Sportowe zawiesznie

Coś puka i stuka? Trzeba to wymienić, a nie wiesz jak ?
damianek12
Podwójny As
Posty: 263
Rejestracja: śr 04 lip 2012, 18:45:48
Lokalizacja: Opole

Sportowe zawiesznie

#1

Post autor: damianek12 »

Co sadzicie o takim zawieszeniu zawieszenie MAGNUM
SPRĘŻYNY APEX jak one się sprawuje?
joony
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 10:46:30
Lokalizacja: Sandomierz

#2

Post autor: joony »

Postanowiłem nie zakładać nowego tematu tylko zapytać tutaj.
Poszukuję amortyzatorów do mojego eg o charakterystyce sportowej tylko już sam nie wiem co kupić po tym jak poczytałem w necie.Nie interesuje mnie takie coś jak gwint MtS TA technik czy coś w tym stylu.Chciałbym założyc coś konkretnego żeby na dłuższą chwilę mieć spokój.Zastanawiają mnie takie amortyzatory jak;KYB AGX, lub KYB ultra SR i chciałbym do nich założyć sprężyny obniżające JAMEX -40/-35 bo takie mam prosze o opinie i porady bo sam już nie wiem:sweatdrop:
damianek12
Podwójny As
Posty: 263
Rejestracja: śr 04 lip 2012, 18:45:48
Lokalizacja: Opole

#3

Post autor: damianek12 »

Ja kupiłem teraż zawieszenie koni 1130 i jestem mega zadowolony i to polecam Ci śmiało.
joony
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 10:46:30
Lokalizacja: Sandomierz

#4

Post autor: joony »

No tak tylko że koni to już większe koszta:/....wypowie się ktoś więcej na ten temat??
wiaterek3
Pełnoprawny User
Posty: 79
Rejestracja: pn 30 maja 2011, 12:16:30
Lokalizacja: Sandomierz/kraków

#5

Post autor: wiaterek3 »

joony pisze:No tak tylko że koni to już większe koszta:/....wypowie się ktoś więcej na ten temat??
ja kupiłem tego nowego mts v3 i narazie jest git

A prz okazji ma ktoś jakiś złoty środek co zrobić z gwintem żeby nie zardzewiał na zawieszeniu żeby można było nadal regulować za jakiś czas ? wysmarować czymś czy może okleić jakaś taśma?
flecik
Pełnoprawny User
Posty: 91
Rejestracja: śr 09 maja 2012, 16:30:26
Lokalizacja: Mszczonów

#6

Post autor: flecik »

smarujesz środkiem do smarowania łańcuchów napędowych do motocykli i jedziesz powertapem :]

A co do tematu to
lepszy gwint hmmm co masz na myśli ??
Bo jest taka przepaść między śmieciowym MTS itp za 800zł a czymś konkretniejszym gdzie ceny sa od 2 tyś w górę mówię o nowych...

Ja osobiście szukałbym używanego zadbanego jakiegoś markowego gwintu


Dla czopów co zaraz powiedzą, że markowy będzie kosztowa 1000000000zł rozumiemy, że ma chłopak określony budżet
Awatar użytkownika
Maciej
Obeznany
Posty: 132
Rejestracja: ndz 04 kwie 2010, 14:41:54
Lokalizacja: Białystok

#7

Post autor: Maciej »

joony pisze:Postanowiłem nie zakładać nowego tematu tylko zapytać tutaj.
Poszukuję amortyzatorów do mojego eg o charakterystyce sportowej tylko już sam nie wiem co kupić po tym jak poczytałem w necie.Nie interesuje mnie takie coś jak gwint MtS TA technik czy coś w tym stylu.Chciałbym założyc coś konkretnego żeby na dłuższą chwilę mieć spokój.Zastanawiają mnie takie amortyzatory jak;KYB AGX, lub KYB ultra SR i chciałbym do nich założyć sprężyny obniżające JAMEX -40/-35 bo takie mam prosze o opinie i porady bo sam już nie wiem:sweatdrop:
AGX czy zwykły Ultra SR, to na tyle dobre amortyzatory, że szkoda je psuć gównianymi Jamexami ;)
wiaterek3
Pełnoprawny User
Posty: 79
Rejestracja: pn 30 maja 2011, 12:16:30
Lokalizacja: Sandomierz/kraków

#8

Post autor: wiaterek3 »

Maciej pisze:
joony pisze:Postanowiłem nie zakładać nowego tematu tylko zapytać tutaj.
Poszukuję amortyzatorów do mojego eg o charakterystyce sportowej tylko już sam nie wiem co kupić po tym jak poczytałem w necie.Nie interesuje mnie takie coś jak gwint MtS TA technik czy coś w tym stylu.Chciałbym założyc coś konkretnego żeby na dłuższą chwilę mieć spokój.Zastanawiają mnie takie amortyzatory jak;KYB AGX, lub KYB ultra SR i chciałbym do nich założyć sprężyny obniżające JAMEX -40/-35 bo takie mam prosze o opinie i porady bo sam już nie wiem:sweatdrop:
AGX czy zwykły Ultra SR, to na tyle dobre amortyzatory, że szkoda je psuć gównianymi Jamexami ;)
Mozna już zamknąć bo joony po jeździe próbnej u mnie na nowym mts v3 zdecydował się na niego :) A jest naprawdę niezłe wykonany.
ODPOWIEDZ