Lampy

Ryjek
Pełnoprawny User
Posty: 57
Rejestracja: czw 26 sty 2012, 21:25:18
Lokalizacja: Rybnik

Lampy

#1

Post autor: Ryjek »

Witam mam pytanie jakie według was pasowały by lampy przednie do mojej czerwonej HANI mam 3 propozycje:
http://allegro.pl/reflektory-honda-civi ... 56857.html
http://allegro.pl/honda-civic-92-95-ref ... 31520.html
http://allegro.pl/honda-civic-92-95-ref ... 50570.html
Awatar użytkownika
dj-napster
Podwójny As
Posty: 287
Rejestracja: pt 12 mar 2010, 14:03:50
Lokalizacja: Piła -> Krajenka

#2

Post autor: dj-napster »

Tylko te pierwsze się nadają żeby to wyglądało, kolejne mi sie kojarzą z wioską i zawsze jak widze takie wynalazki w hondach od razu wiem że agro styl zapanował i właściciel to młody fanatyk "tjuningu" a jego honda zalatuje kiczowatym stylem, jest "piekna" niczym brzydka dziewczyna z kilogramem tapety.
JokerNH
Natchniony
Posty: 1176
Rejestracja: sob 14 kwie 2012, 13:37:52
Lokalizacja: KrakoFF / Nowa Huta

#3

Post autor: JokerNH »

nie ten dział w dziale styling czy coś takiego :D
"Nie trąb gdy zwalniam, jadę na glebie, zaraz wahaczem, o coś przyjebie"
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#4

Post autor: BartekGib »

Black Clear + Amber to już ociosany zestaw. Jak masz OEM lampy w dobrym stanie odbłyśnika to je zostaw, dokup co najwyżej Ambery za 69 zł, kup jakieś porządne żarówki H4, dokup postojówki Philips W5W BlueVision i myślę, że to też może być ciekawy zestaw i to PORZĄDNIE ŚWIECĄCY.

Jeżeli już TAK BARDZO chcesz zmienić lampy to zestaw pierwszy. Dwa kolejne sobie podaruj bo to tak samo jakbyś kupił młot i skatował swój samochód nim ....
Ostatnio zmieniony ndz 30 gru 2012, 14:24:24 przez BartekGib, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4491
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#5

Post autor: Grzesieek »

Myślałem, że lampy to mają świecić i nie oślepiać jadących z przeciwka a nie podobać się i wyglądać... Zobacz w jakim stanie masz odbłyśniki, jak będą kiepskie to daj do regeneracji, zainwestuj w porządną żarówkę i dobrze to ustaw.

Zwróć uwagę, że tylko dwa ostatnie zestawy mają homologację.
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#6

Post autor: Danio »

Takie Black Clear + Amber możesz sam wystrugać ze swoich lamp za koszt około 70zł ;>
jestem Danio - jakieś pytania?!
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#7

Post autor: BartekGib »

No "Black" to zrobi ze swoich lamp, ale raczej "Clear" to już nie ;)

No chyba że gdzieś są gotowe do montażu clear'owe klosze za dobrą cenę podchodzące do OEM reflektorów ;)
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#8

Post autor: Danio »

BartekGib pisze:No "Black" to zrobi ze swoich lamp, ale raczej "Clear" to już nie ;)
nie dopisałem tam ala przed blackclear ;> Ja się przymierzam mam już manual i myslę że to będzie lepsze od allegro czajna ;>
jestem Danio - jakieś pytania?!
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#9

Post autor: BartekGib »

danioeg4 pisze:
BartekGib pisze:No "Black" to zrobi ze swoich lamp, ale raczej "Clear" to już nie ;)
nie dopisałem tam ala przed blackclear ;> Ja się przymierzam mam już manual i myslę że to będzie lepsze od allegro czajna ;>
Co chcesz do siebie wrzucić clear'owe klosze czy tylko malowanko ramki w czerń ;) ?
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#10

Post autor: Danio »

Co chcesz do siebie wrzucić clear'owe klosze czy tylko malowanko ramki w czerń ;) ?
Malowanko ;] ale taki setup nie na długo myślę usilnie nad Denji są piękne ;> ale świnka musi przytyć w PLN-y ;D
jestem Danio - jakieś pytania?!
WoHa
Forumowy As
Posty: 169
Rejestracja: śr 25 mar 2009, 12:43:09
Lokalizacja: Rumia

