UWAGA ŁODZIANIE

Dyskusje ogólne.
EmpTy212
Forumowy As
Posty: 171
Rejestracja: pn 16 kwie 2012, 17:06:35
Lokalizacja: Łódź

UWAGA ŁODZIANIE

#1

Post autor: EmpTy212 »

Dzisiaj (14.12.2012), około godziny 20:40 natrafiłem na szarawego Ford mk1 z rejestracją zaczynającą się na EL.., co do koloru nie jestem pewien ale coś szaro-niebieskiego, osoba poruszająca się nim nie jest do końca normalna, gdyż o wspomnianej godzinie wyprzedziła mnie tuż za skrzyżowaniem Piłsudzkiego a Śmigłego-rydza jadąc w kierunku dąbrowy, zajechała mi drogę i wcisnęła hamulec do oporu przy prędkości między 50 a 70km/h. Zapewne chciał wymusić odszkodowanie z oc ale wyhamowałem lecz ze stresu nie zapamiętałem rejestracji ani koloru. Jechał ze mną znajomy on więcej pamiętam i jutro będę wiedział, czy to było mondeo czy coś innego ale na pewno to był ford. Radzę uważać na osobnika bo szkoda stracić auto przez takiego idiotę. Nie posiadam video rejestratora więc nie mogę tego nigdzie zgłosić. Jeśli komuś się zdarzyła taka sytuacja z podobnym pojazdem proszę o kontakt.
Kamil_BBa
Berbeć
Posty: 39
Rejestracja: śr 15 cze 2011, 17:57:53
Lokalizacja: Silesia

#2

Post autor: Kamil_BBa »

Coraz więcej takich idiotów jest w naszym kraju. Nie dawniej jak miesiąc temu w Bielsku-Białej miałem podobną sytuację tylko że mnie jakiś bałwan w Daewoo wyprzedził na przejściu dla pieszych(przejechał na żyletki od grupki przechodzącej przez owe przejście) po czym dał po hamulcach. Tak się wkurzyłem że po jakimś czasie jady za nim, a raczej pogoni i dość dużym wyprzedzeniu go, zatrzymałem się na środku drogi, włączyłem awaryjne i razem z kumplem na niego wyskoczyliśmy, ale na jego szczęście udało mu się uciec. Takie sytuacje pokazują że na drodze trzeba mieć oczy dookoła głowy. Brak słów na takich dekli :furious:
młody
Nałogowiec
Posty: 864
Rejestracja: pn 11 kwie 2011, 21:46:51
Lokalizacja: sosnowiec

#3

Post autor: młody »

dlatego mam wideorejestrator zamontowany :)
ODPOWIEDZ