Problem z Subwooferem

Tematy związane z odsłuchem muzyki w samochodach.
xPablo
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: wt 25 mar 2014, 19:58:55
Lokalizacja: Czarnowąsy/Monachium

Problem z Subwooferem

#1

Post autor: xPablo »

Problem jest taki, nowy sub Powerbass s10c że tak powiem pierdzi, charczy... nie wiem jak to nazwac. Ale te dzwięki słychac tylko gdy muza gra cicho. Gdy głośno to pewnie tez ale muzyka zagłusza. Najciekawsze jest to ze moja dziewczyna dosłownie przyłożyła palec do "zawieszenia głośnika" i puki go tam trzymała to grało czysto, odsunęła palec - znowu charczenie, pierdzenie. Da sie coś z tym zrobic, czy odesłac na reklamacje?
SiwyJDM
Berbeć
Posty: 46
Rejestracja: wt 11 lis 2014, 10:46:35
Lokalizacja: Stalowa Wola

#2

Post autor: SiwyJDM »

Może jest uzdrowicielka car audio :D , może coś masz odkrecone popatrz dobrze , jeśli nie to poczekaj na inne wypowiedzi forumowiczów , jeśli nie rozwiążą twojego problemu to zgłoś reklamacje
Awatar użytkownika
Kaliś
Podwójny As
Posty: 248
Rejestracja: pn 13 paź 2014, 00:51:56
Lokalizacja: Chojnice || Gdańsk
Wiek: 30
Kontakt:

#3

Post autor: Kaliś »

Może membrana Ci się odkleiła...
Jest Coupeta jest okejka. :p
viewtopic.php?t=25146
xPablo
Żółtodziób
Posty: 15
Rejestracja: wt 25 mar 2014, 19:58:55
Lokalizacja: Czarnowąsy/Monachium

#4

Post autor: xPablo »

ahhh.... nie bede ruszał śrub bo jeszcze mi nie uznają reklamacji, ale wszystko wyglada na solidnie zrobione. Jutro pakuje suba i odsyłam. Ehhh a chciał człowiek jeb*** basem na święta... ;]
rad-ek
Obeznany
Posty: 130
Rejestracja: pn 23 wrz 2013, 18:13:11
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki

#5

Post autor: rad-ek »

Jeżeli po dotknięciu/dociśnięciu paluszkiem..dziewczyny" jest git to tak jak napisał Kaliś:może membrana się odkleiła... sam przerabiałem ten problem wiele razy i wychodziło że to membrana,ja akurat sam kleiłem ale jak masz gwarancje to polecam wysłać bo jak sam zaczniesz majstrować to gwarancja przepadnie niestety.
NIGDY WIECEJ RZEŹBY!
ODPOWIEDZ