#11

Post autor: WoHa »

Poluj na Denji albo zostaw serie :) Nie ma co kombinować na siłę bo ważna jest homologacja :)
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#12

Post autor: BartekGib »

WoHa pisze:... na siłę bo ważna jest homologacja :)
+efektywność
+efektowność
+spasowanie
+dopasowanie :)
siatek81
Podwójny As
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis 2011, 17:03:38
Lokalizacja: OPO

#13

Post autor: siatek81 »

Gdzie można w ogóle kupić DENJI bo też chętnie łyknąłbym takie lampiony
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#14

Post autor: Danio »

siatek81 pisze:Gdzie można w ogóle kupić DENJI bo też chętnie łyknąłbym takie lampiony
http://www.denji.com/index.php/en/headlamp-projector tu a czy ktoś jeszcze tym handluje to pojęcia nie mam ;>
jestem Danio - jakieś pytania?!
siatek81
Podwójny As
Posty: 274
Rejestracja: pn 14 lis 2011, 17:03:38
Lokalizacja: OPO

#15

Post autor: siatek81 »

Na ebay też są za 195$ z przesyłką

http://www.ebay.com/itm/HD767-projector ... be&vxp=mtr

ale może można je kupić gdzieś u nas w kraju??
Awatar użytkownika
Danio
Nałogowiec
Posty: 844
Rejestracja: ndz 28 paź 2012, 23:55:29
Lokalizacja: Sandomierz
Wiek: 40

#16

Post autor: Danio »

U nas raczej lipa. Chyba, że ktoś się pozbywa używek ale w to wątpię bo te lampy są cudne i dobrze wykonane ;) co więcej dobre do ksenon'a ;)
jestem Danio - jakieś pytania?!
Fantomas
Pełnoprawny User
Posty: 78
Rejestracja: ndz 08 sty 2012, 22:56:41
Lokalizacja: WrocłaW

#17

Post autor: Fantomas »

Jak się pytałem na denji.com to tam też wychodzi jakoś 195$ za wszystko, przy obecnym kursie dolara to cena jest nawet przyzwoita patrząc na Angel Eyes które na allegro stoją po 550 zł z wysyłką to Denji za 610 zł przy kursie 3,11zł to niezły interes. Kiedyś pisałem do nich bo chciałem zakup grupowy zrobić ale to dopiero od 20 kompletów a do tego dochodzi cło i inne podatki, zwróciłem się z pomocą do Jarusa ale jak to policzył to wyszło że komplet będzie kosztował 750zł wiec chyba bardziej opłaca się samodzielnie zamówić. Napiszę jeszcze raz ile by można było wysłać kompletów w jednej paczce może udało by się za cenę jednej przesyłki kupić więcej kompletów. Jak coś to dam znać.
Awatar użytkownika
Maciej
Obeznany
Posty: 132
Rejestracja: ndz 04 kwie 2010, 14:41:54
Lokalizacja: Białystok

#18

Post autor: Maciej »

Fantomas pisze:Jak się pytałem na denji.com to tam też wychodzi jakoś 195$ za wszystko, przy obecnym kursie dolara to cena jest nawet przyzwoita patrząc na Angel Eyes które na allegro stoją po 550 zł z wysyłką to Denji za 610 zł przy kursie 3,11zł to niezły interes. Kiedyś pisałem do nich bo chciałem zakup grupowy zrobić ale to dopiero od 20 kompletów a do tego dochodzi cło i inne podatki, zwróciłem się z pomocą do Jarusa ale jak to policzył to wyszło że komplet będzie kosztował 750zł wiec chyba bardziej opłaca się samodzielnie zamówić. Napiszę jeszcze raz ile by można było wysłać kompletów w jednej paczce może udało by się za cenę jednej przesyłki kupić więcej kompletów. Jak coś to dam znać.
Jeżeli nie prowadzisz żadnej działalności to na dzień dobry dolicz jeszcze cło + 23% VAT.
BartekGib
Nałogowiec
Posty: 780
Rejestracja: pt 14 gru 2012, 00:11:12
Lokalizacja: WWA Bemowo

#19

Post autor: BartekGib »

Czyli dla osoby fizycznej NIGDY W ŻYCIU się nie opłaca ....

To już bardziej opłaca się zrobić Retrofit.
A&B pisze:If you don't play you'll never win.
ODPOWIEDZ