Mokra wykładzina pod wycieraczkami po deszczu

Xavi

Mokra wykładzina pod wycieraczkami po deszczu

#1

Post autor: Xavi »

Witam. Auto stało kilka deszczowych dni na polu z powodu kontuzji mojego kolana :dontgetit: Dzisiaj wchodząc do środka zauważyłem że pod wycieraczkami kierowcy oraz pasażera siedzącego za nim jest bardzo mokro. Wykładzina była cała mokra. Pod siedzeniem kierowcy było kompletnie sucha. Auto nie jeździło czyli przeciekająca podłoga odpada, jakie są jeszcze opcje dostawania się wody do wewnątrz? :dry:
Awatar użytkownika
Grzesieek
Moderator
Posty: 4498
Rejestracja: pn 26 kwie 2010, 15:55:44
Lokalizacja: Orneta

#2

Post autor: Grzesieek »

Masz pozatykane kanaliki/rurki odprowadzające wodę.
Xavi

#3

Post autor: Xavi »

Jest nowa wskazówka, szyba paruje i para skrapla się w środku na szybie zaraz nad deską rozdzielczą po tej stronie gdzie jest mokro. Myślę że dostaje się właśnie w tym miejscu do środka,
zonk
Podwójny As
Posty: 221
Rejestracja: ndz 01 paź 2006, 23:51:08
Lokalizacja: 3city
Wiek: 39

#4

Post autor: zonk »

Grzesieek pisze:Masz pozatykane kanaliki/rurki odprowadzające wodę.
90% to to... tez tak mialem , odepchalem te kanaliki co sa pod maska przy szybie i wsio bylo ok.... a kapalo pod schowkiem gdzie jest wentylator od nadmuchu....
TRANSPORTER

#5

Post autor: TRANSPORTER »

walnij z podcisnienia w kanaliki i bedziesz pan zadpowolony(jak to mi powiedział diagnosta :D)
Assur92
Podwójny As
Posty: 276
Rejestracja: ndz 20 lis 2011, 22:17:18
Lokalizacja: Łódź

#6

Post autor: Assur92 »

Ostatnio jak myjkę używałęm przy myciu auta to też mi naleciało wody do środka i właśnie kapało jakby pod schowkiem. zonk, mógłbyś wstawić zdjęcie gdzie są te kanaliki? Bo nie mogę ogarnąć gdzie to szukać i jak ma wyglądać.
ODPOWIEDZ