problemy z radiem JVC wciaga płyty a nie włacza sie

Tematy związane z odsłuchem muzyki w samochodach.
nikos872
Forumowy As
Posty: 152
Rejestracja: wt 01 maja 2012, 18:55:10
Lokalizacja: WLKP

problemy z radiem JVC wciaga płyty a nie włacza sie

#1

Post autor: nikos872 »

witam mam problem, poprzednie radio mi nie działało , raz grało raz nie ,gasło przerywało,nie chciało sie właczac,czasem samo sie właczało, wiec kupiłem inne,uzywane działajace , tez JVC. [po podłaczeniu radio sie nie włacza....ale pobiera i wydaje płyte , jak pobierze to gasnie
jaka moze byc przyczyna ? prosze o szybką odpowiedz kogos kto zna sie na rzeczy, radio przed kupnem było sprawdzone w innym aucie i wszystko działało
Niemiec płakał jak sprzedawał
Nikoś
Pełnoprawny User
Posty: 94
Rejestracja: czw 26 lip 2012, 22:04:14
Lokalizacja: Kartuzy

#2

Post autor: Nikoś »

Ja miałem podobnie z moim JVC i okazało się że kabel zasilający był zasniedziały ale ten żółty i wyświetlacz nie działał a płytę przyjmował i nawet oddawał.
nikos872
Forumowy As
Posty: 152
Rejestracja: wt 01 maja 2012, 18:55:10
Lokalizacja: WLKP

#3

Post autor: nikos872 »

u mnie kable sa ok , ale teraz zauwazyłem ze zegarek tez nie działa c, jak sie go nacisnie to sie lekko podswietla , no i godzina sie zresetowała
Niemiec płakał jak sprzedawał
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1657
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#4

Post autor: Logan »

To sprawdz bezpiecznik od pamieci 7,5A pod maską, po lewej stronie masz puszkę.
nikos872
Forumowy As
Posty: 152
Rejestracja: wt 01 maja 2012, 18:55:10
Lokalizacja: WLKP

#5

Post autor: nikos872 »

sprawdziłem bezpiecznik , pomogło , z tym ze miałem tam nie 7,5 tylko 10 drugi bezpiecznik od lewej od strony szyby , a radio nie grało dlatego ze musiałem połaczyc zółty i czerwony kabel od kostki razem wtedy zadziałało bo przedtem działa tylko chwilowy impuls od załaczania radia , i po wsunieciu płyty radio gasło,tak samo po wyjeciu , a fm nie dało sie właczyc , a stare radio jednak okazało sie wadliwe
Niemiec płakał jak sprzedawał
ODPOWIEDZ