Glosniki przod

Tematy związane z odsłuchem muzyki w samochodach.
zadyma145
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 wrz 2015, 21:00:58
Lokalizacja: Lublin

Glosniki przod

#1

Post autor: zadyma145 »

Witam

moze zaczne od tego ze mam zamiar wygluszyc drzwi mata gms 08
to tak: potrzebuje dwoch (na przod) dobrze grajacych glosnikow z mięsistym dołem i dobrą górą cena max 200 zl radio mam pioneera 4x50W nie pamietam dokladnej marki ale kosztuje 350zl

ps wiem ze bylo pare takich tematow ale w zadnym nie ma ani jednej jasnej odpowiedzi
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Grzybohun
Natchniony
Posty: 1659
Rejestracja: wt 07 maja 2013, 17:45:56
Lokalizacja: ze wsi Warszawa
Wiek: 30

#2

Post autor: Grzybohun »

Helix, Hertz, to całkiem niezłe budżetowe opcje, pomyśl o wzmaku, o tweeterach żeby podnieść scenę, a także o lepszych głośnikach z tyłu, np 16x9 elipsy w półkę czy w boczki. Myślę że jak się podszkolisz z google to dowiesz się więcej o systemach car-audio :cyklop:

A TAK W OGÓLE wypada się przywitać w odpowiednim dziale...
zadyma145
Żółtodziób
Posty: 3
Rejestracja: wt 08 wrz 2015, 21:00:58
Lokalizacja: Lublin

#3

Post autor: zadyma145 »

a jaką serie hertz lub helix najlepiej?
bo slyszalem duzo negatywnych opinii o pewnych rodzajach i nie chce trafic jakiegos badziewia o ktorym jeszcze nie wyczytalem
Afromano
Berbeć
Posty: 28
Rejestracja: sob 13 cze 2015, 01:30:45
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

#4

Post autor: Afromano »

Ja ze swojej strony polecam Autotek a6.2cs oraz Alphard Hannibal CS-H2W do 200 zł wg. mnie to są najlepsze zestawy. Sam posiadam Autoteki i Hertz'e przy nich wymiękają. Alphard ma taki sam kosz co kicker comp ze starej serii, miałem okazje porównać je z DLS'ami R6.2 to Alpierd miał soczystszą ale nie wyostrzona górę oraz niżej schodził. Ale od razu mówię że to nie zestaw pod radio tylko pod wzmacniacz. Na radiu jest przeważnie napisane 4x50w gdzie jest to jednostka maxymalna,a w rms jest około 20w.
GrzechuSuli
Nałogowiec
Posty: 637
Rejestracja: śr 31 sie 2011, 17:49:24
Lokalizacja: Radom/Warszawa

#5

Post autor: GrzechuSuli »

Moja biała perełka
viewtopic.php?t=22221
ODPOWIEDZ