Filtr kabinowy

Awatar użytkownika
DMN
Żółtodziób
Posty: 11
Rejestracja: pn 05 maja 2014, 16:25:19
Lokalizacja: Huta Czechy

Filtr kabinowy

#1

Post autor: DMN »

Witam. kupiłem do swojej coupe filtr kabinowy ale nie mogłem owego zlokalizować. I tu pytanie do was czy w ogóle taki posiadam? Mam Civica 5gen pro tec 95' z klimą.
Druga sprawa to taka że jak pada deszcz to mi strasznie parują szyby i czuć wilgocią z nawiewów czy jest jakiś sposób żeby to wyeliminować ? Z góry dziękuje za odpowiedzi.
pablo89
Żółtodziób
Posty: 7
Rejestracja: śr 14 lis 2012, 20:19:54
Lokalizacja: Poznań

#2

Post autor: pablo89 »

Niestety nie masz miejsca na filtr. Możesz kupić osuszacz z 6g lub angielki z miejscem na filtr, pasuje PnP tylko że klimę trzeba odessać i naładować.
Awatar użytkownika
Electrolit
Podwójny As
Posty: 261
Rejestracja: wt 13 sie 2013, 17:37:53
Lokalizacja: łódzkie

#3

Post autor: Electrolit »

Filtr kabinowy powinienneś mieć jak zdejmiesz schowek i odkręcisz ten środkowy element (2 śruby).
U mnie w hb nie było nic przystosowane, a ten co mi sprzedawał filtr zarzekał się że będzie on pasował, ale nie pasował i docinałem, modelowałem.. wyszło to tak.
Obrazek
Żadne liście itp. już mi nie lecą, ale mam jeszcze nylonowy filtr na samej dmuchawie..
Niestety i tak ten drobniutki kurz i pył się przedostaje i zasyfia kratki, mimo że czyściłem cały układ.
Co się pogorszyło to na pewno ciśnienie dmuchania, samą dmuchawę słychać wyraźnie, a powietrze leci ewidentnie gorzej proporcjonalnie na każdym 'biegu'.
ODPOWIEDZ