Brak wstecznego po minime

Problemy z prądem.
Assur92
Podwójny As
Posty: 276
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 22:17:18
Lokalizacja: Łódź

Brak wstecznego po minime

#1

Post autor: Assur92 »

Witam
Potrzebuję pomocy z dojściem do łądu z światłami wstecznymi. Po minime nie mam ogólnie wstecznych. Wiązka kabinowa jest od automata co wnioskuję po dodatkowej wtyczce w której znalazłem sygnał rozrusznika. Jednak nie mogę tam znaleść sygnału od wstecznego. Sądziłem że odpowiedzialny jest za wsteczne żółty przewód w tej wtyczce, ale niestety jest tam stały +12. Reszta przewodów nie reaguje na wrzucanie wstecznego (brak +12). Czy ktoś to przerabiał i może podsunąć jakiś pomysł. Goni mnie niestety czas bo skończył się przegląd, a bez wstecznych to nie przejdzie.
Martino26
Berbeć
Posty: 25
Rejestracja: sob 18 sty 2014, 21:08:47
Lokalizacja: Europe

#2

Post autor: Martino26 »

Mostkowałeś +12 z tymi przewodami w tej wtyczce ? Moze wtedy zapala sie swiatla wsteczne. tylko zrób to przez bezpiecznik zebys czegos przypadkiem nie upalił moze byc bezpiecznik 5 A starczy. Jesli to nic nie da zeby nie szukac mozlonie usterki lepiej wykorzystaj te +12 z wtyczki wepni do czujnika wstecznego ze skrzyni i nastepny kabel poprowadz do kabla ktory odpowiada za zapalanie swiatel wstecznych :)
Swapy, remonty silnikow , elektryka, elektornika , malowanie komór silnikowych, strojenie
Assur92
Podwójny As
Posty: 276
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 22:17:18
Lokalizacja: Łódź

#3

Post autor: Assur92 »

Po walkach z wstecznym w końcu puściłem 1 kabelek więcej od razu z czujnika w skrzyni. To znaczy znalazłem sygnał w kostce kabinowej i zamiast pruć całą to przeciąłem przewód i puściłem od razu na tył do świateł.
Dzięki za pomoc
ODPOWIEDZ