Reperaturki progów i nadkoli.

Dyskusje ogólne.
Gesio88

Reperaturki progów i nadkoli.

#1

Post autor: Gesio88 »

Witam!
Moze mi ktos wysłac link do jakiegos sklepu internetowego w którym moglbym kupic reperaturki progów i tylnich błotników do civica 5g cupe.
Z góry dzieki za odpowiedzi.
RychuBMX
Nałogowiec
Posty: 643
Rejestracja: pt 18 lis 2011, 22:06:55
Lokalizacja: Łódź

#2

Post autor: RychuBMX »

kurcze czy naprawde jest tak ciezko samemu wejsc w neta i wpisac glupia fraze i odszukac... 30sek roboty.... http://allegro.pl/reperaturka-blot-tyl- ... 70766.html
Gesio88

#3

Post autor: Gesio88 »

szukałem sam lecz jest duzo do róznych modeli i ciezko sie w tym połapac dlatego napisałem tutaj.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4498
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#4

Post autor: Grzesieek »

Jeśli szukasz do Coupe to nie znajdziesz. Z tego co wiem, to nie ma takich. Trzeba kombinować i robić "hybrydę" reperataturki z HB i sedana, albo rzeźbić od podstaw- jeśli coś się zmieniło w temacie repreaturek do Coupe to niech mnie ktoś poprawi.
RychuBMX
Nałogowiec
Posty: 643
Rejestracja: pt 18 lis 2011, 22:06:55
Lokalizacja: Łódź

#5

Post autor: RychuBMX »

Grzesieek pisze:Jeśli szukasz do Coupe to nie znajdziesz. Z tego co wiem, to nie ma takich. Trzeba kombinować i robić "hybrydę" reperataturki z HB i sedana, albo rzeźbić od podstaw- jeśli coś się zmieniło w temacie repreaturek do Coupe to niech mnie ktoś poprawi.
dokladnie trza sobie zrobic z tego patent... nie wykorzystasz tej reperaturki calej ale w 90% bo tylko tylnia czesc jest za krotka i za szybko idzie pod lampe... al przypuszczam ze i tak oddasz furke do blacharza a on sobie poradzi i jak bd trzeba to ze zwylkej-innej blachy dosztukuje,wyzezbi reszte...
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#6

Post autor: BartekGib »

Na ck.pl można i do coupe znaleźć reparaturki :) Wystarczy poszukać bo ktoś sprzedaje.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
ODPOWIEDZ