KralKral

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
PAWELEKHONDA
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 kwie 2012, 12:35:06
Lokalizacja: warszawa

KralKral

#1

Post autor: PAWELEKHONDA »

Witam ma ktos kontakt z uzytkownikiem KralKral ? , gdyz zakupiłem u niego przedmiot a brak kontaktu a telefon nie odpowiada sekretarka pełna moze ktos cos o nim wie i moze pomóc
Mattt
Berbeć
Posty: 23
Rejestracja: czw 27 cze 2013, 11:26:10
Lokalizacja: RZ

#2

Post autor: Mattt »

kupilem od niego clear blacki i od przelewu 0 kontaktu tak jak mowisz telefon wylaczony a sekretarka pelna :) ale spoko poczekamy jak nie to wiemy co z tym robic :) wrazie czego napisze do Ciebie to zrobimy grupowe zawiadomienie i mu skoczy powyzej 250zl i bd lipa :)
joony
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 10:46:30
Lokalizacja: Sandomierz

#3

Post autor: joony »

no to widze że gośc nieźle leci...Może ktoś jeszcze od niego brał clear blacki bo widzę że kolega Mattt też je u niego zamówił czyli jest nas dwóch.Ja brałem clear blaki i halogeny.Czekm już drugi tydzień jak do końca tego tygodnia nic nie przyjdzie to trzeba coś z tym zrobić..
Mattt
Berbeć
Posty: 23
Rejestracja: czw 27 cze 2013, 11:26:10
Lokalizacja: RZ

#4

Post autor: Mattt »

pewnie je dzieli na ilosc kupujacych dlatego tak mu dlugo schodzi :) najlepiej zbierzmy wszystkich kogo oszukal i zrobi mu sie jedna wielka sprawe za to :)
joony
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 10:46:30
Lokalizacja: Sandomierz

#5

Post autor: joony »

jak sie to w miarę szybko nie wyjaśni to trzeba będzie rozpocząć odpowiednie procedury..
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#6

Post autor: młody »

Użytkownik, o którego istnieniu nie miałem bladego pojęcia a uwierzcie siedzę na tym forum od dawna. Czemu nie zrobicie transakcji na zasadach allegro? Niech wystawi przedmiot, kupujecie i jest po sprawie .. sporo ludzi na forum zostaje oszukanych, dużo się o tym pisze, a ludzie dalej kupują u kogoś kto się zarejestruje tylko po to, żeby coś wystawić.
Mattt
Berbeć
Posty: 23
Rejestracja: czw 27 cze 2013, 11:26:10
Lokalizacja: RZ

#7

Post autor: Mattt »

jak dla mnie to nie ma na co czekac tylko isc to zglosic i niech kazdy pojdzie to zrobi to sie tym zainteresuja a jak nie to sie przejechac do kolegi :)
PAWELEKHONDA
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 kwie 2012, 12:35:06
Lokalizacja: warszawa

#8

Post autor: PAWELEKHONDA »

widac ze halogeny tez podzielił na osoby bo i kolega i ja tez "kupilismy " halogeny a mialem tez brac komplet lampy i halogeny

na forum małego fiata oszukał 4 osoby (tu tez pewnie z 4) ,juz sprawa jest w toku cos tam ze prokuratura sie odzywała czy jakos tak na allegro tez sprzedawał
vpucek
Obeznany
Posty: 125
Rejestracja: ndz 15 kwie 2012, 13:21:46
Lokalizacja: Strzelin

#9

Post autor: vpucek »

Witam panowie, nie jesteście sami, mnie też oszukał miałem kupić od niego tylne lampy red whiter+przednie clear black za 300zł na początku miały być też halogeny, ale pózniej powiedział że jejuż sprzedał. przelałem pieniądze na konto i nic... telefon tak jak mówicie wyłączony, sekretarka pełna.
ja mam tylko jego imie, nazwisko i numer konta, co możemy z tym zrobić?
Samochód bez gleby jest
jak kobieta bez piersi,
niby jezdzic można, ale czegoś brakuje...
PAWELEKHONDA
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: ndz 08 kwie 2012, 12:35:06
Lokalizacja: warszawa

#10

Post autor: PAWELEKHONDA »

teraz to jedynie kazdy musi isc na policje i zgłosic . Inni juz poszli (z innego forum) i jakies efekkty sa zajeli sie nim (policjia ) a jak sie dołaczy inne sprawy kwota wzrosnie i jeszcze wiecej dostanie typ i sie odechce takiego oszukiwania .
zeby mieszkał blizej i znał dokładny adres to by sie przejechał do typa
vpucek
Obeznany
Posty: 125
Rejestracja: ndz 15 kwie 2012, 13:21:46
Lokalizacja: Strzelin

#11

Post autor: vpucek »

Ja też :furious: już nie chodz o te 300zł które popłynołem, ale o to że takie frajerstwo trzeba tępić!
Samochód bez gleby jest
jak kobieta bez piersi,
niby jezdzic można, ale czegoś brakuje...
HaJo
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: śr 09 sty 2013, 13:52:23
Lokalizacja: Lublin

#12

Post autor: HaJo »

U mnie to samo, mzoe to tylko 150zl za uzywane cleary, ale jezeli ktos ma zamaiar cos z tym zrobic to pw i dobierzemy sie typowi do du**!!! :furious: :furious:
@joony - ja tez wzialem cleary i ja kamien w wode! :cenzura:

wczesniej tez zakladalem temat
http://civic5g.pl/viewtopic.php?t=19981

uwazac na ten numer konta!!
31 2490 0005 0000 4000 5007 3793
endriu27
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: wt 22 lis 2011, 17:46:21
Lokalizacja: czestochowa

#13

Post autor: endriu27 »

siemka panowie jak macie numer kąta to zobaczyć z jakiego banku zobaczyć dane kąta i wio do niego też tak robie bo jeden gość też mnie wykiwał tyle co mogę pomóż
vpucek
Obeznany
Posty: 125
Rejestracja: ndz 15 kwie 2012, 13:21:46
Lokalizacja: Strzelin

#14

Post autor: vpucek »

no ja mam takie dane tego skur...la:
Kuba Kral
alior bank 31 2490 0005 0000 4000 5007 3793
87-103 Nieszawka
w sumie kod pocztowy jest, ale szukać go po całym regionie to też nie halo troche...
tylko zdobyć miasto to już byśmy go sobie wypożyczyli :krzeslemgo:
Samochód bez gleby jest
jak kobieta bez piersi,
niby jezdzic można, ale czegoś brakuje...
HaJo
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: śr 09 sty 2013, 13:52:23
Lokalizacja: Lublin

#15

Post autor: HaJo »

jakies dalsze informacje? postepowania? :furious:
vpucek
Obeznany
Posty: 125
Rejestracja: ndz 15 kwie 2012, 13:21:46
Lokalizacja: Strzelin

#16

Post autor: vpucek »

Ja zgłośiłem sprawę na policje,ale żadnych efektów, policjant mnie przesuchał, spisał protokół i tyle w temacie :dots:
Samochód bez gleby jest
jak kobieta bez piersi,
niby jezdzic można, ale czegoś brakuje...
ODPOWIEDZ