Umowa kupna błąd

Dyskusje ogólne.
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

Umowa kupna błąd

#1

Post autor: Kalix495 »

Witam mam pytanie . Kupiłem samochód i miał on współwłaściciela. są dane własciciela i współwłaścicela , ale właściel wypełniał wszystko tylko wsółwałsciciel podpisał , i jest bład przez kogo został wydany dowód i moje pytanie brzmi , czy mogę to wykreślić ? bo obok jest napisane organ który wydał właścicielowni i jest taki sam jak współwłaściciela . Da rade to wykreślić czy nie bardzo ? bo kurdze to 150 km jest drogi ;c
wojciech28
Żółtodziób
Posty: 8
Rejestracja: śr 07 sie 2013, 14:33:26
Lokalizacja: Złotów

#2

Post autor: wojciech28 »

Lepiej niczego nie kreślić, ponieważ wtedy nie będzie dwóch IDENTYCZNYCH umów a jeden z punktów o tym mówi. Załatwcie wszystko pocztą np. jak masz daleko.
SawikOSG
Berbeć
Posty: 38
Rejestracja: sob 02 mar 2013, 10:13:46
Lokalizacja: Bydgoszcz

#3

Post autor: SawikOSG »

skreśli postaw przy skreślonym parafke. wiele razy tak robiłem, nawet baba w wydziale komunikacji karze tak robić gdy zauwazy błąd.
MaciejWU
Forumowy As
Posty: 184
Rejestracja: pn 03 cze 2013, 09:47:48
Lokalizacja: SBE

#4

Post autor: MaciejWU »

SawikOSG dobrze mówi.ja miałem podobny problem tyle ze z peselem właściciela bo sie machnął o jedna cyferke.skreśliłem obok napisałem nowy poprawny.babka w urzędzie nic nie mówiła.tak wiec w miarę rozsądku można 'coś' skreślić i poprawić i nikt się nie doczepi.pamiętać jednak trzeba,żeby nie nakreślić po wszystkim.
Nie ważne przy czym stoisz.Ważne jak tym jeździsz.
vpucek
Obeznany
Posty: 125
Rejestracja: ndz 15 kwie 2012, 13:21:46
Lokalizacja: Strzelin

#5

Post autor: vpucek »

Ja miałem podobną sytuacje z moim pierwszum autem, na mojej umowie nie było adresu współwłaściciela, tylko jego dane a adres właściciela i współwłaściciela był taki sam. i babka w urzędzie kazała mi napisać aneks do umowy z adresem współwłaścicela, tylko że współwłaścicel też musiał się pod tym podpisać.
Samochód bez gleby jest
jak kobieta bez piersi,
niby jezdzic można, ale czegoś brakuje...
Kalix495
Podwójny As
Posty: 238
Rejestracja: śr 27 lut 2013, 19:52:06
Lokalizacja: Elbląg

#6

Post autor: Kalix495 »

Ja już załatwiłem sprawe , honda zarejestrowana :D
ODPOWIEDZ