Pochylone koło i niższa lewa strona

Coś puka i stuka? Trzeba to wymienić, a nie wiesz jak ?
mr_jurek
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: wt 31 maja 2016, 23:23:59
Lokalizacja: Ciężkowice

Pochylone koło i niższa lewa strona

#1

Post autor: mr_jurek »

Witam.
Mam pewien problem, jakieś półtora miesiąca temu nabyłem EG3. Wszystko było w porządku do wczoraj, jechałem samochodem po kamienistej drodze, było kilka dziur ale jechałem z prędkością 20-30km/h, wszystko było w porządku dopóki nie przyjechałem rano do pracy i kolega zapytał czy widzę ze mi jedna strona siedzi. Wróciłem do domu, podniosłem obydwie strony i przeglądałem. Wszystkie sworznie, tulejki, końcówki są dobre, nie ma luzów. Po przyglądnięciu się sprężyną nie zauważyłem żadnego pęknięcia na końcach, obsadzona jest w tych samych miejscach. Czy macie jakiś pomysł co to jeszcze może być, czego się chwycić żeby to wyeliminować. Dziś po pracy będę wykręcał całego amora i rozbierał to żeby wyeliminować już do końca że to nie sprężyna czy skrzywiony amortyzator.

Z góry dzięki za pomoc.
Awatar użytkownika
Kaliś
Podwójny As
Posty: 248
Rejestracja: pn 13 paź 2014, 00:51:56
Lokalizacja: Chojnice || Gdańsk
Wiek: 30
Kontakt:

#2

Post autor: Kaliś »

Kielich sprawdziłeś?
Jest Coupeta jest okejka. :p
viewtopic.php?t=25146
mr_jurek
Żółtodziób
Posty: 2
Rejestracja: wt 31 maja 2016, 23:23:59
Lokalizacja: Ciężkowice

#3

Post autor: mr_jurek »

U góry w porządku, gumy całe w kielichu, wczoraj wymieniłem sprężyny i dalej to samo. Teraz to już nie mam pomysłu.
Ryczek46
Żółtodziób
Posty: 5
Rejestracja: pt 23 wrz 2016, 18:50:31
Lokalizacja: Węgrów

#4

Post autor: Ryczek46 »

Jak Miałeś wszystko wymontowane to trzeba było ocenić czy gumy nie są już zużyte bo jeśli wymieniles sprężyny to zostaje Górne mocowanie lub amortyzator. Obstawiam uszkodzony Amor. Sprężyny nowe włożyłeś?
ODPOWIEDZ