rychulja

Robiłeś z kimś interesy ? Jesteś zadowolony z przebiegu transakcji ? A może miałes do czynienia z naciagaczem ? Podziel sie opinią.
Luniek
Pełnoprawny User
Posty: 57
Rejestracja: pn 01 sie 2011, 14:34:35
Lokalizacja: Nowy Dwór

rychulja

#1

Post autor: Luniek »

rychulja napisał do mnie w zwiążku ze sprężynami do mojej hondy, szybko się dogadaliśmy od razu wysłałem pieniądze. Czekałem parę dni na wysłanie paczki, doczekałem się, dostałem wiadomość 20.01 że paczka zostałą wysłana no to na nią czekałem i doczekać się nie mogłem. Po paru dniach poprosiłem o dowód nadania paczki priorytetowej, rychulja mówił, że wyśle mi: wieczorem, jak wróci do domu, jak mu siostra zrobi zdjęcie dowodu nadania itd, codziennie inna wymówka. Napisałem mu, że chcę zwrot pieniędzy, ponieważ paczka priorytetowa wg poczty nie powinna iść dłużej niż 2-3 dni, a u mnie minął już ponad tydzień i myślałem, że paczka już "zginęła". Wtedy (31.01.) raptem dostałem maila z dowodem wpłaty, wszystko byłoby ok, ale zdjęcie było tak perfidnie zrobione, że była obcięta praktycznie cała data nadania, było widać tylko czubki liter, założyłem, że jest tam 21.01.. rychulja pisał 20.01, że już nadał więc coś mi się nie zgadzało, no ale pomyslałem sobie jeden dzień, nic się nie stało. rychulja napisał mi,że dzwonił na pocztę i że powiedziano mu tam, że niemożliwe, że tyle idzie paczka i że na pewno nie zginęła. Miałem zamiar czekać na paczkę do końca tego tygodnia. Jednak dostałem ją dziś a data nadania paczki? Nie zgadniecie... 31.01., rychulja oszukiwał mnie jak małe dziecko przez 10 dni, że paczka została już nadana, że to niemożliwe, że nie doszła itd nie pojmuję rozumowania takich osób bez honoru, przecież to nie problem napisać "nie miałem czasu, nie wysłałem" a nie robić z siebie idiotę.
Dla mnie użytkownik rychulja zachował się jak zwykły oszust bo jak inaczej to nazwać? Przestrzegam przed robieniem interesów z tym Panem. Całe szczęście, że wymusiłem zakup przez allegro bo tak bym pewnie nie dostał paczki.
ODPOWIEDZ