Blacharka i lakiernik - ile to wszystko powinno trwać?

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
Awatar użytkownika
REJDYN
Obeznany
Posty: 108
Rejestracja: sob 01 mar 2014, 20:45:20
Lokalizacja: Świecie
Wiek: 27

Blacharka i lakiernik - ile to wszystko powinno trwać?

#1

Post autor: REJDYN »

Oddałem moją Hondę do lakiernika dokładnie 12 grudnia 2013 roku. Do poprawy były wcześniej wspawane reperaturki, konserwacja podwozia i spawanie dziur, szpachlowanie i lakierowanie nadwozia. Zamiast Hondy woli robić Focusy, Skody itp. z otarciami na zderzaku. Nie wspominając o tym, że auto leżało na boku od stycznia. Przez ten czas pospawał kilka dziur i zakonserwował jedną stronę, a druga nie została jeszcze ruszona. Nic nie robi mimo nalegania i obietnic z jego strony, że będzie robił. Wydaje mi się, że miesiąc to dużo jeśli chodzi o tą robotę. Z tym tempem jak skończy w lipcu to będzie dobrze. A za tydzień idę na prawko.
Bajerant
Berbeć
Posty: 40
Rejestracja: pt 09 sie 2013, 13:11:06
Lokalizacja: Gdynia

#2

Post autor: Bajerant »

U mnie robota trwała 10 dni tj. wspawanie reperaturek , nowych progów i położenie lakieru na caly samochód .
RychuBMX
Nałogowiec
Posty: 643
Rejestracja: pt 18 lis 2011, 22:06:55
Lokalizacja: Łódź

#3

Post autor: RychuBMX »

Rejdyn po kiego zakladasz taki temat jezeli sam widzisz ze gosciu po prostu Cie OLEWA!! robi szybkie robotu z ktorych ma lepsza kase i sa duzo szybsze a Twoja honde odstawil i sciemnia ze to tyle trwa.
Na dodatek wystraczy policzyc... od 12 grudnia do dzi 30 marca masz 3.5 miecha i nie trzeba byc matematykiem zeby sie doliczyc,ani fachowcem zeby stwierdzic ze to o conajmniej polowe za duzo...
Jaki wniosek? temat zalozony wgl bez sesu
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#4

Post autor: Grzybohun »

robi Cie grubo w uja ten lakiernik. U mnie roboty polegające na wstawieniu blachy trwały 3-4 dni, a założe się że całe auto miałbym w 2 tyg jak nowe. Zacznij mu wchodzić na głowę, pilnuj przypominaj się że TWOJE AUTO STOI TAM 3 MSC!
Mela
Pełnoprawny User
Posty: 82
Rejestracja: pn 05 sie 2013, 14:47:15
Lokalizacja: Rzeszów/Sieniawa

#5

Post autor: Mela »

Próg + nadkole na gotowo 7 dni , pozdrawiam lakiernika .
szatri
Forumowy As
Posty: 158
Rejestracja: czw 01 mar 2012, 22:36:46
Lokalizacja: Zamość

#6

Post autor: szatri »

Ja bym zabrał auto i tylko spaliny powinien zobaczyć.
Awatar użytkownika
piotr__pit
Pełnoprawny User
Posty: 80
Rejestracja: pn 11 cze 2012, 00:31:53
Lokalizacja: kuj-pom

#7

Post autor: piotr__pit »

nadkola + progi i lakierowanie całego auta koło 3-4 tygodni w normalnym legalnym warsztacie.

teraz daje 3 auto do roboty i samo z siebie czekało 3 tygodnie + 3-4 na robote... :)

u dobrych speców kolejki sa, a i gówien nie chcą robić bo honda to mina jest jakby nie patrzeć ;D
Sprzedam Nowe progi do EJ/Eg
Awatar użytkownika
syndicate
Nałogowiec
Posty: 856
Rejestracja: czw 04 wrz 2014, 00:48:02
Lokalizacja: Kraków

#8

Post autor: syndicate »

3-4 tygodni? w moim przypadku konserwacja progów trwała niecały tydzień, kolega od nowa robił całe i czekał tyle co ja, a to dlatego, że kolejka była, 3 miesiące to już w ogóle kosmos
ODPOWIEDZ