DamianPompka

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
Awatar użytkownika
Electrolit
Podwójny As
Posty: 261
Rejestracja: wt 13 sie 2013, 17:37:53
Lokalizacja: łódzkie

DamianPompka

#1

Post autor: Electrolit »

Pytam, bo chciałem ubić interes na odległość z tym forumowiczem, aczkolwiek ma on mało punktów i nie wiem czy warto zaufać.
Raz już się trochę nadziałem ale koniec końców transakcja z Przemas81 została zakończona "pomyślnie".
chudy
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: pt 03 gru 2010, 17:18:14
Lokalizacja: zabrze

#2

Post autor: chudy »

Siema, zamowilem niego burte tyl, miala byc wczoraj kurierem nie przyszla, dzis jeszcze czekam aczkolwiek na gg go nie ma i telefon wylaczony ; /
Żółw
Pełnoprawny User
Posty: 61
Rejestracja: wt 12 lut 2013, 17:07:24
Lokalizacja: Częstochowa

#3

Post autor: Żółw »

Witam. Też czekam na lotkę Spoon'a. Mam nadzieję że dojdzie bo jak nie to będziemy musieli pomyśleć jak to rozwiązać.
chudy
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: pt 03 gru 2010, 17:18:14
Lokalizacja: zabrze

#4

Post autor: chudy »

ja burty dalej nie mam, kontaktu zero, Żółw na kiedy ma ci przyjsc lotka? i czy tez wyslales hajs?
Żółw
Pełnoprawny User
Posty: 61
Rejestracja: wt 12 lut 2013, 17:07:24
Lokalizacja: Częstochowa

#5

Post autor: Żółw »

Kase wysłałem w środę. W czwartek miał wysłać więc czekam do poniedziałki i dalej możemy myśleć. Może jest więcej ludzi takich więc zbierze się wszystko i ewentualnie coś pomyśli,
vpucek
Obeznany
Posty: 125
Rejestracja: ndz 15 kwie 2012, 13:21:46
Lokalizacja: Strzelin

#6

Post autor: vpucek »

Żółw juz ci moge powiedizeć że ten frajer chyba cie oszukał, bo ja dzwoniłem do niego w czwartek i mówił że lotka spoon jest aktualna, ale nie chciał jej wysłać za pobranim tylko nalegał na wpłata na konto, albo połowa na konto, a połowa za pobraniem, to dałem sobie z nim spokój i z ciekawości teraz weszedłm na Feedback ale mimo wszystko życze powodzenia w tranzakcji...
Samochód bez gleby jest
jak kobieta bez piersi,
niby jezdzic można, ale czegoś brakuje...
Żółw
Pełnoprawny User
Posty: 61
Rejestracja: wt 12 lut 2013, 17:07:24
Lokalizacja: Częstochowa

#7

Post autor: Żółw »

No jedyna nadzieja moja jest w tym że jak pytałem o swap hamulców to mówił że zarezerwowane. Jeżeli Paczki do nas nie dojdą to proponuje zebrać zgłoszenia od wszystkich oszukanych i iść z tym na policję. Numer telefonu i gg mamy. Może to coś da.
arus7
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 14:52:17
Lokalizacja: poznan

#8

Post autor: arus7 »

panowie ja z tym gosciem ubiłem niby interes w srode kasa poszła mial mi wyslac podlokietnik i swap elektryki ale cos czuje ze tego nie zrobił co za typ
vpucek
Obeznany
Posty: 125
Rejestracja: ndz 15 kwie 2012, 13:21:46
Lokalizacja: Strzelin

#9

Post autor: vpucek »

Panowie a przy podawaniu wam numeru konta, ten typ podał wam jakieś swoje dane?
bo numer telefonu nie na wiele sie zda, bo pewnie kupił zwykły starter za 5zł w kiosku,a karta jest teraz w śmietniku, a GG na pewno skasowane. o ile wogóle zostaliście oszukani, ale samo to, że telefon ma wyłączony to coś już o tym świadczy...
Samochód bez gleby jest
jak kobieta bez piersi,
niby jezdzic można, ale czegoś brakuje...
chudy
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: pt 03 gru 2010, 17:18:14
Lokalizacja: zabrze

#10

Post autor: chudy »

no ja pozbieralem max danych, fajnie by bylo jak by ktos z administracji udzielil jego IP, jak w pon nie bd to jestem za tym zeby we wtorek isc na policje i powiedziec jak sprawa wyglada chyba ze ktos ma blisko do sopotu i moze sie przejechac osobiscie i zobaczyc czy w ogole koles tam istnieje

tel wylaczony, na gg cisza, na foru od srody nie bylo, mam tel, numer gg, dane do przelewu, w jakim banku ma konto
arus7
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 14:52:17
Lokalizacja: poznan

witam

#11

Post autor: arus7 »

ja mam nawet adres tyle ze nie wiadomo czy prawdziwy czekam do wtorku bo cos trzeba z tym zrobic :furious:
Żółw
Pełnoprawny User
Posty: 61
Rejestracja: wt 12 lut 2013, 17:07:24
Lokalizacja: Częstochowa

#12

Post autor: Żółw »

Poczekajmy w takim razie do wtorku i wtedy ewentualnie zrobimy zbiorowe zgłoszenie na policję.
Żółw
Pełnoprawny User
Posty: 61
Rejestracja: wt 12 lut 2013, 17:07:24
Lokalizacja: Częstochowa

#13

Post autor: Żółw »

Odezwał się do mnie i przepraszał bo jest za granicą i paczki w środę najpóźniej będą u nas. Także myślę że ja poczekam max do czwartku i wtedy się pomyśli.
chudy
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: pt 03 gru 2010, 17:18:14
Lokalizacja: zabrze

#14

Post autor: chudy »

u mnie ta sama sytuacja, czekam do srody
Awatar użytkownika
AdiX
Forumowy As
Posty: 169
Rejestracja: czw 15 gru 2011, 16:44:57
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 31

#15

Post autor: AdiX »

Podajcie panowie jakby co ulice ;) trójmiasto nie jest małe
chudy
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: pt 03 gru 2010, 17:18:14
Lokalizacja: zabrze

#16

Post autor: chudy »

spoko AdiX czekam narazie czy przyjdzie paczka tak jak zostalo napisane
Żółw
Pełnoprawny User
Posty: 61
Rejestracja: wt 12 lut 2013, 17:07:24
Lokalizacja: Częstochowa

#17

Post autor: Żółw »

Godzina 18 a lotka do mnie nie dotarła. Jak u innych ???
arus7
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: śr 28 sie 2013, 14:52:17
Lokalizacja: poznan

#18

Post autor: arus7 »

no witam ja czekam juz od srody za swapem elektryki i podlokietnikiem i widze ze chyba sie nie doczekam
chudy
Żółtodziób
Posty: 9
Rejestracja: pt 03 gru 2010, 17:18:14
Lokalizacja: zabrze

#19

Post autor: chudy »

u mnie tak samo, burty jak nei bylo tak nie ma ;]
Żółw
Pełnoprawny User
Posty: 61
Rejestracja: wt 12 lut 2013, 17:07:24
Lokalizacja: Częstochowa

#20

Post autor: Żółw »

Jeżeli jutro nie będzie nic u mnie to w piątek jestem na komendzie. Idę do nich z numerem konta, wszystkimi wydrukami rozmów z gosciem. Numer telefonu, numer gg. Mam nadzieję że to coś da. Prosił bym też kogoś z administracji o udostępnienie ip komputera użytkownika DamianPompka
ODPOWIEDZ