witam, mam problem tego typu ze silnik nom stop skacze na obrotach a gdy sie zagrzeje to gasnie gdy sie pedalu gazu nie pilnuje ;/ (d15b2) co to moze byc za przyczyna?
ALn Obeznany Należy się zmieniać by jakim jest się pozostać...
korkowiec czyszczony ? sprawdz kable podcisnienia. Ten problem był poruszany już nie raz :) poszukaj pokrewnych tematów tam dużo jest opisane co chłopaki sprawdzali i gdzie leżała przyczyna :)
świece kiedy wymieniałeś jak u mnie gaz po rozgrzaniu to wyjęłem tom rurkr od ciepłego powietrza i ja zatkałem zeby silnik nie dostawał ciepłego pow pomogło obroty elegancko trzymały sie na 1rpm nie wiem jak jest w d15b2
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum