pomoc przy wycenie ej2

bezimienny542
Pełnoprawny User
Posty: 79
Rejestracja: pt 10 sie 2012, 14:36:54
Lokalizacja: Bochnia

pomoc przy wycenie ej2

#1

Post autor: bezimienny542 »

Siemka niestety muszę się rozstać z moją Hondą i chciałbym was prosić o wycenę bo ja nie mogę racjonalnie ocenić wartości a więc przedmiotem jest Honda Civic wersja coupe z 1995r z silnikiem D15b7 silnik nie dymi niedawno mierzona kompresja 1-16 2-15,5 3-15,5 4-15,5 po wymianie rozrządu pasek firmy gates rolka koyo pompa GMB wymienione zastało sprzęgło na exedy wymienione tylne wahacze nowe duże cukierki podłokietnik deska z ProTec w karbonie ss własnej roboty klimatyzacja sprawna nowe opony letnie tył używki przód gwint MTS technik rozpórka przednia górna dolot siomota parówa zrobiona konserwacja tylne nadkola bez korozji progi na prawym wypadłą dziura wielkości dwóch 5 złotówek lewy próg malutka dziura wielkości 50 groszówki do zrobienia lewy przegub końcowy wydech pogięty pomalować maskę i przedni zderzak obecnie w podkładzie dodaję dużo części om dolot powietrza z nowym filtrem drugi kompletny kolektor ssący om amortyzatory w jednym pęknięta sprężyna głowica z6 komputer z z6 nie pamiętam dokładnie albo P20 albo P28 albo jeszcze coś innego ambery i wiele wiele innych gratów powiedzcie ile za to mogę krzyknąć żeby ktoś mnie nie wyśmiał za cenę zdjęcia dodam w najbliższym czasie wszystkich gratów i całego samochodu.
Awatar użytkownika
AdiX
Forumowy As
Posty: 169
Rejestracja: czw 15 gru 2011, 16:44:57
Lokalizacja: Gdynia
Wiek: 30

#2

Post autor: AdiX »

Realnie możesz wołać 4500-5500 zł za taki setup , choć znając życie prędzej sprzedasz ciekawe graty a potem auto i wyjdzie ci bliżej tej drugiej kwoty :)
włodek
Berbeć
Posty: 21
Rejestracja: śr 04 lut 2015, 20:44:58
Lokalizacja: Kraków

#3

Post autor: włodek »

Potwierdzam. Szwagier sprzedał najpierw wyposażenie i w ostatecznym rozrachunku dostał dużo więcej :)
pablo89
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 20:19:54
Lokalizacja: Poznań

#4

Post autor: pablo89 »

To jak już przy wycenie jesteśmy to na ile byście wycenili EJ2 ProTek 95 po blacharce i nowym lakierze z D16W4 Turbo 0,6b i klimą oczywiście ?
ODPOWIEDZ