Skacząca temperatura

Problemy z prądem.
Pablo
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: sob 01 gru 2012, 07:03:11
Lokalizacja: łódz

Skacząca temperatura

#1

Post autor: Pablo »

Witam mam problem z moja honda mianowicie na zimnym silniku po minucie temperatura na liczniku jest na samej gorze.co moze byc przyczyna ?? dodam jeszcze ze wczoraj wrocilem normalnie do domu z pracy i zakladalem w liczniku zamiast żarówek listwe ledowa po czym wszystko zlożyłem do kupy i sie wlasnie to stalo....pilnie prosze o odpowiedz
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1690
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

#2

Post autor: Logan »

Słaba masa na wskaźniku temperatury. Ruszałeś wskazówkami? Wyjmij jeszcze raz licznik i sprawdź czy dokręciłeś śrubki od w/w wskaźnika;)
Pablo
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: sob 01 gru 2012, 07:03:11
Lokalizacja: łódz

#3

Post autor: Pablo »

Wyjmowalem licznik juz kilka razy nawet wczesniej i nigdy nie mialem takiej sytuacji.srubki sa dobrze po dokrecane.doslownie brak mi juz sil.wskazowkami nie ruszalem .wczoraj czyscilem tyly tarczy rozpuszczalnikiem .ma to jakies znaczenie/
?
HaJo
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: śr 09 sty 2013, 13:52:23
Lokalizacja: Lublin

#4

Post autor: HaJo »

ale czysciles tez tyły tarcz paliwa i temp? musiales zruszyc wskazowki a co za tym idzie jakies druciki. wg mnie to ta tarcza do wymiany jezeli zruszyles wskazowke. Ja czyscialem tylko predkosciomierz i obrotomiwerz bo mnie ostzregli przed popsuciem tych wskazowek ;p
Pablo
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: sob 01 gru 2012, 07:03:11
Lokalizacja: łódz

#5

Post autor: Pablo »

nie czyscilem tarczy od paliwa i temperatury.kupilem czujnik jutro bede wymieniac.ciekawe czy cos to da.
Pablo
Berbeć
Posty: 22
Rejestracja: sob 01 gru 2012, 07:03:11
Lokalizacja: łódz

#6

Post autor: Pablo »

wymienilem czyjnik temperatury ale nic nie dalo wiec wymienilem licznik i wszystko jest ok.byla winna licznika.
ODPOWIEDZ