[PYTANIE] STOŻEK w 1,3 na gaźniku?

Serce samochodu niedomaga ?
Toki
Podwójny As
Posty: 295
Rejestracja: pt 11 lut 2011, 13:08:46
Lokalizacja: Lublin

#21

Post autor: Toki »

dzwięk sie zmieni bo stozes zasysa powietrze i będzie to slychac ...
LAq0sta90
Berbeć
Posty: 20
Rejestracja: wt 21 lut 2012, 01:03:46
Lokalizacja: Dolnyśląsk

#22

Post autor: LAq0sta90 »

Hehe po waszych komentarzach mam mieszane myśli co do tego stożka ;-) Na razie sobie odpuscilem i kupilem nowy oryginalny hehe ;-) Przed ostatni komentarz THE BEST aka "Lubie To" : D Pozdrawiam.! ;-)
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2837
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#23

Post autor: K23 »

Guegou69 pisze:
Kwapcio23 pisze:I wszystko w temacie. Jednak spotkałem już asów, którzy nawet na nieodgrodzonym stożku w d13b2 czuli, że się "lepiej zbiera", więc... :P
a teraz wytłumacz :
co w tym wszystkim jest złego ?
A co Twoim zdaniem jest dobrego? :laugh:
FaziRBK
Żółtodziób
Posty: 12
Rejestracja: wt 21 wrz 2010, 14:38:44
Lokalizacja: Rybnik

#24

Post autor: FaziRBK »

Rzeczywiście ciekawe te komentarze, nie wszystkie ale oczywiście w większości :)
Dobrze, że nie zdecydowałeś się na stożek bo nie odczułbyś różnicy a wydałbyś tylko nie potrzebnie pieniążki, ktoś wcześniej napisał, że lepiej kupić dobry rasowy filtr w patelnie. I to jest prawda, firmy typu K&N, Simota etc, ale też cudów spodziewać się nie możesz. Jeżeli rzeczywiście masz ochotę coś zrobić ze swoim silnikiem to zrób mpfi na b7, fakt faktem koszty większe aniżeli zakup jakiegoś stożka, ale efekt odczuwalny.

p.s Ktoś tam się kłócił, że po zmianie stożka, nie zmienia się dźwięk. Nie wiem jak to ma się do zmiany samego stożka, ale w przypadku zmiany układu dolotowego choćby na samego szorta, dźwięk zasysanego powietrza bardzo ładnie słychać a do tego dźwięk wydechu nieco się pogłębia.
Ryjek
Pełnoprawny User
Posty: 57
Rejestracja: czw 26 sty 2012, 21:25:18
Lokalizacja: Rybnik

#25

Post autor: Ryjek »

FaziRBK, jaki kolor bryczki?;D
Dla was to zwykłe auto dla nas to 2 cześć Życia I LOVE HONDA!!!
ODPOWIEDZ