ShaVo - nieuczciwy sprzedawca

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
Pilar

ShaVo - nieuczciwy sprzedawca

#1

Post autor: Pilar »

Witam. Może po kolei opowiem moją historie. Użytkownik ShaVo sprzedawał zawieszenie ze swojego samochodu bo kupił nowe firmy mts. Logiczne jest że chciał sie pozbyć starego zawieszenia, więc 17tego lutego zrobiłem przelew na konto tego gościa. Długo mnie zwodził że nie ma czasu ściągnąć jej teraz z samochodu, że jest zimno i inne brednie. Następnie pisał 7mego marca że za 2 dni bedą gotowe do wysyłki. 31 marca pisał na GG że jutro wysyła i w tym samym tygodniu bede mieć ją u siebie. 26 kwietnia napisałem mu że chce zwrot kasy, napisał że wyśle w piątek, oczywiście brednie bo tego nie zrobił. Dowiedziałem sie że wyjechał wcześniej do Anglii no i kontakt sie urwał. Oczywiście wszystkie rozmowy mam na GG i na skrzynce. Typowy złodziej. Dane kolesia wklejam tutaj:

Patryk D
***
****


Pisałem w tej sprawie również do administratora forum w którym SzaVo sie często pojawiał. Napisał że wyjaśni tą sprawe, że zadzwoni do niego i bedzie mnie informował na bieżąco. Była to pierwsza i ostatnia wiadomośc od admina tego forum. Wysyłałem mu jeszcze 2 wiadomości, bez skutku...zero odpowiedzi.
Ostatnio zmieniony czw 04 kwie 2013, 11:14:59 przez Pilar, łącznie zmieniany 1 raz.
MarceL
Berbeć
Posty: 40
Rejestracja: wt 21 paź 2008, 21:42:52
Lokalizacja: Ulanów

#2

Post autor: MarceL »

Już dawno powinieneś zgłosić sprawę na policję, oni na pewno go szybciej znajdą niż Ty sam. Jak rozumiem 100 zł za ten zawias nie dałeś, więc chyba warto. Przy okazji może będzie jednego oszusta mniej.
Awatar użytkownika
grrruby
Nałogowiec
Posty: 837
Rejestracja: sob 19 lut 2011, 00:49:19
Lokalizacja: Gorlice/Rzeszów

#3

Post autor: grrruby »

a to może to używanie zawieszenie w vti 60/40? miałem też na nie ochote chyba, dobrze ze się nie skusiłem...
KtosCalkiemInny

#4

Post autor: KtosCalkiemInny »

Shavo jest poszukiwany takze na civicklub.pl, jak widac skala walkow tego pajaca wychodzi dopiero teraz na jaw i zawieszenie jest kropla w morzu...
Pilar

#5

Post autor: Pilar »

Mogę jakiegoś linka?
Jarusnet
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: śr 15 paź 2008, 23:21:33
Lokalizacja: Ostrzeszów
Kontakt:

#6

Post autor: Jarusnet »

http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?32611-UWAGA-oszust-na-forumowej-gie%B3dzie/page8

Poniewaz temat dotyczy tej samej osoby to rowniez opisze swoja sytuacje.
Poszukuje formy kontaktu z uzytkownikiem Shavo: profil na ckpl

Temat dotyczy czesci, ktore mu wyslalem a za ktore nie moge sie doprosic pieniedzy (wczesniejsze transakcje byly przeprowadzane w idealnej atmosferze stad graty w kredyt).
Dane uzytkownika:
Patryk D
Samochod to Honda Civic Vgen o nr rejestracyjnych: PGN ***
Tak wyglada:
****
Niestety wszelkie formy kontaktu z mojej strony koncza sie brakiem odpowiedzi, brakiem odpisywania na sms, brakiem odbierania telefonu.
Szkoda, ze przez takie osoby pozniej cierpi cala spolecznosc :bangin:
Ostatnio zmieniony czw 04 kwie 2013, 11:14:29 przez Jarusnet, łącznie zmieniany 1 raz.
jarusnet.pl aktualana oferta czesci
dR.LasCa

Pilar

#7

Post autor: dR.LasCa »

Kolego, jak do niego pisałem wielokrotnie.. skończyło się na tym, że odpisał że kasę przelał... kiedy się do niego później dobijałem- fon wyłączony, pw nie odpowiadało... popsuł reputację naszego forum... nie pierwszy raz, więc już do niego nie nalezy
niuniexPL
Natchniony
Posty: 1940
Rejestracja: wt 09 sie 2011, 19:34:51

#8

Post autor: niuniexPL »

Ale kotleta odgrzałeś... :P
dR.LasCa

#9

Post autor: dR.LasCa »

niuniexPL, niestety sprawa nadal aktualna...
niuniexPL
Natchniony
Posty: 1940
Rejestracja: wt 09 sie 2011, 19:34:51

#10

Post autor: niuniexPL »

Od tamtej pory jeszcze się nie znalazł? Polska policja nad tym pracuje? :)
preludowiec

#11

Post autor: preludowiec »

Nie obrażając policji, ale mi szukali rok kto mi w auto przydzwonił - nawet byli świadkowie i w ogóle nagranie na kamerze mimo to sprawe umożyli...
:cenzura:

Lepiej liczyć na siebie w takiej sytuacji bo poszkodowanych wielu.
Dj Diablo
Potrójny As
Posty: 473
Rejestracja: sob 07 sie 2010, 20:29:14
Lokalizacja: Pcim

#12

Post autor: Dj Diablo »

dlatego prosze jak cos kupuje zeby to wyslac za pobraniem bo jak wysle to kaze ma odrazu a nie bawic sie w przelewy bo prawda jest taka ze jak sprzedawca ma kase juz na koncie za produkt to ma juz w dupie wysylke i tyle.
Awatar użytkownika
ceelx
Moderator
Posty: 2807
Rejestracja: czw 05 paź 2006, 09:02:54
Lokalizacja: siedlce
Kontakt:

#13

Post autor: ceelx »

oj oj oj
nie mierz wszystkich jedna miara :furious:
a co powiesz jesli wysylasz do kogos towar, ktory zajmuje 2 miejsca paletowe, placisz za to 350pln a ktos ma w dupie i tego nie odbiera ??
wtedy jestes w plecy niezle :P

po to jest feedback i trzeba sprawdzac sprzedajacego. niestety my, sprzedawcy uczciwi, tracimy przez takich fredzli :/
sprawe odrazu trzeba zglaszac na policje i tyle. wystarczy potwierdzenie przelewu.
ceelx's ferio -- lookaj gringo
FEEDBACK
#4CivicEG.com Ferio Squad , #26 EG FERIO SQUAD , #2 PL Ferio Squad
ODPOWIEDZ