Zmiana/dodanie moderatorów.

Tu zgłaszamy problemy oraz propozycje
Jeden bład/propozycja jeden temat.
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2835
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#41

Post autor: K23 »

Ja się nie pcham broń boże, pawełtkn zaproponował, powtarzają się propozycje ja, Grzesieek, laskosz480, mlody, BartekGib, akceptuję, ale sam się nigdzie nie zgłaszałem. ;) Jak Kuki masz inne propozycje to zaproponuj. To, że "hejtujemy" tu czy tam nie znaczy, że będziemy jakoś w chory sposób kasować wszystko i banować wszystkich. Po to jest taki temat żeby się wypowiadać, mniej lub bardziej pozytywnie, masz argumenty, inne kandydatury, zgłaszaj.
Ostatnio zmieniony śr 03 kwie 2013, 22:39:09 przez K23, łącznie zmieniany 1 raz.
Hakier
Nałogowiec
Posty: 865
Rejestracja: czw 19 sty 2012, 09:36:16
Lokalizacja: Nowy Korczyn

#42

Post autor: Hakier »

EG_WL pisze:
HakerPL1 pisze: nie wspominając o takich aparatach jak np. EG_WL, nie zrozumcie mnie źle ale zarejestrowaliście się 3-4 miesiące temu i trochę tak średnio widzi mi się taki "młody" moderator. moim zdaniem to jeszcze nie wasza pora.
czuje się dotknięty bądź wyróżniony byciem aparatem ...
sorry jeżeli chodzi o ścisłość to jestem zarejestrowany tu rok bez jakiś pięciu dni ;)
no i co z tego? spójrz ile masz postów, nie wydajesz się na odpowiednią osobę na to stanowisko.

co do "naszych aut" to już kto co uważa, ja zawsze najbardziej interesowałem się swoim gratem, a nie tym kto jakie śrubki do kuł kupił i za ile stów ;)

z Kuki się zgodzę, zwłaszcza z tym co pisze pod koniec. też nie wiem jaka jest przyjemność w sprzątaniu po kimś.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#43

Post autor: Grzesieek »

Przyjemność żadna, ale chęć ogarnięcia burdelu w jakim się siedzi, zrobienia z tym czegoś jest spora.
kwiatek87

#44

Post autor: kwiatek87 »

Kuki pisze:Po upomnieniu osoby/skasowaniu posta/nadaniu ostrzeżenia itp zawsze trzeba mieć mocny argument i wyjaśnienie czemu tak a nie inaczej.. a to nie jest łatwe i czasem poswatają niepotrzebne spiny...
To na pewno nie jest łatwe zadanie, w końcu te działania maja zapewnić porządek i pewien poziom forum Nie chcemy sytuacji, kiedy forum stanie się sławne z powodu cenzury i notorycznego usuwania postów. Ja osobiście obawiam się tego, że niektórzy tak bardzo palą się do tej roboty, mówią jaki to by zrobili porządek i w ogóle, że może to mieć odwrotne skutki. Moderatorzy mają ciężką robotę, a my jako userzy powinniśmy im w tym też pomagać używając czasem opcji "zgłoś do moderacji", a nie zaśmiecać już zaśmiecony temat postami typu: gdzie jest moderator? itd, przez co burdel się poszerza. Mam parę pomysłów co do zmian w niektórych działach, np. pojawienie się nowego tematu w dziale "Nasze auta" powinno być poprzedzone zaakceptowaniem go przez admina/moderatora (o ile jest to technicznie możliwe). Chodzi tu o to, żeby sprawdzić chociażby, zgodność opisu z regulaminem, bo często gęsto opis jest już nie powiem jaki, a kiedy już mamy temat założony z nieregulaminowym opisem zaczynają się posty typu: "zmień opis" , które nic nie wnoszą, tylko zaśmiecają.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#45

Post autor: BartekGib »

Zostałem ponownie wywołany do tablicy - no to wstaję :)

Ja się podejmuję. Sam nie mam narazie autka w dziale "Nasze auta" stąd to bym sam dla siebie pominął. Ale selekcja ludzi/stanowisk potem.

Generalnie - PODEJMUJE SIĘ. Także jeżeli są brane osoby pod uwagę i ja też jestem wpisany na listę - IDĘ. Tak jak laskosz480 napisał - niespodobam się, będziecie kwestionować moja poczynania - dostanę kwitek i heja banana. I z tym się liczę oczywiście.

Co do pozostałej części listy - tak jak napisał Grzesieek. Idę w to.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
EG_WL
Pełnoprawny User
Posty: 55
Rejestracja: pn 09 kwie 2012, 20:41:34
Lokalizacja: WL

#46

Post autor: EG_WL »

kwiatek87 pisze: Mam parę pomysłów co do zmian w niektórych działach, np. pojawienie się nowego tematu w dziale "Nasze auta" powinno być poprzedzone zaakceptowaniem go przez admina/moderatora (o ile jest to technicznie możliwe).
jest to możliwe technicznie administrator może ustawić tak ze tematy będą widoczne dla "zwykłych użytkowników" dopiero po akceptacji przez moderatora choć wiem ze taka nowa osoba będzie pisała temat kilka krotnie bo nie będzie go "widać" i będzie pisać nie potrzene posty gdzie popadnie czemu nie widać jego tematu.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#47

Post autor: młody »

kwiatek87 tematy niezgodne z regulaminem są zamykane przez moderatora jeśli nie nastąpi poprawa po upomnieniu, moderator zwykle daje określony czas na modyfikację treści.

