Honda Civic V zamiana za Golf IV

Tylko informacje i dane techniczne.
Lolek96
Żółtodziób
Posty: 1
Rejestracja: śr 14 mar 2018, 02:35:19

Honda Civic V zamiana za Golf IV

#1

Post autor: Lolek96 »

Jestem właścicielem Vw Golf IV (1998)(75)(14 16v)
Co do wersji wyposażenia (wersja standard *Szyby na kobke dostałem od znajomego propozycje oferty że podoba się mu moje samochody czy nie wziol bym jego słów jako prawdziwa aktualna propozycja jego samochód parametry ma bliskie do moich nawet HONDA CIVIC V(1993)(70)(1.4) lecz z mocą się mogę myli u niego w samochodzie jest uszkodzone wspomaganie kierownicy twierdzi że podobno to jakiś pasek który grosze kosztuje a on. Ie ma czasu naprawic owszem stan blacharski też nie jest w idealnym stanie jest tylko odrobinę lepiej niz umnie powiedzie mi teraz czy warto się w takie układ pakować czy lepiej zostać przy tym co jest ? I na czym polega jego uszkodzonego jakiegoś paska od wspomagania kierownicy i jakie koszta takiej usługi Honda nie powiem jak się tak patrzy na VW GOLFA IV a patrząc na HONDE CIVIC V to bryla konstrukcji pojazdy bardziej przyciąga swoją uwagę
# Wady #
GOLF IV - poprawki blacharsko-lakiernicze / inny kolor zderzaka przedniego przygniata klapa bagażnika wkoło klamki / brak ręcznego hamulca / wybite lekko / przyspieszenie "0-100kmh to troszkę mu potrzeba zawieszenie seryjne
HONDA CIVIC V- poprawki blacharsko-lakiernicze / pasek jakiś od wspomagania kierownicy przez skutek jest taki bg zakręcić kierownica na postoju to nie lada wyczyn
$ PLUSY $
GOLF IV- pakownosc dużym plusem jest dla niego że ma 2 pary drzwi (*NIE JAK W HONDZIE)
HONDA CIVIC V-zawieszenie sportowe sztywne
I teraz nw co z tym zrobić bo nie chce się wpakować w jakąś dziore finansowa przez taką zamianę prosił bym was naprawdę p pomoc
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

Re: Honda Civic V zamiana za Golf IV

#2

Post autor: Grzesieek »

Oczy krwawią jak się to czyta, postaw jakiś znak interpunkcyjny od czasu do czasu :P

Pasek od wspomy to koszt od kilkunastu złotych (wspomaganie jest hydrauliczne, pompa bierze napęd z wału korbowego za pośrednictwem paska wielorowkowego), wymiana pewnie 30-60zł.
Awatar użytkownika
Electrolit
Podwójny As
Posty: 261
Rejestracja: wt 13 sie 2013, 17:37:53
Lokalizacja: łódzkie

Re: Honda Civic V zamiana za Golf IV

#3

Post autor: Electrolit »

Porównanie wizualne takie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

Re: Honda Civic V zamiana za Golf IV

#4

Post autor: Grzesieek »

Co tu porównywać? :) Golf to Golf, poza tym IV to już nieco inna epoka, bardziej koło VIg trzeba byłoby ją postawić... ale i tak bida.
ODPOWIEDZ