Jesteś tu nowy? Przywitaj sie ! :]

Dyskusje ogólne.
klima

#1601

Post autor: klima »

Witam! :) Mam już Hondę kilka lat, ale to forum jakoś mi umknęło, więc dopiero teraz zawitałem :)
Mazzi

#1602

Post autor: Mazzi »

Witam... Zarejestrowałem się dość dawno, nie pamiętam czy się przywitałem więc... WITAM WSZYSTKICH! ;)
ksrekin

#1603

Post autor: ksrekin »

Witam, na to forum trafiłem przypadkiem pierwszy raz, mam dwa cify , jednego od dwóch lat, i jak mogłem nie wiedzieć o takim forum. :P
Funkiel

#1604

Post autor: Funkiel »

Witajcie, na forum jestem od dziś, w poniedziałek zdałem prawko (o dziwo za pierwszym razem co w Tychach jest mało możliwe) w sobotę jadę po Civic'a ;)
ozzinho

#1605

Post autor: ozzinho »

Witam serdecznie ;) jestem nowym posiadaczem hondy od ponad miesiąca ;) jeszcze raz witam i pozdrawiam ;)
kiki
Berbeć
Posty: 24
Rejestracja: ndz 29 sty 2012, 11:40:39
Lokalizacja: Bieruń

#1606

Post autor: kiki »

witam:) civica posiadam gdzies od miesiaca tak jak poprzednik. pozdrawiam :)
Jacek.K.

#1607

Post autor: Jacek.K. »

Witka siemka grabka ziomki od Hondki :gunsmilie:
kudlaty_mar
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: ndz 11 mar 2012, 18:51:21
Lokalizacja: Tarnów

#1608

Post autor: kudlaty_mar »

witam!

Jestem świeżym kierowcą (niespełna miesiąc po zdaniu) i teraz rozglądam się za tym pięknym cudem techniki jakim jest niewątpliwie CIVIC V! Poszukiwania trwają :)

Pozdrawiam wszystkich!
Max_94

#1609

Post autor: Max_94 »

Witam Serdecznie.
Jestem z Łodzi, interesuje się motoryzacją.
Posiadałem kilka skuterów i motorów ale przyszedł czas na auto.
:happy:
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

#1610

Post autor: Fantomas »

Witam

Na forum zalogowałem się już jakiś czas tamu, nie pisałem tylko czytałem z uwagą wszystkie tematy które mnie ciekawią, teraz postanowiłem się przywitać. Motoryzacje i pociąg do samochodów zaszczepił we mnie Tato który od moich młodych lat dawał mi jeździć samochodem, potem na 18 odrazu zacząłem robić prawko i zdałem za pierwszym razem. Potem jako pierwsze auto miałem Toyotę Corolle E10 którą nauczyłem się jeździć. Na Hondę 5 generacji w Coupe zachorowałem po obejrzeniu filmu Szybcy i Wściekli gdzie ekipa filmowego Doma okradała ciężarówki ze sprzętem trzema Hondami Civic Coupe. Od tamtej pory Civic stał się moim celem, lecz praca wymagała odemnie kupna innego samochodu. Teraz jest czas i pieniądze na jakiś dobry projekt wiec myślę ze niedługo dołączę do szczęśliwych posiadaczy Hanki

Pozdro
Bashoo

#1611

Post autor: Bashoo »

Witam

Posiadam Honde EJ2 z silnikiem D15B7 wraz z drobnymi modyfikacjami interior, exterior. Honde posiadam już 2lata, częściej pisałem na civicklub.pl lecz teraz mam zamiar tutaj troche poczytac;) Pozdrawiam
LoOka
Berbeć
Posty: 45
Rejestracja: śr 14 mar 2012, 21:41:53
Lokalizacja: tarnów

#1612

Post autor: LoOka »

Sieeema tu LoOka śmigam Ej2 z 95r. honde mam poł roku i cos tam dłubie przy niej;)
Ziomseba
Berbeć
Posty: 38
Rejestracja: śr 14 mar 2012, 21:35:12
Lokalizacja: Złotoryja

#1613

Post autor: Ziomseba »

Siemka wszystkim :)
Jestem tu świeży, wcześniej jeździłem Oplem, lecz postanowiłem przejść na "ciemną stronę mocy" z czego jest niezmiernie zadowolony. Mój Civic to Ej2 z 94r :)
wolkins
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: wt 23 lut 2010, 20:11:00
Lokalizacja: h3m

#1614

Post autor: wolkins »

Witam, niedawno stałem sie posiadaczem eh2, mialo z 4 błędy i burdel w wiązce ale wszystko naprawiłem sam czytając forum. Jak ją odburacze do reszty to opisze ładnie.
Pozdro
mariuszkicha87

#1615

Post autor: mariuszkicha87 »

Witam wszystkich , mam na imię Mariusz mieszkam w Głebowicach k. Oświęcimia. Już od 2.5 roku jestem: fanatykiem(byłem od zawsze), posiadaczem EJ2(już drugie z kolei) i naprawdę kocham to auto
konon

#1616

Post autor: konon »

Zgodnie z panującą tradycją WITAM SERDECZNIE WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW :civic: :gunsmilie:
woocash
Pełnoprawny User
Posty: 63
Rejestracja: sob 17 mar 2012, 13:18:57
Lokalizacja: Tychy

#1617

Post autor: woocash »

siemka :) Łukasz z Tychów jeżdze EG8 i to właśnie moja koHanka :)
alikk1
Pełnoprawny User
Posty: 87
Rejestracja: wt 20 gru 2011, 10:17:53
Lokalizacja: Ruda Śląska 1

#1618

Post autor: alikk1 »

woocash
no siema ;] jednak sie przekonałeś zeby tutaj zajrzeć a nie tylko na KHŚ ;P
do zobaczenia na spocie w tychach ;P
Black_EJ2


AIRTEL Ruda Śląska.. husiamy 80 ponad chodnikami
Sysiu

#1619

Post autor: Sysiu »

Witam wszystkich :happy: Krzysiek z Bielawy, studiuję we Wrocławiu, ostatnio w moje posiadanie wpadła Hanka EG4 d15b2. Oczywiście w wyborze w wielu aspektach pomogło mi to właśnie forum. Pozdrawiam!
Krist
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: wt 28 paź 2008, 21:10:23

#1620

Post autor: Krist »

Co prawda mój drugi post, ale byłem przekonany, że już prędzej się na tym forum wypowiadałem i chciałbym naprawić błąd ;)

Witam wszystkich :)
ODPOWIEDZ