czw 28 cze 2012, 20:27:38
Lokalizacja: Olsztyn

#4

Post autor: Drav3n »

Black_Devil pisze:Może tam pod wykładziną masz jakąś dziurę albo ten otwór do odprowadzania wilgoci przez to wchodzi woda od dołu.
Jakim cudem? Jest taka możliwość? Bo jeśli tak to będę musiał nie tylko zwrócić uwagę na uszczelkę szyby ale także na ten otwór (zatkany zdaje się korkiem czarnym i oklejony taką żółtawą masą). Jeśli tym korkiem idzie wilgoć to znaczyłoby, że podwozie jest dziurawe... dobrze mówię?
Keep calm and love your Civic...
Black_Devil
Berbeć
Posty: 46
Rejestracja: pn 17 mar 2014, 07:49:16
Lokalizacja: Skierniewice
Wiek: 31

#5

Post autor: Black_Devil »

Jeżeli tym korkiem właśnie nie schodzi to możesz mieć mokro. Tam właśnie lubi rdzewieć, nie wiem jak w civicu ale w corsach napewno i jak będzie nie drożne to będzie się zatrzymywać. Ale to znów szyby by parowały
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#6

Post autor: Walnuts.inc »

Którym korkiem? Są w Civicach jakieś odpływowe korki? Jestem na etapie składania wnętrza po naprawach blacharsko-lakierniczych i korki-zatyczki otworów technicznych nie są odpływowe...
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

#7

Post autor: DaNi_ezG »

to miejsce ktore jest na foto to gora laczenia slupka ? na wysokosci zdjetej deski tak ??
DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

#8

Post autor: DaNi_ezG »

otoz zdjalem podszybie czysciutkie zero lisci i czegokolwiek ! sprawidzilem woda lejac z butli i elegancko scieka sobie... po tej akcji pojechalem na myjke ciesnieniowa lalem po podszybiu szybrze laczeniach maski itp. nie dojrzalem nic zeby sie gdzies lala w srodku... najciekawsza sprawa jak ruszylem hania z myjki zauwazylem kapanie od strony pasazera wody na dywanik ... odrazu zanuzylem sie tam i nic nie widzialem zeby bylo mokro procz mokrych srubek a w sumie kapiacych z nich wody miejsce pod schowkiem pod dmuchaawa mam na mysli masakra jakas
DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

#9

Post autor: DaNi_ezG »

jesli jest to miejsce froscio ktore wskazles moze buda sie rozszcxzelnia ? to laczenie od gory slupka i budy kolo zawiasu maski ?? ktore jest wysmarowane jakas masa jakby uszczelniajaca ??
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#10

Post autor: Walnuts.inc »

Woda która Ci się pojawiła od strony pasażera może być efektem nieistniejącej uszczelki podszybia. Woda naleciała Ci przez wlot powietrza z podszybia, jest on zlokalizowany w samym rogu strony pasażera bezpośrednio nad dmuchawą.

Weź no rozbierz podszybie i zobacz co tam Ci się dzieje.
Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
DaNi_ezG
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: śr 17 lip 2013, 21:40:03
Lokalizacja: Zgierz

#11

Post autor: DaNi_ezG »

Podszybie juz rozebrane i sprawdzone wszystko ok tez dogialem ta blaszke .. a o ktorwj dokladnie uszczelce mowisz? Co laczy podszybie i szybe?
Awatar użytkownika
Walnuts.inc
Nałogowiec
Posty: 896
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 09:31:31
Lokalizacja: Opolskie

#12

Post autor: Walnuts.inc »

Cry "Havoc!" and let slip the dogs of war.
froscio
Pełnoprawny User
Posty: 92
Rejestracja: ndz 23 maja 2010, 18:26:55
Lokalizacja: Nakło Śląskie

#13

Post autor: froscio »

DaNi_ezG pisze:
to miejsce ktore jest na foto to gora laczenia slupka ? na wysokosci zdjetej deski tak ??

tak, przeleć masą uszczelniającą i zobacz za 2-3
mi też woda nie leciała od razu tylko po jakimś czasie :P
ODPOWIEDZ