Motorsport w TV

Rozmowy nie do końca związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#101

Post autor: Rumpel »

Prawie jak ja na zlot ^^

Dodano po 14 godzinach 36 minutach 31 sekundach:


1:33 Sainz farciarz roku :O
6:04 Tak Max zakończył swoje atomowe kółko :-d
Obrazek
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1658
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

Motorsport w TV

#102

Post autor: Logan »

Mówiłeś, że się rozjebał o bandę, a tu ledwo co musnął :facepalm: :facepalm:
Co za gówno jebane z kartonu te bolidy.
Ostatnio zmieniony sob 04 gru 2021, 22:09:31 przez Logan, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#103

Post autor: Rumpel »

No niestety, F1 nie wybacza błedów :)

Dodano po 12 godzinach 47 minutach 39 sekundach:
Haha, koorwa Luiza przejebała wyścig bez scigania się ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Yossarian
Nałogowiec
Posty: 671
Rejestracja: śr 08 lip 2020, 10:19:35

Motorsport w TV

#104

Post autor: Yossarian »

No właśnei nie przejebała, będzie ciekawie na koniec. Choc ogólnie to co dzis sie działo to jakaś komedia
http://autobezsens.blogspot.com/ - mój blog o motoryzacji dziwnej, choć nie tylko. Zapraszam!
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 982
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#105

Post autor: emtees »

Nie oglądałem, staram się zrozumieć co tam się odjebało ale nie mam pojęcia. Może ktoś streścić sensownie?
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#106

Post autor: Rumpel »

No ciężko będzie ^^

Wszystko szlo dobrze dopóki nie rozjebał się Szumicher na nastym kółku, pierwsze 5 miejsc bez zmian. Zapowiadalo się na procesje.

Najperw zrobili wyjazd SC, po przez co wiele zespolow przywalolo swoich kierowcow szybko na oponki, w tym Hamiltona, ale Max juz nie. I tak stracił P1, wyjechał z boksow po czym wywiesili czerwoną flage bo sie okazalo ze muszą naprawić tor, wiec i tak wszyscy zjechali ^^
Boom, 44 przejebal sie wydawalo, wkurwiony byl jak choooi ^^
Wyscig ruszyl od nowa, 44 ruszyl ATOMOWO, cyknął 33, ale ten, jak to Max, wyprzedził go wyjezdzajac poza tor, dlugo to nie trwalo, az tu Perez zahaczył Leglerga, rozjebal sie chlop fest, Russel puscil gaz, Mazepin go skasował, balagan jak chuj na torze, znowu czerwona flaga ^^

Start od nowa, ale do walki właczył sie OCON i przedzil 33 i 44.
No ale poniewaz max zyskal pozycje poza torem, to postanowili do nastepnego startu zamienic ich na starcie.
I tak, P1 Ocon, P2 Hamilton, P3 Verstappen.
Ruszyli, Hamilton sie moze zagapil a moze to wina twardych opon, nie wiem, ale Verstappen go porobil jak dziecioka w pierwszym winklu. I pajechali.
Ham szybko poradzil sobie z Oconem...

Cdn. rano.
Obrazek
Awatar użytkownika
Yossarian
Nałogowiec
Posty: 671
Rejestracja: śr 08 lip 2020, 10:19:35

Motorsport w TV

#107

Post autor: Yossarian »

Zaś sposób w jaki sędziowie podejmują i komunikują swoje decyzje to parodia. To samo przewinienie i może być albo nakaz przepuszczania, albo ostrzeżenie, albo jakieś dziwne mieszanie pozycją na restarcie, albo brak reakcji. Do tego miałem wrażenie że same zespoły juz nie wiedzą co mają robić z tymi karami (np. słowa inżyniera Red Bulla po tym jak Max jednak oddał pozycję: "you didn't need to do this").

A w ogóle sposób w jaki verstappen "przepuszczał" hamiltona to jakiś totalny żart był. I tak jak kibicuję red bullowi, to za takie coś powinno się gościa ściągnąć z toru i podziękować za dalszy udział w wyścigu
http://autobezsens.blogspot.com/ - mój blog o motoryzacji dziwnej, choć nie tylko. Zapraszam!
Awatar użytkownika
Logan
Administracja
Posty: 1658
Rejestracja: wt 27 lis 2012, 22:02:58
Lokalizacja: Warszawa
Wiek: 33
Kontakt:

Motorsport w TV

#108

Post autor: Logan »

Dobrze, że nie oglądam tego cyrku :D
Tam w ofole nie na ducha wyścigów. Jakaś parodia...
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 982
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#109

Post autor: emtees »

To w sumie dobrze, że nie oglądałem. Trochę żenada się robi, nie chce myśleć co będzie w ostatnim wyścigu skoro teraz mają po tyle samo punktów. I dopóki się sędziowanie nie zmieni to raczej pożegnam się z F1. Wec ciekawsze, lm24h również.
Ostatnio zmieniony pn 06 gru 2021, 03:49:57 przez emtees, łącznie zmieniany 1 raz.
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#110

Post autor: Rumpel »

Pozwol ze dokoncze.

