Felgi

wygląd zewnętrzny, tuning wizualny itd
BarTec
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: czw 16 sty 2014, 19:53:39
Lokalizacja: Krosno Odrz

Felgi

#1

Post autor: BarTec »

Witam,
Mam taki mały problem. Szukam od jakiegoś czasu felg do mojej Hani V i strasznie spodobały mi sie te:
Obrazek

Niestety Otwór centrujący ma 54,1mm a jak wiadomo Honda ma 56,1. Więc moje pytanko brzmi:
Czy warto wydać na nie 450 zł i rozwiercać otwór? czy szukać czegoś innego?
novi
Pełnoprawny User
Posty: 97
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 18:12:24
Lokalizacja: Polska

#2

Post autor: novi »

Skoro strasznie Ci się spodobały to chyba sam sobie powinieneś odpowiedzieć czy warto :) Każdy komu te felgi się nie podobają powie ze nie warto :) Rób tak, żeby tobie się podobały to będziesz zadowolony :)
Awatar użytkownika
Etman
Nałogowiec
Posty: 512
Rejestracja: śr 20 kwie 2011, 16:21:44
Lokalizacja: Sochaczew/Warszawa

#3

Post autor: Etman »

za ten hajs znajdziesz albo ładniejsze - serio
BarTec
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: czw 16 sty 2014, 19:53:39
Lokalizacja: Krosno Odrz

#4

Post autor: BarTec »

No nic to nie kombinuje z tymi i szukam dalej:) Bo zależy mi na felgach z oponami letnimi w miare niedrogo. A co do wzoru to jeszcze sam nie wiem czego chce:) Dzięki za odpowiedź!
Mela
Pełnoprawny User
Posty: 82
Rejestracja: pn 05 sie 2013, 14:47:15
Lokalizacja: Rzeszów/Sieniawa

#5

Post autor: Mela »

Szukaj szukaj nie napalaj się ,mi podobały się podobne za chwile zobaczyłem inne to kasy tyle nie miałem ,a później tak się sprawa obróciła że 2 razy więcej mogłem wydać :P W sumie miesiąc szukania . Wpisuj sobie nazwę felgi w wujka google zdjęcia ,będziesz wiedział jak wyglądają na Hance :) Powodzenia .
BarTec
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: czw 16 sty 2014, 19:53:39
Lokalizacja: Krosno Odrz

#6

Post autor: BarTec »

Witam!
Troszkę odświeżę temat. Znalazłem kilka felg które mi się spodobały ale chciałbym was poprosić o opinię jak bedą pasować do mojej czarnej EG3 o ile w ogóle będą pasować.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Felgi będą malowane na biało albo złoto jeszcze sie nie zdecydowałem ale zastanawiam się czy w ogóle beda pasowac.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#7

Post autor: Grzesieek »

Tobie mają się podobać. Mi się z tych nie podobają żadne. Najmniej brzydkie są te pierwsze- podobne się zdarzają na Kanjo Civicach.
novi
Pełnoprawny User
Posty: 97
Rejestracja: pn 28 mar 2011, 18:12:24
Lokalizacja: Polska

#8

Post autor: novi »

Musisz być świadomy, że za taką kasę, też nie zawojujesz, więc bierz to co ci odpowiada. Według mnie pierwsze jak już miałbym wybierać.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#9

Post autor: Grzesieek »

Dalej twierdze, że w przedziale do 400pln można trochę poprzebierać wbrew pozorom. Tylko trzeba wiedzieć czego i gdzie się szuka.
BarTec
Żółtodziób
Posty: 19
Rejestracja: czw 16 sty 2014, 19:53:39
Lokalizacja: Krosno Odrz

#10

Post autor: BarTec »

Ostatnie pytanko do was w tej sprawie. Czy przy alu 15", et37 i oponie 195X65X15 będzie się coś działo?
ODPOWIEDZ