Przerabianie Lamp

Paweł.
Nałogowiec
Posty: 921
Rejestracja: śr 22 lut 2012, 16:29:45

#21

Post autor: Paweł. »

Drix pisze:Iii jak się to skończylo? :D
Jak, jak, no normalnie... musiał sprzedać te lampy :D :D
makaronik
Pełnoprawny User
Posty: 51
Rejestracja: ndz 23 lis 2014, 23:48:09
Lokalizacja: Trzebiatów

#22

Post autor: makaronik »

no i do tego trzeba doliczyć spryskiwacze bo za to też dowody kasują :)
Paweł.
Nałogowiec
Posty: 921
Rejestracja: śr 22 lut 2012, 16:29:45

#23

Post autor: Paweł. »

Same spryskiwacze nic nie dadzą, bo takie lampy muszą mieć system samopoziomowania. Bez tego będziesz walił ludziom po oczach w nocy :] Każdy diagnosta przy przeglądzie też ci to powie ;)
Awatar użytkownika
Drix
Natchniony
Posty: 1957
Rejestracja: pn 23 cze 2014, 22:19:12
Lokalizacja: Kraśnik / Lublin
Wiek: 29

#24

Post autor: Drix »

Ej co wy gadacie z tym samopoziomowaniem (tzn. mam świadomość , że jest to w przepisach).. np. w e39 są fabrycznie ksenony nawet bez soczewek , nie ma żadnego samopoziomowania i nie ślepią po oczach, a nawet są legalne :D
Awatar użytkownika
K23
Natchniony
Posty: 2807
Rejestracja: sob 06 mar 2010, 22:31:31
Lokalizacja: A co Cie to?
Wiek: 23
Kontakt:

#25

Post autor: K23 »

Drix pisze:Ej co wy gadacie z tym samopoziomowaniem (tzn. mam świadomość , że jest to w przepisach).. np. w e39 są fabrycznie ksenony nawet bez soczewek , nie ma żadnego samopoziomowania i nie ślepią po oczach, a nawet są legalne :D
Są legalne, bo auto wyjeżdżając z fabryki miało na nie homologacje. Jeśli Civic nie wyjeżdżał z fabryki w jakiejkolwiek wersji z taką lampą to choćby papież Ci je homologował wodą święconą w świetle prawa powinieneś stracić dowód rejestracyjny. ;)

Ja też trochę myślę o czymś takim, bo chciałbym w końcu coś widzieć jadąc w nocy, ale to już nie jest wydech, którego Ci nie zmierzą jak nie mają sprzętu... Ewidentny nielegalny mod. A szkoda.
ODPOWIEDZ