Po tym jak objechal Ocona, dojechal do Maxa, bo tempo mial dobre, i zaczal budowac sobie mozliwosc skorzytania z DRS, co chwile ktos gdzies pierdolnął, a To Vettel z Tsunodą, a To Vettel z Raikonenem, ta druga parka zrobiła to w tak zajebisty sposob ze porozrzucali carbon po calym torze, a porządkowi co chwile robili vritualny sejfti kar, no ale wreszcie sie zrobil spokoj, Hamilton dogonil Maxa, wyprzedzil, po czym max tak opoznil hamowanie ze go pierdolnął i wypchnął z toru ^^

I znowu byl z przodu, zespol chcial dmuchac na zimne i kazal mu oddac pozycje, ale Max zrobil to w sposob ktorego jeszcze koorwa nikt nie widzial... jak Lewis jechal za nim 320km/h w strudze, ten nagle odpusci gaz i chuj, i Lewis zgłupial, bo nie wiedzial co sie dzieje, zawahał się i go pierdolnął w tył ^^

I tak rozjebał sobie lekko przednie skrzydło, ale nadal Max byl z przodu, przejechali kilka kolek w ten sposob, Lewis zaczal tracic na jakis czas, az w koncu Max, chyba sam podjal decyzje o przepuszczeniu Lewisa, pomimo ze nie musial tego robic, bo jak sie okazalo za wypchniecie 44 z toru i tak wjebali mu 5s kary ^^

Nic by to nie zmienilo i tak, bo, Verstappen zarżnął opony, a Lewis pomimo uszkodzonego skrzydła kręcił bardzo dobre czasy, jechał na twardych, młody na srednich, wiec i tak Lewis by go dojechał i tak, nawet bez kar i przepuszczania.

Moim zdaniem Max jest odziwo jeszcze nieokrzesany, sporo z redbullem namieszali w tym wyscigu, podejmuje bardzo dziwne decyzje, a jak ktos jest szybszy to tak opoznia hamowanie ze go taranuje, zamiast utrzymac sie za kims i skorzystac z DRSu na nastepnym okrążeniu. Jest dobry, szybki jak hu ale ze strategią, logicznym mysleniem mu wybitnie nie po drodze
Ostatnio zmieniony pn 06 gru 2021, 07:14:25 przez Rumpel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 982
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#111

Post autor: emtees »

Teraz bardziej logiczne się wszystko wydaje ;) dzięki ;) No to Maksiu oddał tytuł na własne życzenie,nie będzie mi go szkoda ;)
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#112

Post autor: Rumpel »

Verstappen 10s kary i 2pkt karne.
Tak sie skonczyło dochodzenie za jego zajebiste zachowanie :-d

Streszczenie

Ostatnio zmieniony pn 06 gru 2021, 11:33:36 przez Rumpel, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2827
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

Motorsport w TV

#113

Post autor: K23 »

emtees pisze: sob 04 gru 2021, 06:40:36 Jak co to szósty rok z rzędu wybieram się na Barbórkę.
Byłem 3 razy, wszędzie zawsze to mówię że było fajnie tylko dlatego że byłem częścią zespołu, na oglądarę tylko to nigdy w życiu.
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 982
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#114

Post autor: emtees »

A wiesz, Karową chociaż to wypada odwiedzić z kibicowskiego obowiązku ^^ Poza tym nie wiem jak wy, ale ja od czerwca czekam i tak na jedno - Rajd Polski :D
Ostatnio zmieniony sob 11 gru 2021, 15:07:58 przez emtees, łącznie zmieniany 2 razy.
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 982
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#115

Post autor: emtees »

Woooow, Maxiu przywalił grube okrążenie! Do tego rewelacyjna zespołowa zagrywka, Bottas P6 także RBR ma grubą przewagę na starcie!
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#116

Post autor: Rumpel »

Słabo to wygląda dla mercedesa...
Z treningów zapowiadało się że Horner i spółka będą mieli kłopoty a tu pacz.
Jedyny, chyba plus, to że startują z Mediumów a max z mjentkich... ale czy dla maxa ma to znaczenie?


Norris zaskoczył :ok:
Komenatarzem też, "Nie wiem co mam zrobić, czy atakować tych dwóch, czy co" ^^


Może warto by było ten silnik jednak wymienić ^^
Ostatnio zmieniony sob 11 gru 2021, 17:11:13 przez Rumpel, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 982
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#117

Post autor: emtees »

Już ochłonąłem trochę, ale... O KUR-WA... CO TAM SIĘ ODJEBAŁO!

Protesty, sprawy sądowe, i czyjeś lecące głowy - to nas czeka!
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#118

Post autor: Rumpel »

Toto troche jak szmata, ale robił co muk ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
emtees
Nałogowiec
Posty: 982
Rejestracja: wt 28 wrz 2021, 10:44:01
Lokalizacja: Toruń
Wiek: 33

Motorsport w TV

#119

Post autor: emtees »

Ponoć już jest protest o wyprzedzanie za safety i w ogóle o safetycar sam w sobie ^^
Uwaga frajerzy...
Awatar użytkownika
Rumpel
Natchniony
Posty: 1421
Rejestracja: ndz 21 paź 2018, 13:45:03
Lokalizacja: PZ
Wiek: 33

Motorsport w TV

#120

Post autor: Rumpel »

No szuka kruczków prawnych :facepalm:
Wiedzą że dali dupy nie zmieniając opon, na swieżych laczkach restart byłby jeszcze ciekawszy.

Mogli zrobić restart jak w baku, tal byloby sprawiedliwie w sumie.


Ale chuj to da, jesli by cos zmienili to f1 straci resztke fanów totalnie :P

No chuj, myslisz ze Lucy sie dzwignie w przyszlym sezonie?
Reno sie odgraza ze bedą mieli calkowicie nowy silnik, a jak wiadomo, potrafią zaakoczyć :-d
Obrazek
ODPOWIEDZ