mandat za fotoradary, jak to teraz jest ?

Dyskusje ogólne.
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

mandat za fotoradary, jak to teraz jest ?

#1

Post autor: młody »

Słuchajcie jak to teraz jest z tymi fotoradarami ? Pozmieniało się coś od tego roku ? Za ostatnie 2 wykroczenia uchwycone fotoradarem Straży Gminnej ścigali mnie aż do samego końca, lecz ta instytucja nie może pobrać pieniędzy choćby z rozliczenia. A mandaty właśnie za fotoradary wystawione przez Straż Miejską czy Policję ? Pobierają sami tak jak zawsze było ? ;)
TRANSPORTER

#2

Post autor: TRANSPORTER »

dobre pytanie w zeszlym roku dostalem mandat z fotoradaru i teraz czekam za rozliczeniem narazie nic nie dostalem wiec mozliwe ze odciagneli.ja dostałem mandat przy predkosci 56 w białym borze-chyba nie ma osoby która by nie zaplacila tam mandatu jadac przepisowe 50
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#3

Post autor: młody »

tak, akurat to miejsce tez znam ... ;) jeszcze Szczecinek w którym również dostałem ;)
ksrekin

#4

Post autor: ksrekin »

To ja dodam od siebie Człuchów i Kotomież w odstępie 32 minut, jedno w pyszczek drugie od tyłu razem 300zł i 6pkt :furious:
Nisko
Berbeć
Posty: 34
Rejestracja: pn 17 paź 2011, 17:14:22
Lokalizacja: Gdynia

#5

Post autor: Nisko »

Z tego co mówią moi znajomi, tak rozbudowali już ta śmieszną fotoradarnie, że do 3 dni roboczych potrafią dostarczyć : D tak dbają o interes. :laugh:
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#6

Post autor: młody »

no właśnie teraz Urząd Skarbowy ponoć ostro wziął się za te mandaty i pilnują, aby każdy go zapłacił .. w przeciwnym wypadku jest jakaś tam kara niby do 5 tys. zł
ODPOWIEDZ