Tarcze hamulcowe

szortyD15
Pełnoprawny User
Posty: 51
Rejestracja: pn 15 kwie 2013, 08:12:09
Lokalizacja: Kleszczów

Tarcze hamulcowe

#1

Post autor: szortyD15 »

Średnica tarczy do eg4 to 240mm?
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1689
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#2

Post autor: Logan »

szortyD15
Pełnoprawny User
Posty: 51
Rejestracja: pn 15 kwie 2013, 08:12:09
Lokalizacja: Kleszczów

#3

Post autor: szortyD15 »

jeśli już postanowiłeś się udzielić łatwiej było by ci napisać tak lub nie niż napisać co napisałeś,
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2688
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#4

Post autor: Laskosz »

Jak nikt nic nie robił to powinno być 240.
Loganek pisze:Polecam użyć
http://civic5g.pl/search.php
x2
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
szortyD15
Pełnoprawny User
Posty: 51
Rejestracja: pn 15 kwie 2013, 08:12:09
Lokalizacja: Kleszczów

#5

Post autor: szortyD15 »

a czy wy żyjecie w przekonaniu, że jej nie używałem?? Jeśli dała by konkret info na dane zapytanie to bym tego posta nie zakładał, nie interesuje mnie info typu sprzedam, kupie czy trzymam palec w d**ie!! pozdro dla kumatych.
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1689
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#6

Post autor: Logan »

szortyD15 pisze:a czy wy żyjecie w przekonaniu, że jej nie używałem?? Jeśli dała by konkret info na dane zapytanie to bym tego posta nie zakładał, nie interesuje mnie info typu sprzedam, kupie czy trzymam palec w d**ie!! pozdro dla kumatych.
Nie użyłeś, nie denerwuj się. Trzymaj sobie palce gdzie chcesz ;]
A serio to weź miarkę i sobie zmierz...
szortyD15
Pełnoprawny User
Posty: 51
Rejestracja: pn 15 kwie 2013, 08:12:09
Lokalizacja: Kleszczów

#7

Post autor: szortyD15 »

Użyłem, a nie mam czasu przekopywać kolejnych tematów, nie denerwuje się bo nie mam powodu:D po prostu chce uzyskać info jak najszybciej bo jakiś idiota tak zakładał tarcze, że zaczyna pękać i właśnie to mnie denerwuje, brak kompetencji ludzi zajmujących się naprawą samochodu.
Bado

#8

Post autor: Bado »

szortyD15 pisze:Użyłem, a nie mam czasu przekopywać kolejnych tematów, nie denerwuje się bo nie mam powodu:D po prostu chce uzyskać info jak najszybciej bo jakiś idiota tak zakładał tarcze, że zaczyna pękać i właśnie to mnie denerwuje, brak kompetencji ludzi zajmujących się naprawą samochodu.
Nie wiem czy dalej masz problem z tarczami czy nie ale tarcze mają mieć 240mm tak jak pisałeś.
szortyD15
Pełnoprawny User
Posty: 51
Rejestracja: pn 15 kwie 2013, 08:12:09
Lokalizacja: Kleszczów

#9

Post autor: szortyD15 »

Problem jest, ale jutro wypłata i będzie zażegnany, swoją drogą co sadzicie o tarczach Brembo, zwykłych, żadnych nacinanych czy nawiercanych. Czy będą jakościowo dobre i bd pasować do mojego EG? oo takie coś http://allegro.pl/brembo-tarcze-przod-2 ... 93462.html
Bado

#10

Post autor: Bado »

Tarcze jak tarcze. Ja kupiłem zwykłe za chyba 70zł i bardzo dobrze się sprawują.
A tarcze możesz porównać z tymi w katalogu intercars
ODPOWIEDZ