httc negatyw

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
abachment
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: śr 23 lis 2011, 16:34:05
Lokalizacja: zielona góra

httc negatyw

#1

Post autor: abachment »

umawiałem sie na wykonanie maski z carbonu wplaciłem kase a gosc zniknął niby wczesniej nie było problemów ale ja zostałęm okradziony
Kodzak
Pełnoprawny User
Posty: 57
Rejestracja: śr 09 mar 2011, 23:51:55
Lokalizacja: Radziejowice/Żyr
Kontakt:

#2

Post autor: Kodzak »

Może nie powinienem się wtrącać ponieważ nie dokonywałem nigdy interesu z tą osobą, ale z kilku for wiem że jeszcze nigdy nikogo nie wykręcił na kasę, ma spory czas oczekiwania ponieważ jest zarobiony po uszy, wiele osób wystawiało mu negatywy ale potem jednak zmieniali zdanie.
Więc może warto poczekać i go jeszcze pomęczyć PW, telefonicznie itd.

Pzdr
crony
Forumowy As
Posty: 158
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 18:16:38
Lokalizacja: hondawschod.pl
Kontakt:

#3

Post autor: crony »

no ja tez slyszalem ze niby czas oczekiwania u niego zawsze sie wydluza i koles niby zawssze sie wywiazuje, ze mna umowil sie na wykonanie oslony stozka i dostarczenie jej w ciagu 5 dni od wplaty, minal juz dobry miesiac, brak jakiegokolwiek kontaktu na pw czy gg, zero zainteresowania klientem, z negatywem sie jeszcze wstrzymam, bo jak kolega wyzej napisal jeszcze chyba nigdy nie oszukal nikogo, ale znam jeszcze kilka innych przypadkow ludzi ktorzy wplacili, czekaja i nie wiedza zupelnie nic co sie dzieje, nie rozumiem po co sie umawiac, wypisywac brednie ze produkt bedzie gotowy w ciagu kilku dni jak notorycznie nie dotrzymuje sie terminow i wychodzi na to ze nawet nie ma sie zamiaru dotrzymania terminu, czyste cwaniactwo, rozumiem ze mozna byc zajetym ale jesli ktos jest profesjonalny to powie ze termin realizacji zajmnie miesiac czy 6tygodni a jak sie jeszcze przedluzy to napisze dwa slowa ze sorry zajety bylem przedluzy sie jeszcze o 2 tyg a tu nic cisza zapadl sie pod ziemie :/
wojtu
Potrójny As
Posty: 449
Rejestracja: ndz 26 paź 2008, 16:34:33
Lokalizacja: Łódź

#4

Post autor: wojtu »

Siema
Widzę ze w feedbacku pojawił się kolejny temat z dyskusją.
Dział służy jedynie ocenie przeprowadzonych transakcji, jedyna dopuszczalna dyskusja jest pomiędzy ewentualnymi stronami transakcji w celu wyjaśnienia nieporozumień.
Jeśli chcecie się dowiedzieć czy ktoś jeszcze ma problemy z jakimś (najczęściej) sprzedawcą załóżcie temat chociażby w "Luzz ziom", ewentualnie zostawcie w Feedbacku kontakt do siebie.
Kolejne niepotrzebne dyskusje będą nagradzane :gunsmilie:
abachment
Żółtodziób
Posty: 6
Rejestracja: śr 23 lis 2011, 16:34:05
Lokalizacja: zielona góra

#5

Post autor: abachment »

sorki ja czekam od sytcznia od tego czasu a to plecy go bola a to jest chory rozumiem wszystko ale 4miesiace to lekka przesada zwłaszcza ze nie ma z gosciem kontaktu od miesiaca
ODPOWIEDZ