Zmiana/dodanie moderatorów.

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#61

Post autor: Danio »

Czekajmy cierpliwie. Zapewne Pecado znajdzie opcję najbardziej odpowiadającą wszystkim.
Grzesieek pisze:Parę dni tego forum nie zbawi.
x2

Ale oczywiście wcześniej to lepiej :D
jestem Danio - jakieś pytania?!
michasxd
Obeznany
Posty: 101
Rejestracja: ndz 18 lis 2012, 15:23:47
Lokalizacja: Lubasz

#62

Post autor: michasxd »

http://civic5g.pl/viewtopic.php?p=11094795#11094795 - koleś rozwalił auto i już się musiał pochwalić na forum w dziale ogóle " Tuning na swój sposób " . Jak dla Mnie to jest tylko zaśmiecanie tego forum w ten sposób.

Ktoś się zgadza ?
" nie lubimy robić , lubimy się wozić <3 " Honda ?
Pecado
Natchniony
Posty: 1663
Rejestracja: pt 15 cze 2007, 20:34:35
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

#63

Post autor: Pecado »

młody pisze:że tak zapytam z innej beki, co to za mod z działu o spotach, zlotach, imprezach - ozin ?
Współorganizator zlotu, dostał moda do ogarniania tematów zwiazanych z drugim zlotem.
Grzesieek pisze:Pecado na pewno pamięta o tym temacie, więc pewnie jak będzie miał czas to się odezwie. Parę dni tego forum nie zbawi.
Pamietra, pamieta. Co nagle to po diable ! :]

Usiąde soebie dzis wieczorem z piwkiem w reku i pocztam o kandydatach i wykonamy jakies ruchy w temacie moderatorów.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty 1970, 01:00:00 przez Pecado, łącznie zmieniany 1 raz.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#64

Post autor: młody »

Dzięki chłopaki za przedstawienie osoby Ozina, chyba przeoczyłem trochę treści i konkretów w temacie zlotu :bans:

Dokładnie Pecado, nigdzie się z tym tematem nie pali. Przewertuj na spokojnie cały temat, sprawdź kandydatów i podejmij decyzję :cyklop:
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#65

Post autor: BartekGib »

Ale cieszymy się, że coś się rusza. I progres jest najlepszy zdecydowanie :)

P.S. Dziwnym trafem na forum był ogólnie rzecz ujmując "burdel" a tu wczoraj jeden temat został bardzo szybko zamknięty, dzisiaj mój jeden post został usunięty. Przepraszam, że to napiszę ale muszę - Czyżby obawa o stołki albo sumienie kogoś ruszyło ;) ?
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#66

Post autor: BartekGib »

Dla niektórych sama renoma moda czy też admina może być łakomym kąskiem. Bycie posłem albo senatorem niektórym może też nie przynosić korzyści "bo nie robią dla swoich" ale sama renoma zajmowanego stołka ... Zupełnie inna bajka.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2835
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#67

Post autor: K23 »

Jak Pecado moje posty poprzegląda to modem nie będę, sam hejt i brak merytorycznych, technicznych odpowiedzi. :D
BartekGib nie ma co snuć teorii, obecni moderatorzy działają, jak trzeba to kasują, nie przesadzaj. :P
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#68

Post autor: Danio »

Mnie też chyba wykreśli ;>
jestem Danio - jakieś pytania?!
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#69

Post autor: BartekGib »

Kwapcio23 pisze:BartekGib nie ma co snuć teorii, obecni moderatorzy działają, jak trzeba to kasują, nie przesadzaj. :P
Jak pisałem - Sorry, że to piszę, ale dopiero teraz coś się uruchomiło. Ale to i tak tylko dobre 20 & ...
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#70

Post autor: Uszy »

Wiecie co? temat ma swój sens. Natomiast pisanie, że dopiero teraz coś się dzieje i posty są kasowane jest nie do końca prawdą. Ja staram się być na forum codziennie i w miarę możliwości czyścić tematy. Patrząc z boku jako zwykły user wydaje się, że wszystko widać i jest łatwo i przyjemnie. Otóż nie. Z początku może jest super, nowa funkcja, kolor na forum, uprawnienia, ale jak naprawde przychodzi czas na sprzątanie, porządkowanie, zastanawianie się co można usunać, czego nie zaczynają się schody mniejsze lub większe. Z mojej strony na obecną chwilę wszystko
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#71

Post autor: młody »

Uszy pisze:Wiecie co? temat ma swój sens. Natomiast pisanie, że dopiero teraz coś się dzieje i posty są kasowane jest nie do końca prawdą. Ja staram się być na forum codziennie i w miarę możliwości czyścić tematy. Patrząc z boku jako zwykły user wydaje się, że wszystko widać i jest łatwo i przyjemnie. Otóż nie. Z początku może jest super, nowa funkcja, kolor na forum, uprawnienia, ale jak naprawde przychodzi czas na sprzątanie, porządkowanie, zastanawianie się co można usunać, czego nie zaczynają się schody mniejsze lub większe. Z mojej strony na obecną chwilę wszystko
zgadzam się w 100%, wiem co sobie myślałem, jak się zabierałem za czytanie starych tematów w dziale SR..
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#72

Post autor: BartekGib »

Nikt nikogo nie chce obrażać, obnażać, etc. Kwestia rozchodzi się o to, że jeżeli wie się, że mało czasu się będzie poświęcało przy/na forum + nie będzie mogło się w 101 % oddać się forum to trzeba oddać swoje stanowisko :) Myślę, że ktokolwiek z (mam nadzieję) nowej gwardii kiedykolwiek rozpocznie swoją pozaforumową karierę i nie będzie miał możliwości na skupienie się w dużej mierze na treściach forumowych to przyzna się do tego i w odpowiednim czasie odda swoją odznakę.

