Przeciwmgielne tył - jakiś pomysł?

Problemy z prądem.
Boluś
Pełnoprawny User
Posty: 56
Rejestracja: sob 29 sie 2015, 20:28:48
Lokalizacja: WPY w Łodzi;)

#21

Post autor: Boluś »

Drive-R pisze:Drix, zrób 2 odblaski z puszki po piwie - będzie równo świeciło w obu lampach :gunsmilie:
A który browar ma homologacje żeby używać puszki jako odbłyśnik? :wstyd: :!:
Awatar użytkownika
Drive-R
Podwójny As
Posty: 276
Rejestracja: śr 18 sty 2012, 13:48:08
Lokalizacja: Wielkopolska (Ł-ca)

#22

Post autor: Drive-R »

Boluś pisze:
Drive-R pisze:Drix, zrób 2 odblaski z puszki po piwie - będzie równo świeciło w obu lampach :gunsmilie:
A który browar ma homologacje żeby używać puszki jako odbłyśnik? :wstyd: :!:
:browarek2: Pusty :cyklop:

Obrazek

p.s.

U mnie po zastosowaniu puszki wyglądało to tak

Obrazek

Sorry ale fota robiona taśmą izolacyjną i to w fazie bez wyciętych zaślepek odblasków lamp zewnętrznych :kid:
Boluś
Pełnoprawny User
Posty: 56
Rejestracja: sob 29 sie 2015, 20:28:48
Lokalizacja: WPY w Łodzi;)

#23

Post autor: Boluś »

Wszystko fajnie ale nie dla mnie takie mody i ja bym nie polecał nikomu bo to taki sam super patent jak obcinanie sprężyn i robienie "gleby".
No i według mnie to właśnie na tej fotce u Ciebie to lewy wewnętrzny stop świeci mocniej.
Awatar użytkownika
Drive-R
Podwójny As
Posty: 276
Rejestracja: śr 18 sty 2012, 13:48:08
Lokalizacja: Wielkopolska (Ł-ca)

#24

Post autor: Drive-R »

Boluś, każde homemade to w sumie "wiocha" ale w moim przypadku to jedynie ten odbłyśnik nim jest. Ponieważ przewody są doprowadzone w oryginalnych "peszlach" oraz podłączone do oryginalnych konektorów - czyli zero druciarstwa. Wystarczy wiedzieć jak wypinać konektory (te blaszki) z wtyczki. :flex: Szkoda że nie ma fotek jak poskładane lampy świecą po wycięciu plastików z odlasku :dontgetit: ale zapewniam że nie ma wielkiej różnicy lamp z klapy względem lamp zewnętrznych :tak:

p.s. 1
to co widzisz na fotce to są to światła postojowe x4 - oświetlenie zewnętrzne + znikoma jakość aparatu w telefonie ewidentnie tu przekłamuje co do jakości (poza tym robiąc zdjęcie nie stałem dokładnie na środku pomiędzy lampami) i odwzorowania szczegółów jednakże daje to jakiś zarys tej modyfikacji :gunsmilie:

p.s.2
a zresztą ... kup OEM lampy EUDM/JDM to będziesz miał idealnie rozłożone światło :whistling:

Ja tylko odpowiadam na twój temat - daję propozycję - nie musisz przecież tak robić jak napisałem :king:
Awatar użytkownika
Drix
Natchniony
Posty: 1957
Rejestracja: pn 23 cze 2014, 22:19:12
Lokalizacja: Kraśnik / Lublin
Wiek: 29

#25

Post autor: Drix »

Racja ! To jest pięknę w hondzie, że większość kostek da się rozebrać i po przekładać / dołożyć piny :)
Chętnie zobaczyłby zdjęcie ze środka?
Natomiast USDMy już nie są takie drogie ;) 130-150 zl i idze komplet wyrwac
Boluś
Pełnoprawny User
Posty: 56
Rejestracja: sob 29 sie 2015, 20:28:48
Lokalizacja: WPY w Łodzi;)

#26

Post autor: Boluś »

Już chyba pisałem, że zrezygnowałem z modów poprzedniego właściciela i teraz mam "półserie" :D
-> 4xpostojówka 2xstop w zewnetrznych i 1x przeciwmgielny w lewej w burcie <-
Większych modów lamp nie potrzebuje - tak jak jest mi sie podoba ale nikomu nie zabraniam modów typu home made itd. Innymi słowy: "Róbta co chceta!" :P
ODPOWIEDZ