Problem z el. szybami.

Problemy z prądem.
Awatar użytkownika
Provo
Berbeć
Posty: 30
Rejestracja: czw 30 maja 2013, 22:28:45
Lokalizacja: Szczecin

Problem z el. szybami.

#1

Post autor: Provo »

Witam, przełożyłem boczną wiązkę aby była el. szyb i luster, po przełożeniu, i popodłączaniu kostek, szyby dalej nie działają, a lusterka normalnie, masa jest przykręcona do budy, jedynie jedna pusta kostka została mi z tej wiązki nie podłączona, taka brązowa, kwadratowa, idą do niech 3 czarne i jeden biały kabel, nie wydaje mi się żeby była to masa o to tej wiązki gdyż wiązka ma dwie masy, jedną pod dywanikiem obok fotela kierowcy i drugą przypiętą do budy za bezpiecznikami. O co chodzi? już brakuje mi pomysłów, może różnić się tablica bezpieczników z wersji pustej a full opcji? A, i bezpieczniki odpowiadające za szyby też mam powsadzane, także nie mam zielonego pojęcia co się mogło stać, sprawdzaliśmy w civicu z którego było brane i wszystko pięknie działało.
Awatar użytkownika
Provo
Berbeć
Posty: 30
Rejestracja: czw 30 maja 2013, 22:28:45
Lokalizacja: Szczecin

#2

Post autor: Provo »

Wyczytałem tyle i się domyślam że brak mi przekaźnika do szyb, jednak na mojej tablicy bezp, jest wejście tylko na 1 przekaźnik, czyli tablice bezpieczników też trzeba zmienić?


EDIT:
Okazało się że jednak brak przekaźnika w tablicy, wejście na przekaźnik jest. TEMAT DO ZAMKNIĘCIA
ODPOWIEDZ