benzyna w oleju

Serce samochodu niedomaga ?
joony
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 10:46:30
Lokalizacja: Sandomierz

benzyna w oleju

#1

Post autor: joony »

Panowie jak w temacie czy to możliwe jak? silnik d13b2 poziom oleju podniesiony czuć benzynę silnik nie odpala czy to jest przyczyną??
kusnier
Pełnoprawny User
Posty: 81
Rejestracja: sob 14 sty 2012, 20:52:25
Lokalizacja: Wągrowiec WLKP

#2

Post autor: kusnier »

sprawdz kolego pompke paliwa. tylko tam bezyna dostanie się do oleju
na gaz chodzą kuchenki i wózki widłowe
joony
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 10:46:30
Lokalizacja: Sandomierz

#3

Post autor: joony »

odkręcić ją całkiem wyjąć ją całkiem?tam mogła się uszkodzić uszczelka cz pompka do zmiany będzie? :!:
kusnier
Pełnoprawny User
Posty: 81
Rejestracja: sob 14 sty 2012, 20:52:25
Lokalizacja: Wągrowiec WLKP

#4

Post autor: kusnier »

raczej poszła membrana w pompce i tego chyba nie da się naprawić nie wiem czy idzie ją rozebrać. Będziesz musiał kupić nową (na allegro widziałem używkę za 80 zl) czytałem gdzies żę można założyć uniwersalną elektryczną ale nic wi ęcej nie wiem na ten temat
na gaz chodzą kuchenki i wózki widłowe
joony
Berbeć
Posty: 48
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 10:46:30
Lokalizacja: Sandomierz

#5

Post autor: joony »

ale czy przez to auto mi nie chce odpalić??stało się to nagle dzień wcześniej jezdziłem i było w porządku wszystko następnego dnia wsiadłem przepompowałem ją zapaliła pochodziła ze 2 sekundy i zgasła i tyle jej było słychać teraz kręci a nie chce wogule zapalić jakieś propozycje??co sprawdzić??
kusnier
Pełnoprawny User
Posty: 81
Rejestracja: sob 14 sty 2012, 20:52:25
Lokalizacja: Wągrowiec WLKP

#6

Post autor: kusnier »

tak kolego poziom oleju ci sie pdniusł czuć benzynom i paliwo idzie do silnika a nie do gaznika. jesli nie wierzysz to zobacz przy gazniku z prawej strony jest taka szybka od komory pływaka czy jest paliwo,albo poprostu zdejmi wężyk paliwa przy gazniku i zakręć silnik zobaczysz czy jest ciśnienie.
na gaz chodzą kuchenki i wózki widłowe
ODPOWIEDZ