EG_WL w takich wypadkach powinna nastąpić wzmianka o tym w regulaminie, taka osoba, o której napisałeś pokazałaby, że nie czyta regulaminu forum i z automatu poprosiła by o ostrzeżenia ;)
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#48

Post autor: BartekGib »

1. Dopasowanie regulaminów do odpowiednich działów KONKRETNIE
2. Zwracanie uwagi na dopasowanie tematów do działu
3. Czynne zamykanie powtarzających się tematów celem nie rozrastania się krzaków
4. Zwłaszcza w dziale "Nasze auta" niedopuszczanie do rozrastania się dywagacji na temat koloru filtra odmy na 30 stron tematu
5. Czyszczenie działów
6. Zwracanie uwagi na treści względem poprawy ZWŁASZCZA językowej, znakowej, dialektycznej
7. Wyzwiska, bluzgi etc. WON!
8. Upominanie użytkowników, po trzech upomnienia OSTRZEŻENIE, po 3 OSTRZEŻENIACH - BAN
9. Zwracanie uwagi na zdjęcia, ich poprawny rozmiar, sposoby wstawiania
10. Niedopuszczanie do czynnego spamowania
11. Pilnowanie precyzowania tematów
12. Reagowanie na adnotacje/informacje od użytkowników
13. Możliwa do wykonania kontrola oszustw oraz ochrony praw autorskich - w ramach wew ochrony dobrego imienia forum i jego użytkowników
14. ZALECANIE zapoznania się z regulaminami, polecanie Przywitań na początek swojej kariery oraz ZALECANIE opcji "Szukaj" przed napisaniem czegokolwiek z własnym zapytaniem

Wolność słowa, gestykulacji, własnego opiniowania w ramach kultury, koleżeństwa i dobrego smaku :)
Ostatnio zmieniony śr 03 kwie 2013, 23:25:42 przez BartekGib, łącznie zmieniany 2 razy.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#49

Post autor: młody »

że tak zapytam z innej beki, co to za mod z działu o spotach, zlotach, imprezach - ozin ?
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2835
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#50

Post autor: K23 »

młody pisze:że tak zapytam z innej beki, co to za mod z działu o spotach, zlotach, imprezach - ozin ?
ocin to chyba koleś z Łodzi, jeździ czerwonym VI genem. Osobiście widziałem się z nim tylko raz na łódzkim spontan spocie, pozytywny gość, ale co ma wspólnego z c5g to nie wiem...
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#51

Post autor: Uszy »

ocin to chlopak, który mieszka w mojej miejscowości :D bardzo pozytywna osoba, ktora obecnie z tego co wiem organizuje zlot c5g i c6g w Wiśniowej i z tego powodu ma możliwość moderowania działu o zlotach/spotach. Mogę się mylić jednak. Jest też chyba w "zarządzie" street terroru w Łodzi. Jemu można zaufać. To w sumie tyle ode mnie z wieczora.

Pamiętajcie tylko, że moderatora to nie tylko inny kolor na forum i "stanowisko". To cieżka praca, za którą nie dostaje się wynagrodzenia.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#52

Post autor: Grzesieek »

Spoko Uszy, myślę, że każdy z nas który się zgłosił jest tego świadom... poza tym jak ktoś się ewidentnie nie będzie wywiązywał ze swojej pracy to stanowisko straci- mam rację?
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#53

Post autor: Uszy »

Spoko Uszy, myślę, że każdy z nas który się zgłosił jest tego świadom... poza tym jak ktoś się ewidentnie nie będzie wywiązywał ze swojej pracy to stanowisko straci- mam rację?
pisząc o tym, że jest to ciężka praca, nie miałem akurat Was na myśli. Napisałem dla ogółu ;)
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#54

Post autor: Grzesieek »

Sorry, myślałem, że do Nas to kierowałeś ;)
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#55

Post autor: Uszy »

Grzesieek pisze:Sorry, myślałem, że do Nas to kierowałeś
luzzzz ;)
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2835
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#56

Post autor: K23 »

Na razie jednak nie wiadomo czy wszyscy się zgadzają, bo kuki cytując tekst z "(Kwapcio, Grzesieek, młody)" wypowiedział się, że jak najbardziej widział by młodego, więc nie wiem czy ma jakieś obiekcje co do Kwapcio23 i Grzesieek czy o co chodzi...? Niech się tu wszystko dogra i wyjaśni, żeby wszyscy byli zadowoleni, a nie że potem będą jakieś spiny. ;)
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#57

Post autor: BartekGib »

Nic się nie rozegra dopóty dopóki nie udzieli się Pecado - nie oszukujmy się. Gdybanie gdybaniem ale bez zgody "Góry" nic nie zmienimy. Dlatego czekam na ową "Górę".
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#58

Post autor: Grzesieek »

I tak to na razie pozostawmy.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#59

Post autor: BartekGib »

Grzesieek pisze:I tak to na razie pozostawmy.
Tylko nasuwa się kolejne pytanie - ile będziemy czekać na rozwiązanie tej całej sprawy ... ?
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4501
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#60

Post autor: Grzesieek »

Pecado na pewno pamięta o tym temacie, więc pewnie jak będzie miał czas to się odezwie. Parę dni tego forum nie zbawi.
ODPOWIEDZ