skrzynia do D16A9

Marcel-1989

skrzynia do D16A9

#1

Post autor: Marcel-1989 »

witajcie. chlopaki z kad mam wziasc skrzynie do D16A9?? poleccie kogos mi albo jaka mam włozyc?? poloski mam na 28mm co wchodza do skrzyni. Pozdrawiam
vidar

#2

Post autor: vidar »

z tego co wiem do d16a9 powinna podejść każda skrzynia z d-serii.
Szukaj na allegro, forach internetowych: h3m.pl, civicklub.pl, passwordjdm.pl, jdm-option.pl, honda-tech.pl, forum.japanese-riders.pl, forum.streetshadows.pl, fora regionalne (lublin, wrocław). może akurat ktoś ma na zbyciu.
radziok

#3

Post autor: radziok »

byle jaka od d serii podejdzie
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#4

Post autor: Uszy »

a ja pisałem z kolega na PM i mówił że juz dwie skrzynie s20 miał i że nie pasowały :/ ja też bym obstawiał ze kazda skrzynia z d serii podejdzie
radziok

#5

Post autor: radziok »

kiedys sie interesowalem tematem dla znajomka. zgodnie z manualem s20 powinna podejsc. innych skrzyn w d serii manual nie opisuje. teoretycznie roznice sa jedynie w przelozeniach.
sprobuje sie dowiedziec czy kolo w koncu wymienil ta skrzynie a jak tak to na jaka.
Ostatnio zmieniony śr 05 lis 2008, 15:01:46 przez radziok, łącznie zmieniany 1 raz.
Marcel-1989

#6

Post autor: Marcel-1989 »

skrzynia pasowała do bloku tylko połoski nie pasowały
radziok

#7

Post autor: radziok »

znaczy sie przeglob nie wchodzi do skrzyni??
Marcel-1989

#8

Post autor: Marcel-1989 »

dokładnie kolego za grobą mam połoske w swojej. a co mi to da jak zmienie półoske na mniejsza zalezy jakia bedzie miała skrzynia po pierwsze.... to potem mi nie wejdzie do zwrotnicy do koła
radziok

#9

Post autor: radziok »

zastanawiam sie czy nie da sie podmienic przeglobow wewnetrznych.
moj ziomek jeszcze nie wymienil skrzyni takze dalej ciezko cos powiedziec.
Marcel-1989

#10

Post autor: Marcel-1989 »

a ty tez wymieniasz???
Marcel-1989

#11

Post autor: Marcel-1989 »

z tego co wiem to sie nie da za brrdzo bo to sa roznice milimetrow
radziok

#12

Post autor: radziok »

Marcel-1989 pisze:a ty tez wymieniasz???
nie,nie, snuje teorie na podstawie manuala ;) ale autorzy nie rozwineli sie za bardzo na temat ukladu napedowego dwowalkowej d serii.
rafaelo
Obeznany
Posty: 103
Rejestracja: ndz 06 lip 2008, 21:40:34
Lokalizacja: Leszno

#13

Post autor: rafaelo »

jak mozesz to zmierz srednice kielicha co wchodzi do skrzyni i mi prześlij a ja zmierze ci kielich od mojej skrzyni i bedziesz wiedział czy ci bedzie pasować. Bo chyba tylko tym moze sie róznic skrzynia odd16a9 a np. d16z6
rafaelo
Obeznany
Posty: 103
Rejestracja: ndz 06 lip 2008, 21:40:34
Lokalizacja: Leszno

#14

Post autor: rafaelo »

a wiec jak by komuś było potrzebne średnica półośki na wieloklinie co wchodzi do skrzyni biegów wynosi 26mm oraz potem jest pierscień który dochodzi do uszczelniaczy w skrzyni to tam jest średnica 35mm pozdrawiam
Awatar użytkownika
Uszy
Natchniony
Posty: 1014
Rejestracja: wt 20 maja 2008, 19:45:37
Lokalizacja: EL
Kontakt:

#15

Post autor: Uszy »

Marcel-1989, jakbyś szukał skrzyni to na ckp ktoś sprzedaje ;)

http://www.civicklub.pl/fi/__vbb/showthread.php?t=31379
ODPOWIEDZ