Mam nadzieję, że do końca tego weekend'u coś się rozwiąże ....
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#73

Post autor: młody »

BartekGib pisze:nie będzie mogło się w 101 % oddać się forum to trzeba oddać swoje stanowisko
po tym zdaniu wywnioskowałem, że tylko Ty się nadajesz na moderatora :P
ja nie mam zamiaru w 101% oddać się forum, ba .. nawet w 100 % nie :) i wątpię żeby ktokolwiek miał taki zamiar :D

czas nie gra jakiejs konkretnej roli, lepiej dłużej poczekać a mieć dobrą obsadę na tych stanowiskach, nawet jakby to miało być ustalone za tydzień ;)
Ostatnio zmieniony sob 06 kwie 2013, 18:39:37 przez młody, łącznie zmieniany 1 raz.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#74

Post autor: BartekGib »

młody słuchaj mówiłem to w przenośni ;) Przecież nie napiszę, że w 90 % bo zaraz będzie, że co za banialuki i że sam chcę, aby było źle na forum. Każdy inaczej to zinterpretuje ;)
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2835
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#75

Post autor: K23 »

BartekGib bez obrazy, ale trochę bijesz pianę niepotrzebnie. Napisał Pecado, że usiądzie, popatrzy, podejmie decyzje. Od tamtego posta powstało niepotrzebnie 12 postów, mój jest 13. ;)
Gdybym miał zostać modem to również będę siedział no forum tak jak i teraz gdy mam czas, a nie 24h na dobę przy kompie i jeszcze w ubikacji na telefonie, nie popadajmy w skrajności... Zakończmy tą gadkę i poczekajmy na werdykt admina.
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#76

Post autor: Uszy »

Zapoznajcie sie z tym tematem i co tam napisałem.

http://civic5g.pl/viewtopic.php?p=11095044#11095044

Jeśli macie zamiar tak dalej się zachowywać to uważam, że Pecado powienien się mocno zastanowić nad wyborem nowych modów. Czy uważacie, że jeśli ja bym zapytał o coś takiego to też należy mnie hejtować? Pomyślcie nad swoim zachowaniem i potem piszcie.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1693
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#77

Post autor: gruszecky »

Kurcze, wolałbym żeby przy doborze moderatora brany pod uwagę był nie tylko staż ale i wiek użytkownika - no offence ale im człowiek starszy tym łatwiej mu zachować obiektywizm, nawet pomimo relacji/emocji które mogą obiektywizm ten zakłócić :gunsmilie: . :kid:
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#78

Post autor: młody »

Uszy pisze:Zapoznajcie sie z tym tematem i co tam napisałem.

http://civic5g.pl/viewtop...095044#11095044

Jeśli macie zamiar tak dalej się zachowywać to uważam, że Pecado powienien się mocno zastanowić nad wyborem nowych modów. Czy uważacie, że jeśli ja bym zapytał o coś takiego to też należy mnie hejtować? Pomyślcie nad swoim zachowaniem i potem piszcie.
jakoś nigdy nikomu to nie przeszkadzało, a nagle oburzyłeś się jakby to było w jakimś dziale technicznym .. może troche zamienili to w żart, ale żeby zaraz pisać o hejcie ? W dziale luzz ziom sądzę, że można znaleźć trochę odskoczni od trzymania się tematów, a to, że dał tam temat o zawiasie to na to nikt nic nie poradzi.
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#79

Post autor: Hakier »

młody pisze:
Uszy pisze:Zapoznajcie sie z tym tematem i co tam napisałem.

http://civic5g.pl/viewtop...095044#11095044

Jeśli macie zamiar tak dalej się zachowywać to uważam, że Pecado powienien się mocno zastanowić nad wyborem nowych modów. Czy uważacie, że jeśli ja bym zapytał o coś takiego to też należy mnie hejtować? Pomyślcie nad swoim zachowaniem i potem piszcie.
jakoś nigdy nikomu to nie przeszkadzało, a nagle oburzyłeś się jakby to było w jakimś dziale technicznym .. może troche zamienili to w żart, ale żeby zaraz pisać o hejcie ? W dziale luzz ziom sądzę, że można znaleźć trochę odskoczni od trzymania się tematów, a to, że dał tam temat o zawiasie to na to nikt nic nie poradzi.
trochę z tobą się nie zgodzę, w tym temacie większość użytkowników którzy są kandydatami na moderatorów zachowała się jak by ich wypuszczono wprost z przedszkola. kolega założyciel przedstawił sprawę jasno i poważnie, a wy zaczęliście się z niego nabijać. taka postawa nie przystoi osobom ubiegającym się o status moderatora - takie oto moje zdanie.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#80

Post autor: młody »

HakerPL1 pisze:a wy zaczęliście się z niego nabijać
odniosłeś się do mojego posta więc i do mojej osoby, a nie widzę abym się nabijał lub hejtował, widzę jedynie, że nie napisałem na temat co w dziale luzz ziom nie jest zabronione.
ODPOWIEDZ