Podśwetlane "klamki" od wewnątrz

Problemy z prądem.
Awatar użytkownika
Eipo
Pełnoprawny User
Posty: 69
Rejestracja: czw 23 lut 2012, 14:35:20
Lokalizacja: 3Miasto

#21

Post autor: Eipo »

Obrazek

widać teraz ??
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#22

Post autor: Hakier »

i tak mi się nie podoba ;)
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#23

Post autor: Kalix495 »

HakerPL1 pisze:
Grzybohun94 pisze:A skoro to jest taka wieś to zastanawia mnie czemu robią takie rzeczy fabrycznie w autach klasy wyższej, jak wspomniane volvo
no powiem ci szczerze że w żadnym innym aucie prócz volvo tego dziwnego wynalazku nie widziałem.
Boniek87 pisze:podniesienie funkcjonalności pewnych rzeczy ;)
ogólnie zasada jest taka ze im mniej rzeczy świeci w nocy w aucie tym mniej rzeczy człowieka rozprasza, a im mniej rzeczy rozprasza tym jest bezpieczniej.

w naprawdę niewielu autach montują takie rzeczy, o ile jeszcze w jakichkolwiek montują i to nie z powodu cięcia kosztów tylko dlatego że się takie bajery ludziom nie podobają, może to było fajne w latach 90, ale nie teraz...

po prostu ani to:

Obrazek

ani to:

Obrazek

w aucie dobrze nie wygląda, i kojarzy się z "festynem"

ale jak dla mnie możecie sobie obwiązać w koło auto lampkami choinkowymi, ważne że ja takim czymś jeździć nie będę musiał ;)

Ja napisałem że tylko podświetlenie DELIKATNE na BIAŁO klamki , nie wspominałem nic o podświetlenie całego wnętrza , podłogi itp .Aczkolwiek jak jest to podświetlenie delikatne i z gustem to mi sie to podoba takie jak np na zdj BMW wstawił Grzybohun94 , nie każdemu musi się to podobać ;p Przydałby się jakiś Tutorial jakby komuś sie chciało go zrobić :D
joony
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 10:46:30
Lokalizacja: Sandomierz

#24

Post autor: joony »

Eipo jak robiłeś to podświetlanie?jakieś diody czy co?? bo za za dużo miejsca to tam nie ma;/
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#25

Post autor: Grzybohun »

kalix, jak będę ciągał to podświetlenie to obfotografuję i wrzucę co i jak, ale to latem jeśli już ;)
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#26

Post autor: Kalix495 »

Grzybohun94 pisze:kalix, jak będę ciągał to podświetlenie to obfotografuję i wrzucę co i jak, ale to latem jeśli już ;)
No teraz to wiadomo że nie za zimno: D Może na wiosne ja to ogarnę to też wrzucę zdjęcia co i jak po kolei :D
ODPOWIEDZ