Wymiana pasa przedniego i zderzaka - koszt

Tomeszek
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: pn 28 lis 2011, 15:02:34
Lokalizacja: Poznań

#21

Post autor: Tomeszek »

chodzi o to że skasowałęm przód w sedanie a że mam dwa hb na części to zastanawiam się czy przy przełożeniu pasa przedniego z hb do sedana reszta będzie pasować czyli maska, zderzak, ew błotniki
JokerNH
Natchniony
Posty: 1176
Rejestracja: sob 14 kwie 2012, 13:37:52
Lokalizacja: KrakoFF / Nowa Huta

#22

Post autor: JokerNH »

nic z z hb nie pasuje do sedana błotniki maska zderzak błotniki też nie..co tu dużo pisac jedynie szukac sedesa na czesci i przekładac..
"Nie trąb gdy zwalniam, jadę na glebie, zaraz wahaczem, o coś przyjebie"
Tomeszek
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: pn 28 lis 2011, 15:02:34
Lokalizacja: Poznań

#23

Post autor: Tomeszek »

nie rozumiesz, jeśli włoże pas przedni z hb do sedana (o ile podłużnice są tej samej długości w sed i hb) to wtedy reszta powinna pasować... taką opcje podał mi mechanik mój, wszystko i tak pewnie wyjdzie w praniu...
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#24

Post autor: Danio »

W swoim HM mam maskę od sedana i jest trochę dłuższa i odstaje strasznie, szpary z jednej strony ma cm zastwnawiam się nad zmianą.
jestem Danio - jakieś pytania?!
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1693
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#25

Post autor: gruszecky »

Tomeszek pisze:nie rozumiesz, jeśli włoże pas przedni z hb do sedana (o ile podłużnice są tej samej długości w sed i hb) to wtedy reszta powinna pasować... taką opcje podał mi mechanik mój, wszystko i tak pewnie wyjdzie w praniu...
możesz robić przeszczep ryja z hb, sedan z ryjem hb wyglądałby lepiej :)


a Sony, nasze pasy są miękkie także nie musiał typ czołgiem jechać żeby go wygiąć. jak dostałem z prędkością 5km/h (gość cofał) to też mi wgięło pas ;)..
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Tomeszek
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: pn 28 lis 2011, 15:02:34
Lokalizacja: Poznań

#26

Post autor: Tomeszek »

Obrazek

drifty na placu... jeb*eta w prawy tył e36, porysowany zderzak... a u mnie troszke gorzej :gunsmilie:
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#27

Post autor: Danio »

Wkładaj japę z HB całą bedziesz miał niespotykaną wersję :D a każdemu powiesz że to "specjaleditjon EG10" :D
jestem Danio - jakieś pytania?!
soulem
Forumowy As
Posty: 163
Rejestracja: ndz 12 cze 2011, 18:05:51
Lokalizacja: NEB

#28

Post autor: soulem »

danioeg4 pisze:Wkładaj japę z HB całą bedziesz miał niespotykaną wersję a każdemu powiesz że to "specjaleditjon EG10"
Mówisz, że posty Jokera mało mają wspólnego z tematem, ale ten Twój naprawdę dużo wnosi. Joker ma trochę w tym racji, że wciskasz kolego wszędzie swoje trzy grosze ;-) bez urazy oczywiście.
Awatar użytkownika
gruszecky
Natchniony
Posty: 1693
Rejestracja: ndz 15 lut 2009, 02:29:59
Lokalizacja: Otóż z Poznania
Wiek: 37
Kontakt:

#29

Post autor: gruszecky »

Tomeszek pisze:Obrazek

drifty na placu... jeb*eta w prawy tył e36, porysowany zderzak... a u mnie troszke gorzej :gunsmilie:
Jak, u Ciebie jest gorzej niż tu?? To musiał to być frustrat z manią przesladowczą przekonany że ścigają go agenci z NASA a on posiada informację która odmieni oblicze świata...
: http://ttgarage.pl

a oto moja Funky JDM toczka:

viewtopic.php?t=18302
Tomeszek
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: pn 28 lis 2011, 15:02:34
Lokalizacja: Poznań

#30

Post autor: Tomeszek »

chyba nie zrozumiałeś

zdjęcie przedstawia mojego sedana którym to moja kochana koleżanka wjechała w e36 w prawy bok a w zasadzie tylny zderzak, i on ma tylko pare rys a ja to co widać na załączonym obrazku (oba pojazdy były w ruchu)

jaśniej napisałem? :punk:
buli86
Berbeć
Posty: 40
Rejestracja: wt 21 sie 2012, 00:24:44
Lokalizacja: z gór

#31

Post autor: buli86 »

mnie trącił sąsiad cofając a pogiął mi maske zderzak nadkole pas przedni i szkła opadły... pas miałem lekko zagięty i wyprostowala mi go wyciągarka z Patrola
BKS STAL!!
ODPOWIEDZ