mocowanie zderaka tył.

wojskowy
Obeznany
Posty: 135
Rejestracja: śr 23 maja 2012, 22:38:32
Lokalizacja: Gdansk

mocowanie zderaka tył.

#1

Post autor: wojskowy »

witam wszystkich mam mały problem poniewaz dzis zauwazylem ze opadł mi tylni zerak z jednej strony . puscilo mocowanie przy nadkolu a raczej odpadło od BUDY (przerdzewialo) . jest na to jakis dobry sposób? :cry:
Kazała mi wybrać.
Ona lub Honda..
Czasami za nią tęsknię
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4503
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#2

Post autor: Grzesieek »

Wstawienie reperaturek (niekoniecznie całych, może wystarczy kawałek blachy- nie wiem jak sytuacja wygląda) i przykręcenie go zgodnie ze sztuką. O druciarstwie typu łapanie na trytytkę czy obklejenie taśmą połowy samochodu nawet nie mówię...
wojskowy
Obeznany
Posty: 135
Rejestracja: śr 23 maja 2012, 22:38:32
Lokalizacja: Gdansk

#3

Post autor: wojskowy »

tragedia z tymi blachami w hondach :/ do mocowania zderzaka zrobili kołnierzyk 1cm szeroki na 1 mm grubosci. gieniusz to to nie był. ... i tak mialem robic blacharke.. a moze wiesz jaki to w przyblizeniu koszt naprawa jedej strony ?? mówie o wycieciu wspawaniu i pomalowaniu.?
Kazała mi wybrać.
Ona lub Honda..
Czasami za nią tęsknię
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4503
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#4

Post autor: Grzesieek »

Musisz sprawę obgadać z konkretnym blacharzem/lakiernikiem- bo tak to ciężko strzelić. No kilka dobrych stówek musisz mieć przygotowane.
wojskowy
Obeznany
Posty: 135
Rejestracja: śr 23 maja 2012, 22:38:32
Lokalizacja: Gdansk

#5

Post autor: wojskowy »

ok dzieki za odpowiedzi :] :p
Kazała mi wybrać.
Ona lub Honda..
Czasami za nią tęsknię
Awatar użytkownika
Laskosz
Natchniony
Posty: 2686
Rejestracja: wt 19 lip 2011, 10:50:59
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiek: 34

#6

Post autor: Laskosz »

Ja bym poprosił blacharza żeby wzmocnił tą cześć nadkola żeby mieć spokój na przyszłość. Chyba że nie masz zamiaru długo jeździć. A co do kasy ja bym to sobie załatwił za 300 max 400 zł oczywiście malowany cały błotnik nie kawałek
VTEC - there is no better way to fly
viewtopic.php?t=12878
wojskowy
Obeznany
Posty: 135
Rejestracja: śr 23 maja 2012, 22:38:32
Lokalizacja: Gdansk

#7

Post autor: wojskowy »

300 - 400 to jedynie po znajomosci. w gdansku to kasuja za blacharke jak za zboże ... he a co do tego wzmocnienia to niezły pomysł. dzieki zaproponuje mu to :D
Kazała mi wybrać.
Ona lub Honda..
Czasami za nią tęsknię
EmpTy212
Forumowy As
Posty: 171
Rejestracja: pn 16 kwie 2012, 17:06:35
Lokalizacja: Łódź

#8

Post autor: EmpTy212 »

U mnie po obu stronach był podwieszony drutem, ale wymiana reperaturek z obu stron załatwiła sprawę. Radzę zrobić tobie raz a porządnie i być zadowolonym z blachy u siebie. Ja mając cały tył przeżarty zapłaciłem 1100zł z malowaniem całych błotników z tyłu w Łodzi. Jak ci zależy na tym aucie i podłoga i reszta cała nie pordzewiała to rób.
ODPOWIEDZ